موسسه ترجمه

در این مقاله مخاطب ما کاربران و مشتریانی است که تصمیم دارند مقاله و پروژه خود را برای ترجمه به یک موسسه ترجمه ، دارالترجمه یا یک فرد واگذار کنند.

شما می بایست پارامترهای مهمی را در امر ترجمه در نظر داشته باشید. مثلا اطمینان یابید که این موسسه ترجمه و یا فرد با کیفیت هرچه تمام تر کار شما را انجام می دهد یا خیر و یا این که در زمان مشخص شده کار شما را تحویل میدهد یا نه.

برای این کار می بایست تحقیقات شایان توجهی انجام دهید و از همکاران یا همکلاسان خود سوال کنید که آیا با این فرد یا موسسه کار کرده اند و نظر آن ها را جویا شوید.

ترجمه صرفا برگرداندن لغت به لغت واژگان نیست

البته شاید تصور کنید که به کار بستن تکنیک های ترجمه ، کار ساده ای است و می توانید خودتان نیز ترجمه را انجام دهید ولی این چنین نیست. همانطورکه در مقالات پیشین بیان شد کار ترجمه صرفا برگرداندن لغت به لغت واژگان یک متن به متن دیگر نیست و فن و تخصصی است که همگان از عهده آن بر نمی آیند.

ترجمه فارسی به انگلیسی

ترجمه فارسی به انگلیسی یکی از خدمات شایان توجهی است که موسسات ترجمه و دارالترجمه ها ارائه می دهد. شما به عنوان یک دانشجو یا محقق و پژوهشگر ممکن است ماه ها وقت و تلاش خود را برای پژوهش یک مقاله صرف کرده باشید و اکنون برای ثبت این مقاله در یکی از مجلات رسمی در سراسر دنیا دنبال مترجم یا موسسه ای می گردید که کار ترجمه مقاله شما را به نحو احسن انجام دهد. مسلما تصمیم گیری چندان راحت نخواهد بود.

وسواس و دقت در انتخاب موسسه ترجمه

در نظر داشته باشید که هرچه وسواس و دقت در انتخاب دارالترجمه و یا فرد مترجم داشته باشید،

نتیجه بهتری خواهید گرفت.

به دنبال مترجمی باشید که بهترین و با کیفیت ترین ترجمه را به شما ارائه دهد .

البته سعی کنید زمان کافی و لازم را به مترجم بدهید

و حتی الامکان هرگز از وی نخواهید که ترجمه را به صورت فوری به شما تحویل دهد.

چون باید بدانید که ترجمه یک مقاله اولین گام در رد شدن یا پذیرش ( اکسپت ) مقالات دانشگاهی است

بنابراین سعی کنید زمان لازم را به مترجم بدهید تا با آسودگی و فراغ خاطر کار ترجمه مقاله شما را انجام دهد.

تحصیلات و سابقه آکادمیک در رشته مورد نظر

حتما و اکیدا دقت کنید که مترجمی که انتخاب می نمایید تحصیلات و سابقه آکادمیک در رشته مورد نظر شما داشته باشد و چندین نمونه مقاله ترجمه شده از وی را بگیرید و مطالعه کنید تا اطمینان حاصل نمایید که می توانید این کار را به این مترجم بسپارید یا خیر. این گونه تصمیم گیری برای شما راحت تر خواهد شد.

بیشتر بخوانید

گرفتن نمونه ترجمه

 

شماره تماس برای مشاوره

021-44808581
021-66924136
02166974562
09108681199

معیار برای انتخاب موسسه ترجمه

کیفیت
تجربه
ضمانت
پشتیبانی
تخصص

قیمت گذاری چقدر زمان میبرد.؟

5 دقیقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.