ترجمه دقیق

بروز رسانی شهریور 99

قبل از اینکه در مورد ترجمه دقیق بدانید ابتدا به معنی دقیق می پردازیم .

دقیق به معنی ظریف، نازک، نرم، باریک، باریک بین، ژرف نگر است . با ذکر مثال به معنی آن می پردازیم وقتی می گویند شخصی در کاری دقیق است یعنی آن کار را با وسواس و توجه به جزئیات  انجام می دهد.

ترجمه دقیق چیست؟

واژه ترجمه دقیق امروزه یکی از پر کاربردترین کلمه هایی است که توسط کاربران مختلف برای

انجام ترجمه متونو مقالات تخصصی در اینترنت جستجو می شود و دانشجویان،اساتید دانشگاه  و افراد زیادی بر حسب نیاز خود به دنبال ترجمه ای دقیق و روان و با کیفیت و با مناسب ترین قیمت  هستند . ترجمه ای دقیق است که بعد از ترجمه توسط مترجم اول توسط مترجم دوم هم بازرسی و برسی شود. طبق تجربه ، یک مترجم هرچقدرهم که دقت داشته باشد باز هم دچار خطا میشود و خطای انسانی مترجم غیر قابل حذف است.

در شرکت خدمات ترجمه پارس ترجمه دقیق در سریع ترین زمان برآورد قیمت و زمان می گردد  و پس از طی انجام مراحل ثبت سفارش ترجمه  به مترجم رشته  مورد نظر فرستاده می شود.

ترجمه دخصصی چیست؟

از آن جایی که ترجمه ای دقیق و روان مورد نظر دانشجویان و اساتید محترم دانشگاه  می باشد

و بیشتر این ترجمه ها برای کار پایان نامه می باشد این ترجمه ها به مترجمان متخصص و حرفه ای هر رشته ای داده می شود تا ترجمه ای دقیق توسط مترجمان حرفه ای و مسئولیت پذیر صورت بگیرد و همچنین از نظر کیفیت مورد بررسی قرار می گیرند تا ترجمه خوب و مناسبی در زمان مورد نظر تحویل داده شود.

مثالی برای ترجمه تخصصی : 

فرض کنید متنی دارید که در زمینه رشته عمران میباشد . متون عمران پر از اصطلاحات تخصصی  میباشد. در متون عمران کلمه است به نام Strength of materials مه معنی مقاومت مواد و یا مقاوت مصالح ترجمه تخصصی آن میباشد. کلمه مقاومت مصالح در رشته عمران بسیار کاربردی است . حال در نظر بگیرید اگر این کلمه به یک مترجم عمومی سپرده شود معانی مانند پایداری مواد ، تحمل مواد ، قدرت مواد و دیگر کلمات ازین دست ترجمه شود . پس برای متون تخصصی حتما نیاز به یک مترجم متخصص است.

نکات مهم

  • قابل ذکر است که در این شرکت خدمات ترجمه فوری با زمان تحویل یک و یا دو روزهترجمه دقیق به صورت تایپ شده و با کیفیت بالا نیزانجام میشود و تمامی رشته های مختلف دانشگاهی را پشتیبانی می کند.
  • ثبت سفارش به دو صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است . در حالت غیر حضوری هزینه از طریق درگاه واریز میشود.
  • معیار محاسبه تعداد کلمات و زمان تحویل فایل ترجمه دقیق در سفارش هایی که برآورد قیمت ترجمه می شود براساس فایل مبدا و توسط نرم افزار مربوطه صورت می گیرد.

دانشجویان و اساتید محترم برای ثبت سفارش ترجمه خود می توانند سفارش خود را به آدرس ایمیل شرکتtarjome3000@gmail.com  ارسال کنند و یا فایل مورد نظر خود را به آدرس سایت  translate68.ir  در قسمت ثبت سفارش ها ارسال کنید تا کارشناسان  مربوطه قیمت و زمان فایل ارسالی را در کمترین زمان برآورد کنند و مناسب ترین قیمت

را اعلام کنند و پس از ثبت مراحل ،فایل برای مترجم مورد نظر همان رشته ارسال کنند.

برای ثبت سفارش خود کلیک کنید.

ترجمه دقیق

کلمات انگلیسی که معنی دقیق می دهند عبارت اند از  :  accurate , acute , careful , close , exact, just

سوالات متداول

ترجمه دقیق چیست؟

ترجمه ای که توسط مترجمین باتجربه و مسلط و حرفه ای انجام شود.

قیمت گذاری یا ثبت سفارش ترجمه دقیق چگونه است؟

شما به سه طریق می توانید ثبت سفارش نمایید.1- وارد صفحه سفارش شوید و فایل خود را ثبت نمایید.2- از طریق ایمیل tarjome3000@gmail.com  فایل خود را ارسال نمایید.3- از طریق واتساپ (09108681199)  ارسال نمایید.

آیا ترجمه ها ضمانت هم دارند؟

بله – بسته به کیفیت انتخابی شما بین 3 روز تا چند ماه ضمانت دارد.

ارتباط باخدمات ترجمه پارس 68 یا پشتیبانی چگونه است؟

شما می توانید از راه ایمیل tarjome3000@gmail.com و یا تلفن 02144808581-09108681199(واتساپ دارد) با ما در تماس باشید.