10 شرکت برتر ترجمه در سال 2019

تخمین زده می شود ارزش صنعت خدمات و فناوری زبان 49.60 میلیارد دلار باشد. و به دلیل رشد حجم  اقتصادی ، این بازار به طور پیوسته رو به افزایش است. نیاز به ارتباطات  جهانی به این معنی است که LSP ها همچنان در تقاضای زیاد باقی خواهند ماند و شرکتهای برتر ترجمه به طور مداوم تلاش می کنند تا بیشترین سهم  را تأمین کنند.

تحقیقات حاصل از مطالعه بازار جهانی CSA ، بزرگترین بازیکنان این حوزه را تشکیل می دهد و لیستی از بهترین شرکتهای ترجمه جهان در سال 2019 را ارائه می دهد. این تحقیق براساس نمونه ای از 589 ارائه دهنده ارائه شده است و دارای دو هدف مشخص (نقل قول):

1-  به دست آوردن داده های مالی و سایر شرکت ها از یک نمونه نماینده معتبر از شرکت ها به طوری که می توان آن را در برابر کل جمعیت مقایسه کرد

2- برای شناسایی بزرگترین ارائه دهندگان در هر منطقه و دسته بندی

قرارداشتن درلیست 100 شرکت برتر به LSP ها اجازه می دهد تا عملکرد خود را در برابر شرکت های  بزرگ محک بزنند و در بین خریداران شناخته شوند.

این پانزدهمین مطالعه پیاپی است که توسط تحقیق CSA و ارزیابی تأثیر خدمات و فن آوری زبانی  انجام شده است. بیایید عمیق تر در بین 10 شرکت برتر ترجمه قرار بگیریم و دقیقاً آنچه را که می تواند آنها را در یک صنعت رقابتی شدید متمایز کند ، مشخص کنیم.

10 شرکت برتر ترجمه در سال 2019

10 شرکت برتر ترجمه در 2019   -1) TransPerfect

1) TransPerfect

TransPerfect به طرز شگفت انگیزی در صدر لیست ارائه دهندگان خدمات زبان برای سال 2019 قرار می گیرد – یک شاهکار تحسین برانگیز برای یک شرکت با هدف نگه داشتن یک خانواده در قلب عملیات های گسترده خود. با داشتن 90 دفتر در سراسر جهان و 25 سال در صنعت بومی سازی ، صعود TransPerfect به صدر یک شب نرسیده است. آنها با تکمیل بیش از 300000 پروژه زبانی ، مهارت ترجمه خود را با کیفیت بالا به دست آورده اند و ادعا می کنند روزانه بیش از 7 میلیون کلمه ترجمه می کنند. با یک لیست چشمگیر مشتری که بخش های مختلفی را در بر می گیرد ، تلاش می شود TransPerfect را از شماره شماره 1 تحقیقات CSA سرنگون کنیم.

2) Lionbridge

10 شرکت برتر ترجمه در 2019  2- Lionbridge

ادعای Lionbridge نسبت به ترجمه مطالب بیشتر از سایر ارائه دهندگان در جهان چشمگیر است ، و این کیفیت خدمات ترجمه آنهاست که آنها را در مکان دوم نسبت به TransPerfect می داند. Lionbridge در طیف گسترده ای از مطالب ، از متن نوشتاری ، صدا ، صوتی ، تصویری ، گرفته تا داده های ساخت یافته و بدون ساختار تخصص دارد. شبکه گسترده ای از متخصصان آنها را مجبور می کند تا در بخش ترجمه و تفسیر به حساب بیایند.

3) LanguageLine Solutions

با بیش از 20 سال تجربه در صنعت خدمات زبان ، از نظر اندازه و مقیاس  ، LanguageLine جزئ معتبرترین ها می باشد. LanguageLine Solutions دارای 364 در سرتاسر جهان پخش شده اند  و همچنین با داشتن تقریباً دو برابری  تعداد کارمندان تمام وقت نسبت به رقبا  فعالیت می کند. آنها خدمات ترجمه و تفسیر را به مؤسسات بهداشت ، ادارات دولتی و مشاغل چند ملیتی ارائه می دهند. با تمرکز جدی روی پشتیبانی مشتری و مدیران پروژه اختصاصی ، LanguageLine  باید امیدوار باشد که در همه زمینه های  ترجمه  گسترش یابد.

