post

دانلود مقاله انگلیسی رایگان

دانلود مقاله انگلیسی رایگان روش های متفاوتی دارد. در ابتدا باید آدرس اینترنتی یا لینک مقاله مورد نظر را داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که این سایت ها رایگان هستند. به همین منظور وارد یکی از بانکهای اطلاعاتی یا سایت های شناخته شده جستجوی مقاله انگلیسی شوید.

در قسمت جستجو کلمه یا عنوان مقاله مورد نظر خود را در کادر جستجو وارد کنید و برای جستجوی پیشرفته تر از گزینه advanced search کمک بگیرید. برای نتیجه بهتر به تاریخ مشخصی را برای مقاله خود در نظر بگیرید که برای مثال سایت ژورنال های 2016 به بعد را جستجو کند. نتایج جستجو را بررسی کنید؛ در میان مقاله های یافت شده قطعا به مقاله هایی دست خواهید یافت که به عنوان مورد نظر شما نزدیک است.

حالا با این مسئله مواجه خواهید شد که دانلود فایل مربوطه رایگان نیست. در اینجا به شما آموزش می دهیم که چطور دانلود مقاله انگلیسی رایگان را انجام داده و در کمتر از چند دقیقه مقاله مورد نظر خود را دانلود کنید.

آدرس صفحه مقاله ای را که می خواهید دانلود کنید (لینک چکیده مقاله)، کپی کرده و وارد سایت sci-hub.cc شوید یا اینکه در صفحه نتایج جستجو روی اسم مقاله کلیک راست کرده و گزینه Copy link address را انتخاب کنید.

دانلود مقاله انگلیسی رایگان

در نوار جستجوی این سایت، آدرس صفحه مقاله یا عنوان مقاله را وارد نموده و روی دکمه Open کلیک کنید؛ خواهید دید در صفحه بعد دانلود مقاله پس از چند لحظه بصورت خودکار شروع شده و اگر به دانلود مجدد آن نیاز داشته باشید، روی آیکون فلش رو به پایین (سمت چپ همین صفحه) کلیک کنید.

 

بعد از دانلود مقاله می توانید از خدمات تخصصی ترجمه برای ترجمه مقاله انگلیسی خود استفاده کنید. سفارش ترجمه تخصصی شرایط متفاوتی داشته و شما می توانید از بهترین مترجمین و ارزان ترین قیمت ترجمه استفاده کنید.

یکی از مشکلاتی که دانشجویان و بویژه دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا با آن مواجه هستند دسترسی رایگان به بانک مقالات و پایان نامه های انگلیسی است. با توجه به تحریم های موجود بسیاری از دانشگاه ها برای دسترسی به بانک های اطلاعاتی خارجی و دانلود مقاله انگلیسی رایگان با مشکلات زیادی روبرو شده اند.

چندین روش دانلود مقاله انگلیسی رایگان و دسترسی مستقیم به مقاله های انگلیسی وجود دارد. اگر شما دانشجوی کارشناسی ارشد یا دکترا هستید یا به هر دلیلی به دانلود مقاله رایگان انگلیسی نیاز داشته باشید، اطلاع دارید که دانلود مقاله های انگلیسی و علمی و دانشگاهی  در نگاه اول آسان نبوده به این دلیل که این مقالات رایگان نیستند و در صورتی که امکان پرداخت با کارت های اعتباری خارجی را ندارید،

قادر نخواهید بود که این مقاله ها را از این سایت ها دانلود کنید. می توانید برای سفارش مقاله انگلیسی خود به سایت های تخصصی ایرانی سفارش مقاله مراجعه کرده و پس از دریافت مقاله برای سفارش ترجمه تخصصی مقاله از خدمات تخصصی ترجمه استفاده کنید. قیمت ترجمه مقاله در سایت های مختلف متفاوت بوده و شما می توانید پس از بررسی سایت ها از با کیفیت ترین ترجمه استفاده کرده و ترجمه مقاله ارزان قیمت و با کیفیت تخصصی را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.