HBR

HBR ( بررسی تجارت هاروارد)

تجارت HBR برای تفکر استراتژیک ( از مجموعه راهنمایی HBR)

نویسنده HBR

انتشارات : چاپ HBR

دسته بندی تجارت و مدیریت

با جلد کاغذی

ISBN 9781633696938

قیمت 19.95 دلار

برای کار روزمره خود استراتژی داشته باشید. اگر به عنوان یک مدیر مسئول هستید اطمینان حاصل کنید که کار شما و گروهتان در راستای اهداف گسترده سازمان شما قرار گرفته است. اما وقتی با

پروژه های رقابتی و زمان محدود مواجه می شوید حفظ استراتژی دشوار می شود. چطور می توانید در طولانی مدت به بخش زیادی از نیازها دست پیدا کنید؟ راهنمای HBR برای شما در زمینه تفکر استراتژیک مجموعه ای از نکات و توصیه های کاربردی را فراهم می کند که به شما دیدگاه وسیعی در تمام جوانب کار روزمره – از تصمیم گیری تا تنظیم اولویت های گروهی – ارائه می دهد.

 شما خواهید آموخت: درک استراتژی سازمانی که در راستای هدف گروه شما قرار دارد، اهداف کلیدی که روی اولویت هایی متمرکز شده اند که شرکت و صنعت شما را به سمت نتایج آینده سوق می دهد.

10 قدم تا بودجه بندی موفقیت آمیز

10 قدم تا بودجه بندی موفقیت آمیز

نویسنده : لیانابل الیور

تاریخ چاپ 2019-01-15

انتشارات انجمن توسعه استعداد

دسته بندی تجارت و مدیریت

جلد کاغذی

 

ISBN 9781947308862

 

قیمت 19.95 دلار

 

موفقیت تجاری را محاسبه کنید. فرآیند بودجه بندی ممکن است ایجاد تشویش کند ولی می توان آن را مدیریت کرد. کلیدها برنامه ریزی شده، سازمان یافته، به ثبت رسیده، آماده  و پیگیری می شود. اولین ضرورت برنامه ریزی و پس از آن بودجه است.

 10 قدم تا بودجه بندی موفقیت آمیز شما را از میان قوانین عبور داده، نقش شما را در برنامه ریزی سازمانی و فرآیند بودجه بندی توضیح می دهد. نویسندگان لیانابل الیور و ادواردو نین با دیدگاه گسترده ای شروع کرده فرآیند برنامه ریزی و بودجه بندی را مرور کرده و چگونگی ساختار بندی آن را در محدوده یک سازمان توضیح می دهند. پس از آن در مسیر آماده سازی بودجه قدم برداشته و از آن در سطح بعدی مدیریت محافظت می کنند. تجربه ترکیبی آنها پس از 30 سال در زمینه برنامه ریزی و بودجه بندی به شما کمک خواهد کرد تا این فرآیند را با موفقیت بگذرانید. توضیحات واضح و ساده نویسندگان و مثال های  نزدیک به واقعیت بودجه ها و ابزار برنامه ریزی به شما کمک خواهد کرد نیازمندی های اداری خود را برای خود و دیگران شفاف سازی کنید. نویسندگان توضیح می دهند هر چرخه برنامه ریزی و بودجه بندی ارائه دهنده فرصتی برای تغییر است؛ فرصتی برای نوسازی گذشته و در آغوش گرفتن آینده. دلیلی ندارد برای بودجه کارهای که  در نظر دارید انجام دهید بترسید ولی این شما هستید که مجددا بررسی

می کنید و به شکل موثر از منابع خود استفاده می کنید.

عناوین کتاب های مرتبط

وکیل خردمند

مهارت های مذاکره برای مبتدی ها

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.