کارخانه محاوره ای

نام کتاب:

کارخانه محاوره ای

: تفکری مجدد درباره بوروکراسی در عصر رسانه اجتماعی ( مجموعه دامنه متوسط)

نویسنده: کاترین تورکو

ناشر: چاپ دانشگاه کلمبیا

تاریخ انتشار: 2018-11-13

دسته بندی تجارت و مدیریت نوع جدید

فرمت جلد کاغذی

ISBN 9780231178990

قیمت 24.00 $

درباره کتاب:

TechCo شرکت بازاریابی رسانه اجتماعی که به سرعت در حال رشد است، تمام کارکنانش را به صحبت کردن با یکدیگر تشویق

می کند. با ارتقاء مکالمه آزاد در میان سلسله مراتب مشارکتی، کارخانه نیروی کار بینظیری را به کار گرفته و ظرفیت حسادت برانگیزی برای تغییر در اختیار دارد. مسیر هنوز کاملا آسان نیست. TechCo  با چندین چالش روبرو بوده و تجربه او عوامل ضروری بوروکراسی آشکار می سازد که کارخانه از آنها صرف نظر کرده است. از آن به بعد، TechCo به عنوان مدل قدرتمند جدیدی برای کارخانه هایی ارائه می شود تا چطور بتوانند در فضای فرهنگی و تکنولوژیکی که به سرعت تغییر می کند مذاکره کنند. کاترین. جی تورکو برای 10 ماه در TechCo کار کرده است. کتاب کارخانه محاوره ای آنالیز فرهنگ شناسی اوست از آنچه که در کارخانه انجام داده و آنچه که انجام نداده است. او درس های متعددی برای هرکسی که درباره اثر رسانه اجتماعی بر روی محیط مشارکتی کنجکاو است پیشنهاد می دهد و نسل جدیدی از کارمندانی را تربیت می کند که در رسانه اجتماعی پرورش یافته اند:

هزاره ای است که عادت های تکنولوژیکی آنها و استثنائات را در محل کار با خود دارد. کتاب کارخانه محاوره ای با دیدگاه صورت برداری از اموال ورشکسته از جامعه شناسی اقتصادی و فرهنگی، نظریه سازمانی، علم اقتصاد، مطالعات تکنولوژی و

انسان شناسی؛ آنالیز دقیقی از ارتباط مشارکتی، کنترل و فرهنگ را در عصر رسانه اجتماعی پیشنهاد می دهد.

 

نام کتاب:

ساختار خلاقانه: DNA خلاقیت حمایتی

نویسنده: گری پی. پیسانو

ناشر: رویداد عمومی

تاریخ انتشار: 2019-01-15
دسته بندی تجارت و مدیریت نوع جدید

فرمت جلد گالینگور

ISBN 9781610398770

قیمت : 30.00 $

درباره کتاب:

کتاب تنزل رتبه اسطوره شرکت های بزرگی را نشان می دهد که می توانند استراتژی، سیستم و فرهنگ

خلاقیت را بسازند که رشد حسادت برانگیزی را ایجاد کرده است. هر شرکت می خواهد رشد کند و اثبات شده ترین مسیر مسیری است که به نوع آوری و خلاقیت می رسد. عقلانیت مرسوم تنها استارت آپ های مخرب و زیرکانه ای است که می تواند نوآوری داشته باشد؛ تنها تجارتی که بزرگتر شده و مشارکت بسیار پیچیده ای را ایجاد می کند. گری پیسانو تحقیق بسیار قابل توجهی در حدود سه دهه انجام داده و تجربه بسیار فوق العاده او با کارخانه های بزرگ و کارخانه هایی که در حال رشد سریع هستند فراسوی مرحله استارت آپ حرکت کرده و تفکر جدیدی درباره چگونگی سنجش کارخانه های بزرگتری است که می توانند  برای مزیت نوآوری نفوذ داشته باشند. نویسنده با این حقیقت ساده شروع می کند که کارخانه های بزرگتر خوب و متفاوت هستند. نیاز به بالاتر از همه بودن نسبت به  اینکه از سگ خود بخواهید فرانسوی حرف بزند اصلا حقیقی نیست.  کارخانه های بزرگتر پیچیده هستند. آنها نیاز دارند جریان های خلاقانه بی نظیری از تجارت های موجود بوده و با مطالبات وال استریت سروکار دارند. این سازمان ها به مجموعه متفاوتی از کارکردهای مدیریتی و رویکردهایی نیاز دارند – نظمی که روی استراتژی ها، سیستم و فرهنگ متمرکز بوده تا کارخانه های آنها را به سطح بالاتری برساند.  بزرگ می تواند زیبا باشد ولی به ساختار خلاقانه ای نیاز دارد که مدیران باید از تخریب خلاقانه اجتناب کنند؛ بسیاری از وقت ها سرنوشت خیلی از آنها این گونه است.

معرفی کتاب های بیشتر
MBA بصری
خودآگاهی (مجموعه های هوش عاطفی HBR)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.