fori

بروز رسانی شهریور 99

ترجمه فوری مقاله چیست؟

به طور معمول هر مترجم می تواند روزانه بین 1000 تا 1500 کلمه ترجمه  و تایپ کند. و بر اساس این زمان به مشتری اطلاع داده می شود. در ترجمه فوری مقاله مترجم باید بیش از مقدار استاندارد ترجمه کند تا زمان کوتاهتر شود که ترجمه فوری مقاله گفته می شود.

بسیاری از موسسات و دارالترجمه ها در ترجمه های فوری کیفیت را فدای زمان می کنند ،اما در پارس 68 به هیچ عنوان تفاوتی از لحاظ کیفیت بین ترجمه استاندارد و فوری وجود ندارد و تمومی متون سلیس و روان و تخصصی ترجمه می گردد. قابل ذکر است مترجمین فوری دارای تسلط کافی به زبان انگلیسی و موضوع مقاله هستند

در ترجمه فوری مقاله چقدر هزینه افزایش میابد؟

برای انجام ترجمه فوری سه حالت وجود دارد که در حالی اول هزینه ترجمه اولیه افزایش میابد و در دوحالت دیگر هزینه افزایش نمیابد. 

در حالت اول ترجمه حداقل بین 12 ساعت تا 72 ساعت میباشد.

برای اینکه با روش های ترجمه مقاله به صورت فوری آشنا بشید می توانید مطلب بعدی را مطالعه فرمایید.

fori translator

3 راهکار ترجمه فوری توسط شرکت پارس68

1-مشتری می تواند با صرف کمی هزینه بیشتر ترجمه را به صورت فوری ویژه دریافت کند.

در این روش مترجم به صورت 24 ساعته  روی متن شما زمان می گذارد

و در سریع ترین زمانی که اعلام می شود به شما تحویل داده می شود .

در این روش به هیچ عنوان از کیفیت و روانی ترجمه کاسته نمی شود.

2- مشتری می تواند بدون پرداخت هزینه اضافی بخشی از ترجمه را به صورت فوری دریافت کند و بخش دیگر در زمان استاندارد به مشتری تحویل داده شود.

این شیوه برای مشتریانی کاربرد دارد که می توانند با گرفتن بخشی از ترجمه و ارائه آن زمان بیشتری را برای ترجمه خود لحاظ کنند.

3- در این شیوه متن ترجمه تقسیم می شود و به چندین مترجم سپرده می شود.

این شیوه برای متون و مقالات بالای 20000 کلمه امکان پذیر می باشد و همچنین مخصوص افرادی است که چندین مقاله را یک جا می خواهند ترجمه کنند .

در این شیوه ترجمه مقاله فوری هیچ هزینه ای به فاکتور اضافه نمی گردد. نکته مهم دراین روش این است که تمامی مترجمینی که در حال ترجمه یک مقاله هستند از تخصص یکسان برخوردار هستند و به صورت تخصصی مقاله را ترجمه می کنند.

باید در نظر داشته باشید چون متن توسط چند مترجم انجام می پذیرد کمی سلیقه های نگارش مترجمین با هم تفاوت دارد و این باعث می شود که متن یکنواخت نباشد .

در واقع سعی می شود  که هر مترجم یک یا چند فصل را انجام دهید تا ترجمه یکنواخت تر باشد.

ترجمه فوری مقاله

زبان هایی که به صورت ترجمه فوری پشتیبانی می شوند.

1-ترجمه متون انگلیسی به فارسی به دلیل فراوانی بسیار به صورت کامل از هر سه شیوه پشتیبانی می شود .

2-ترجمه فارسی به انگلیسی به دلیل حساسیت ویژه تر کمی با محدودیت همراه است اما با کوشش کارشناسان به صورت کامل پشتیبانی می شود.

3-ترجمه عربی به فارسی هم از هر سه شیوه ترجمه فوری مقاله که در بالا ذکر شد پشتیبانی می شود.

4-ترجمه فارسی به عربی کمی با محدودیت همراه است و قبل از سفارش ترجمه فوری عربی حتما با کارشناسان ما مشورت فرمایید.هر کدام از سه حالت حتما باید با هماهنگی صورت بگیرد.

ترجمه فوری یک روزه امکان پذیره؟

بسیاری از دانشجویان به علت نداشتن وقت مجبور می شوند تا مقاله خود را یک روزه انجام دهند و این کاری مشکل می باشد . ما این نوید را به شما می دهیم که می توانیم متن هایی با حجم زیاد را یک روزه  بدون افت کیفیت تحویل دهیم . در ترجمه های فوری یک مترجم به عنوان پشتیبان قرار داده میشود که اگر به هر دلیلی مترجم اول نتوانست کار را تمام کند.مترجم دوم آن را به درستی و سر وقت به مشتری تحویل دهد.

ترجمه نیمه فوری 

در این نوع ترجمه ها عجله تحویل نسبت به ترجمه فوری کمتر است و غالبا زمان انجام پروژه مابین زمان  ترجمه عادی یا استاندارد با ترجمه فوری می باشد . شما می توانید در این مورد از مترجمین نیمه فوری ما استفاده کنید تا هزینه کمتری نسبت به ترجمه های فوری پرداخت نمایید.

شرکت پارس 68 از هر رشته تحصیلی دو مترجم به صورت فوری در نظر گرفته است که به ترجمه فوری مقالات ، کتاب ، فیلم و غیره می پردازند.

همچنین می توانید جهت انجام ترجمه فوری با شرکت تماس بگیرید و به صورت دقیق از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید.

021-44808581

021-66924136

سئوالات متداول

ترجمه فوری چگونه است وآیا به کیفیت ترجمه لطمه می خورد؟

ترجمه فوری به دو شکل انجام می شود یا مترجم سرعت بالایی دارد و زمان بیشتری برای ترجمه صرف می کند ویا به بین دو یا چند مترجم تقسیم می شود و از نطر کیفیت تفاوتی ندارد.

ترجمه کتاب چگونه انجام می شود؟

ترجمه کتاب به دو شیوه انجام می شود.1- یک مترجم کل کتاب را ترجمه کند 2-چند مترجم به صورت همزمان ترجمه را انجام دهند.

قیمت ترجمه چقدر می شود؟

قیمت بستگی به تعداد کلمات و همچنین کیفیت مدنظر شما( شامل 3 کیفیت ) و همچنین زمان مدنطر شما متفاوت می باشد.

تماس با خدمات ترجمه پارس 68 و پشتیبانی چگونه است؟

شما می توانید از راه ایمیل tarjome3000@gmail.com و یا تلفن 02166974562-09108681199(تلگرام دارد) با ما در تماس باشید.