چرا دانشجویان اقدام به ترجمه کتاب می کنند؟

دانشجویان برای اینکه رزومه ی قوی تری نسبت به بقیه دانشجویان داشته باشند اقدام به ترجمه کتاب می کنند.

نوشتن مقاله isi بسیار سخت و زمان بر است زیرا شما برای نوشتن مقاله باید مقالات زیادی را ترجمه و بخوانید و در زمینه ای که کسی فعالیت انجام نداده مقاله تهیه کنید سپس باید ترجمه و برای سایت های  مورد نظر ارسال کنید ( شما باید زبان انگلیسی بسیار قوی داشته باشید همچنین با شیوه نگارش مقاله isi آشنا باشید) .ممکن است چند بار مورد قبول قرار نگیرد و شما باید اصلاحات مورد نظر را انجام داده ودوباره ارسال نمایید تا بررسی شوید . پس همانطور که گفته شد نوشتن  مقاله و قراردادن در سایت های معتبر مشکل و وقت گیر می باشد.

اقدام به ترجمه کتاب

اهمیت اقدام به ترجمه کتاب

ترجمه کتاب برای اشخاصی که در مقطع دکتری تحصیل می کنند دارای امتیاز بالاتری نسبت به نوشتن مقاله را دارا می باشد.همچنین در خدمت سربازی شامل کسر خدمت بین چهار تا شش ماه  را دارا می باشد.

مراکزی مانند دانشگاه امام حسین ،دانشگاه مالک اشتر،دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتطامی ،سپاه و ارتش ارائه دهنده پروژه های ترجمه کتاب برای کسر خدمت می باشند.

کسر خدمت سربازی از طریق ترجمه کتاب به صورت توافقی می باشد و نوع و حجم کتاب درمیزان کسر خدمت موثر نمی باشد ولی اگر میزان کسر خدمت کم لحاظ شود می توان اعتراض کرد تا دوباره بررسی شود.

برای انجام پرژه ترجمه کتاب ابتدا باید به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح مراجعه کرد و نامه دریافت کرد سپس نامه را به یکی از مراکز نطامی تحویل دهید(شخص می تواند کتابی را خود پیشنهاد دهد تا مورد بررسی و تایید قرار گیرد همچنین شخص می تواند ترجمه کتاب را به صورت فردی یا گروهی و همچنین در زمان خدمت سربازی انجام دهد)

اگر زمان کافی برای ترجمه کتاب ندارید موسسه خدمات ترجمه پارس 68 می تواند ترجمه کتاب را با کمترین زمان و هزینه برای شما انجام دهد. در صورت در خواست شما برای سرعت بخشیدن به ترجمه از موسسه بخواهید از چند مترجم به صورت موازی با همان هزینه ،ترجمه شما را انجام دهند. همچنین می توانید هزینه ترجمه را در چند قسط و با دریافت بخش به بخش ترجمه پرداخت نمایید.

sop چیست؟

در وب سایت ترجمه پارس 68 میتوانید به صورت آنلاین و در چند ثانیه ترجمه خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.