BarkBox

BarkBox از یک مفهوم منحصر بفرد استفاده می کند تا به پناه حیوانات کمک کند.، زمانی که مشتریان (مصرف کنندگان) برای اشتراک ماهانه ثبت نام می کنند، آنها هر ماه یک BarkBox دریافت می کنند.-یک مجموعه از صفات و اسباب بازی های سگ. در مقابل، %10 از کل درآمد به پناهگاه شهر و کشور، نجات نژاد، سازمانهای سگ های نظامی، و سایر گروههایی که به سگها کمک می کنند،  اعطا می شود.

BarkBox  همچنین یگ سایت خبری  پربیننده مربوط به سگها راه اندازی کرده که BarkPost نامیده می شود (نوعی مانند Huffington Post برای سگها).

داستان های خبری در مورد سگها در مقاله های کوتاهی خلاصه شده اند، با عکسهایی که  در مورد هر داستان ایجاد شده اند.

مهندس بودن یکی از اولین مجموعه تلاش های ExxonMobile  است که آموزش و انگیزش دانش آموزان آمریکایی برای اتخاذ حرفه  هایی در علوم، تکنولوژی، مهندسی و ریاضیات (STEM) را حمایت می کند.

این مکان نه تنها فرصتهایی که مهندسی پیشنهاد می کند را برجسته می کند و ابزارهای مالی و منابعی که دانش آموزان بالقوه نیازمندند را فراهم می کند، بلکه سهم حرفه امروزی را فهرست می کند، آنها را قادر می سازد تا شرح خود را در فرمت های رسانه ای متعدد، به عنوان وسیله ی الهام بخش دیگران به اشتراک بگذارند، تا در گام های خود دنبال کنند.

Ibm

از طریق داده های بزرگ و مرکز تحلیلی، Ibm به خوانندگان اطلاعات مرکز داده را ارائه می کند که برای اشتراک بهینه شده اند. سایت همه نوع محتوا ، مانند وبلاگها ، ویدئوها، پادکستها، گزارشات، اینفوگرافیکها و اینمیشنها را ارائه می دهد. IBM ترکیبی از قطعه های سرپرستی شده و ایجاد شده را در Hub منتشر می کند، که محتوای هدف به مکالمات می افزاید به جای اینکه دقیقا روی ارائه محصول شرکت تمرکز نماید.

گاهی اوقات، بازاریابی محتوا می تواند پرفریب باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.