ترجمه مقاله حسابداری

ترجمه مقاله حسابداری

حسابداری یکی از رشته های پر کاربرد می باشد . در واقع هر کار یا صنعتی برای بقا نیاز به علوم حسابداری دارد. ترجمه مقاله پرکاربردترین نوع ترجمه در ایران است.با توجه به بیشتر شدن نیاز هر روز بشر به علوم حسابداری و مالی باعث شده است که دانشجویان و صاحبین کسب و کارها بیش از پیش نیاز به ترجمه مقاله حسابداری داشته باشند تا بتوانند این علوم را به روز در اختیار داشته باشند.

سایت پارس 68 با بهره گیری از تیمی با تجربه توانایی ترجمه مقالات ، قراردادها ، فیلم ، صوت وکتاب های رشته حسابداری را دار میباشد. 

ترجمه مقاله حسابداری به صورت تخصصی 

یکی از مهمترین نکاتی که در ترجمه متون حسابداری باید رعایت شود ، ترجمه کلمات تخصصی میباشد. 

ترجمه تخصصی متون حسابداری یکی از خدماتی است که توسط شرکت پارس 68 انجام میشود و  متون ترجمه شه که تحویل مشتری داده میشود ضمانت کامل می شوند. 

لغات تخصصی حسابداری 

در فایل pdf زیر میتوانید اصطلاحات رایج مقالات حسابداری و همچنین کلمات تخصصی متون حسابداری را با ترجمه صحیح و دقیق آن به صورت رایگان دریافت کنید. 

اصطلاحات حسابداری برای ترجمه

نرم افزار ترجمه متون تخصصی حسابداری

در ابتدا بهتر است از معروف ترین دیکشنری ها و نرم افزار های ترجمه متون استفاده کنید . این نرم افزار ها به صورت کامل نمیتوانند متون را تخصصی ترجمه کنند و  باید توسط یک مترجم برسی شود. 

 

دیکشنری های نرم افزاری به زبان فارسی برای ترجمه تخصصی حسابداری وجود ندارد و بیشتر دیکشنری ها در قالب فایل های پی دی اف توسط موسسات و دانشگاه های معتبر ارائه میشوند. 

ترجمه تخصصی حسابداری

ترجمه متن تخصصی حسابداری آنلاین

اگر متنی دارید که باید توسط یک مترجم متخصص و آشنا با علوم و اصطلاحات حسابداری ترمه شود میتوانید متن خود را به صورت آنلاین در سایت قرار دهید وپس مدت زمانی حدودا 5 الی 10 دقیقه ای ، پیش فاکتوری شامل هزینه و زمان ترجمه برای شما ارسال میشود و پس از تصمیم گیری اقدام به ثبت فایل خود میکنید. ترجمه های تخصصی حسابداری شرکت پارس 68 دارای ضمانت میباشد. به این صورت که اگر شما از نحوه ترجمه راضی نبودید میتوانید درخواست تعویض مترجم را بدهید. و حتی میتوانید درخواست دهید تا متن  با زبان ساده تری ترجمه شود.

ترجمه فیلم ها و ویدیو های حسابداری

با توجه به اینکه محتواهای ویدیویی در جهان دارای بازدیدهای زیاد هستند و برای آموزش بهتر از متن عمل میکند ، شرکت ها و موسسسات نیاز بیشتری به ترجمه محتواهای آموزشی حسابداری پیدا کرده اند. یکی از راه های آموزش پرسنل در موسسات که در دنیای امروزه بسیار پر کاربرد است این است که شرکت ها آموزش های برترین اساتید جهان را به زبان فارسی ترجمه و زیرنویس میکنند (البته اگر دوبله شود بازخورد بسیار بیشتری دارد) و در اختیار پرسنل و عوامل خود قرار میدهند تا باعث پیشرفت هرچه بیشتر موسسه شوند.

شما میتوانید درخواست های خود را برای ترجمه فیلم و فایل های صوتی از طریق لینک زیر ثبت نمایید.

جدید ترین مقالات حسابداری را از کجا دانلود کنیم ؟

برای بدست آوردن جدید ترین مقالات حسابداری سایت ها متعددی وجود دارد. این سایت ها به ترتیب بیان شده

www.nature.com

Optics InfoBase

Emerald

ieeexplore.ieee.org

اینها برترین ها هستند و با سرچ کردن کلمات کلیدی خود می توانید مقالات به روز و کاربردی را دانلود کنید . برخی از مقالات را میتوانید به صورت رایگان دانلود کنید و برخی از مقالات ممکن است با پرداخت هزینه آزاد شوند. 

اگر به موردی برخوردید که نیاز به پرداخت هزینه داشت جای نگرانی نیست .لینک آن مقاله را کپی کنید و در سایت downloadmaghaleh قرار دهید. این سایت به صورت رایگان میتواند مقاله شما را دانلود کند.

نمونه ترجمه 

برای دیدن نمونه ترجمه کلیک کنید.

بعد از دین نمونه ترجمه های انجام شده توسط پارس 68 میتوانید سفارش هی خود را ثبت کنید. البته پیشنهاد ما به مشتریان برای مقالات بزرگ این است که ما متن را بخش بخش ترجمه میکنیم و در اختیار مشتری قرار می دهیم تا هم از روند زمانی ترجمه و زمان پایان آن کاملا مطلع باشد و هم کیفیت ترجمه را ببنید تا در پایان که کل ترجمه فایل اماده شد هیچ نگرانی نداشته باشد. این بهترین شیوه برای ترجمه مقالات بزرگ و حجیم در رشته حسابداری بسیار کاربردی میباشد و تا کنون مشتریان بیش از 92 درصد از ترجمه مقاله های حسابداری رضایت داشته اند.

بروز رسانی مرداد 99
Powered By translate68.ir