9 زبانی که بالاترین هزینه ترجمه در جهان را دارد.

 بالاترین هزینه ترجمه

 

بالاترین هزینه ترجمه : دنیا یک دهکده جهانی است ، و زبانهای ترجمه مرزهای جغرافیایی را قابل نفوذ کردند. جای تعجب نیست که مترجمان رئیسان  جدیدی هستند و مشاغل ترجمه روند جدیدی در شهر ایجاد کردند. اما یک نیاز اصلی وجود دارد که باید توسط مترجمان برآورده شود و آن یک پیش زمینه علمی قوی است که نشانگر مطالعه یک زبان خارجی است. مترجم همچنین باید بتواند الزامات بازار را که قصد کار در آن را دارد ، برطرف کند زیرا کشورها در شرایط و ضوابط  صدورمجوز کار متفاوت هستند.

ترفند واقعی برای به دست آوردن در آمد بالا از شغل ترجمه   یک مهارت ساده اما هوشیارانه  مهارت شبکه ای است. برای ایجاد شهرت و کسب نامی شایسته در دنیای ترجمه ، باید در شبکه و مهارت های اجتماعی خود در بین همکاران و مشتریان تلاش کرد. ساختن شبکه کار ساده ای نیست اما می توان در صورتی که  مترجم اراده وتخصص  در زمینه ترجمه دارد  با  پیوستن به یک موسسه  معتبر انجام داد.

در زیر لیستی از زبانهایی که با توجه به رتبه های برتر و محبوب ترین زبانها  که  بالاترین میزان هزینه صورت می پذیرد ، آمده است:

آلمانی:

آلمانی به عنوان بالاترین زبان پرداخت پولی ترجمه شده است و انتظار می رود مترجم آلمانی درآمد سالانه تقریباً 34000 پوند را به خود جلب کند. این در شرایطی است که آلمان یکی از پر سود ترین شرکای تجاری انگلیس است و به همین دلیل ، تقاضای زیادی برای مترجمان  آلمانی در بخش مالی و تجاری وجود دارد.

عربی:

زبان عربی رتبه دوم در بین پردرآمدترین زبانهای ترجمه را به خود اختصاص داده است و مترجمان عربی تقریبا سالانه 34122 پوند درآمد کسب می کنند. زبان بزرگترین کشور نفت خیز جهان و یک غول تجاری ، جای تعجب ندارد که مبلغ مترجمان آن به راحتی پرداخت می شوند.

فرانسوی:

فرانسه که در نزدیکی جغرافیایی نزدیک به انگلیس است ، با آن رابطه تجاری قوی دارد و یک مترجم فرانسوی می تواند انتظار داشته باشد سالانه32636 پوند درآمد کسب کند و از این روابط تجاری سود می برد.

هلندی:

هلندی ها به عنوان یک زبان محبوب تجارت و بازرگانی ، احتمالاً حقوق بالایی در حدود 29523 پوند برای مترجمان انگلیسی و هلندی پرداخت می کنند.

اسپانیایی:

طبق برآوردهای اخیر ، اسپانیایی توسط 400 میلیون نفر به عنوان  زبان مادری صحبت می شود. و زبان دوم تقریباً 9 میلیون نفر در سراسر جهان است. با توجه به جمعیت بسیار زیاد اسپانیایی  زبان ها، مترجمان اسپانیایی بسیار خوب پرداخت می شوند و به طور منطقی می توان انتظار داشت که پاداش خوبی را برای کار خود بدست آورند.

ژاپنی:

با داشتن پشتیبان و پشتیبانی قابل توجه اقتصادی ، زبان ژاپنی محبوبیت زیادی دارد و یک مترجم ژاپنی می تواند سالانه مبلغی جذاب به ارزش 28954 پوند را به عنوان هزینه ای برای مهارت های خود تأمین کند.

روسی:

زبان روسی یک زبان مهم در حال ظهور در جهان است و انتظار می رود مترجم روسی سالانه 28658 پوند درآمد داشته باشد که ترجمه های آنها صرفاً برای خدمات اقتصادی و مالی است.

ایتالیایی:

زبان ایتالیایی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و ایتالیایی چهارمین زبان در ایالات متحده پس از زبان اسپانیایی ، فرانسوی و آلمانی است. به همین دلیل انتظار می رود مترجم خوب ایتالیایی سالانه 28523 پوند درآمد کسب کند.

چینی ساده شده (ماندارین):

وقتی صحبت از زبانهای پربازدید دنیا می شود ، ماندارین با رونق در بازار چین و وسعت بخش صادرات چین بیشترین اهمیت را دارد. جای تعجب نیست که یک مترجمی باتجربه ماندارین می تواند انتظار داشته باشد سالانه مبلغی تقریباً 28168 پوند دریافت کند.

کلمه نهایی:

مترجمان قبل از شروع  ترجمه  برای کار در یک آژانس ترجمه ، ابتدا باید وقت خود را برای تأمل در مجموعه مهارتهای خود اختصاص دهند ، زبانی را که در آن مسلط هستند انتخاب کنند و سپس به عنوان کار مناسب انتخاب کنند تا انتخاب زبان مناسب بتواند آنها را به سمت خود بکشد. 

# 9 زبانی که بالاترین هزینه ترجمه در جهان را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.