4) SDL

SDL بالاترین رتبه را نسبت به  شرکت مستقر در انگلستان در این لیست  را دارد، ، SDL نیاز به ترجمه های با کیفیت را با تقاضای روزافزون برای ایجاد و مدیریت محتوا هم تراز می کند.. بسیاری از شرکت های برتر دنیا با SDL کار کرده اند ، بنابراین آژانس تجربه کافی  در صنعت خدمات زبان  را دارد. و با توجه به منابع و بسترهای مورد نیاز برای پشتیبانی  از ادعاهای جاه طلبانه ، SDL احتمالاً نقش مهمی را در چشم انداز آینده صنعت زبان بازی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: جهانی سازی ترجمه 

5) RWS Holdings

RWS به عنوان رهبر جهانی در ترجمه ، بومی سازی ، راه حل های پشتیبانی از مالکیت معنوی و خدمات زبانی علوم زندگی ، موقعیت خود  را تثبیت کرده است. با توجه به تقسیمات تخصصی در فرآیندهای اداری منحصر به فرد ، RWS بر مشتری و پشتیبانی مشتری تمرکز دارد. این شرکت با داشتن 60 سال سابقه در طیف وسیعی از حوزه های درمانی ، امور نظارتی ، مستندات دستگاههای پزشکی و برنامه های آموزش الکترونیکی و آموزش ، به عنوان رهبر جهانی در ترجمه ها و راه حل های زبانی در صنعت علوم زندگی شناخته شده است. با خدمات ترجمه و تفسیر در بیش از 150 زبان ، RWS کاملاً مناسب است تا محتوای محلی شده را به سرعت و کارآمد ارائه دهد.

6) translate plus

یک ترجمه نسبی نسبت به برخی از شرکتهای بسیار بزرگ ارائه دهنده خدمات زبانی ، translate plus در چند سال گذشته رشد شگرفی را تجربه کرده است و آن را محکم در صدر جهانی CSA قرار داده است. translate plus یک ارائه دهنده خدمات زبان مستقل هستند ، به این معنی که آنها محدود به محدودیت یک فناوری خاص نیستند و می توانند بهترین گزینه را برای هر پروژه انتخاب کنند.

7) Keywords Studios

Keywords Studios تأکید جدی بر تعامل دارند ، دیدگاهی که از ابتدا  در صفحه اصلی وب سایت خود کاملاً مشهود است Keywords Studios از توسعه دهندگان و ناشران بازی در سراسر جهان پشتیبانی می کند و از همان ابتدای تولید  بازی های محلی در کنار آنها است. رهبری با  تخصص خلاق ، رویکرد و موقعیت منحصر به فرد آنها باعث می شود تا از پیشگامان جهانی در حوزه خود باشند. بومی سازی با کیفیت بالا توسط تیمی از کارشناسان چند زبانه بومی انجام می شود که روی محتوای حساس فرهنگی و با دقت نظر تمرکز می کنند.

8) Appen

Appen به صورت تخصصی در  توسعه  داده های آموزشی برای برنامه های مختلف ML و هوش مصنوعی فعالیت  دارد که یکی از آنها ترجمه ماشینی است ، از توضیح محصول و بررسی کاربران گرفته تا رابط های گفتاری. اعتقاد آنها به داده ها به عنوان کلید دستیابی به مؤثرترین ترجمه ماشین است ، Appen موتورهای جستجو  را متناسب با مشخصات فردی و طراحی پایگاه داده های مناسب برای سفارشی سازی روند ترجمه ، سفارشی می کند.

9) Hogarth Worldwide

Hogarth خود را به عنوان یک شرکت تولید خلاق و متخصص در تبلیغات و بازاریابی برای مخاطبان جهانی معرفی می کند. خصوصیت  هوگارت  این است که زبان را در کانون هر فرآیند قرار می دهد و نیاز به ویرایش را در هر زبان تشخیص می دهد. آنها محتوا را برای فرهنگهای مختلف تطبیق می دهند ، با درک اینکه کیفیت یک ایده اصلی فقط به اندازه اجرای آن در بازار هدف است.

10) Welocalize

همانطور که از نام آن پیداست ، Welocalize خدمات  چند زبانه ای را ارائه می دهد تا شرکت های بین المللی بتوانند در سطح جهانی ارتباط برقرار کنند. با شناخت تأثیری که تحول دیجیتال بر کل صنعت دارد ، تلاشها برای هدایت شرکتها به سمت مدیریت محتوای چند زبانه به عنوان ابزاری برای دستیابی به مزیت رقابتی ، تقسیم می شود.

برگرفته از سایت smartcat.ai

# 10 شرکت برتر ترجمه در سال 2019

One thought on “10 شرکت برتر ترجمه در سال 2019

 1. 🌹🌹 سلام 🌹🌹
  ✅ همین که من سایت شما رو از نتایج گوگل پیدا کردم معنیش اینه که :
  خیلی خوب دارید بازدید کننده جذب می کنید و این خیلی عالیه
  راز موفقیت سایت های بزرگ همینه (من دقت کردم دیجی کالا ، دقیقا همین کارو میکنه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.