پنتاگون

پنتاگون

نام کتاب

درون پنتاگون: درس هایی از زمان زندگی مدیریت در پنتاگون

نویسنده : اش کارتر

ناشر: کتاب های دوتِن

تاریخ انتشار: 2019-06-11

دسته بندی نوع جدید مدیریت و تجارت.

فرمت جلد گالینگور

ISBN 9781524743918

قیمت 29.00 دلار

درباره کتاب:

پنتاگون به عنوان قرارگاهی برای بزرگترین نهاد مستقل در آمریکا شناخته می شود: نهاد دفاع. D.O.D میلیون ها آمریکایی را بکار گرفته است. این نهاد دارای مالکیت های زیادی بوده و خیلی بیشتر از هویت خود پول خرج می کند. پنتاگون بزرگترین شبکه اطلاعاتی بسیار پیچیده دنیا را مدیریت کرده و تحقیقات بسیار علمی را بسیار جلوتر از موسسه ها و نهاد های دیگر انجام می دهد.

هنوز برای بسیاری از آمریکایی ها جزییات D.O.D رازآلوده بوده و پنتاگون چیزی بیشتری از جعبه ای پنج گوشه با شیشه­ هایی مات نیست که مردم به آن به چشم مجموعه ای از وحشت و بدگمانی می نگرند. در خاطرات بیست و پنجمین وزیر دفاع، اش کارتر از راز پنتاگون پرده برداشته و افشا می کند کارهای داخل D.O.D به منظور آگاه شدن از تمام اتفاقاتی است که در اکثر ساختمان های نماین ملی و نهاد­های بسیار وابسته رخ می­دهد.

ترسیم تجربه مدیریت سی و شش ساله کارتر در وزارت دفاع، کتابی ضروری برای درک پنتاگون و کار خستگی ناپذیر مردان و زنان توانایی است که در آن کار می کنند. به خصوص در حال حاضر اتهامات دروغین ریاست جمهوری بر­علیه پنتاگون و آژانس های جاسوسی آمریکا، نیاز به مطالعه خاطرات معتبر اش کارتر بیشتر از قبل احساس می شود.

خودآگاهی

خودآگاهی

نام کتاب: خودآگاهی (مجموعه های هوش عاطفی HBR)

نویسنده: مرور تجاری هاروارد

ناشر چاپ مرور تجاری هاروارد

تاریخ انتشار : 2018-12-04

دسته بندی نوع جدید مدیریت و تجارت

فرمت جلد کاغذی

ISBN 9781633696617

قیمت: 19.99 دلار

درباره کتاب:

خود آگاهی پایه و اساس هوش عاطفی است که شما­ را قادر می سازد توانایی ها، کاستی ها و پتانسیل خود را ببینید. ولی نمی توانید به تنهایی با بازخورد معمول سه ماه یکبار و درون اندیشی به خودآگاهی صحیح برسید. این کتاب به شما خواهد آموخت چطور افکار و احساسات خود را درک کرده و چگونه همکاران خود را ترغیب کنید تا آنچه را که حقیقتا درباره شما فکر می کنند با شما در میان بگذارند و چرا خود آگاهی با سودمندی بیشتری نمود خواهد داشت و روابط با کارمندان و کارفرمایان شما را ارتقاء خواهد داد.

این کتاب شامل اثر دنیل گلمن، رابرت استیون، کاپلان سوزان دیوید می شود؛ چطور در زمان کار انسان باشیم. مجموعه های هوش عاطفی HBR به مطالعه ضروری و ویژگی های هوشمندانه بخش انسانی زندگی حرفه ای از صفحات مرور تجاری هاروارد می پردازد.

هر کتاب در مجموعه ها تحقیقات اثبات شده ای را پیشنهاد می دهد که به ما نشان می دهد چطور با احساسات خود روی زندگی کاری خود تاثیر گذاشته، توصیه های کاربردی برای مدیریت افراد و وضعیت های دشوار داشته باشیم و مقاله های الهام بخشی درباره آن چیزی است که به معنی تمایل به خوب بودن احساسات ما در زمان کار است.

متعالی و کاربردی بودن این کتاب ها توصیف می کند که مهارت های اجتماعی برای تخصص های بلند پروازانه ضروری بوده تا بتوانیم به موفقیت برسیم.

معرفی کتاب های انگلیسی بیشتر
کارخانه محاوره ای
رازهای علمی زمان بندی کامل
توانایی ذهنی خود­را فعال کنید تا شانس را در آغوش بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.