post

یادگیری زبان انگلیسی برای همه ی افراد ، کاری ضروری است.برای یادگیری راه های متفاوتی وجودارد،برخی در کلاسهای بیرون ثبت نام میکنند وبرخی نیز ترجیح میدهند از برنامه های رایگان موجود در اینترنت (اپلیکیشن های آموزش زبان) برای یادگیری استفاده کنند که هردورورش میتواند برای شما مفید باش.اما اگرشما جز افرادی هستید که برای یادگیری به سراغ اپلیکیشن های موجود در اینترنت میروید و علاقه دارید تا بهترین اپلیکیسن های موجود را بشناسید این مقاله را مطالعه کنید:

1-یکی از برترین اپلیکیشن های آموزش زبان ، اپلیکیشن doulingo است.

قبل از هرچیز باید گفت که این اپلیکیشن برای افراد مبتدی میتواند بسیار موثر باشد.روش کار این اپلیکیشن به این صورت است که با ترتیت دادن مجموعه ای از بازی های جذاب به آموزش زبان میپردازد و در هرمرحله شمارا با لغات جدیدی اشنا میکند.این اپلیکیشن از پرکاربرد ترین اپلیکیشن ها معرفی شده که بیشتر زبان آموزان برای یادگیری بیشتر شاگردان خود را با ان اشنا میسازند.

اپلیکیشن Doulingo را میتوانید از طریق play store-app store  و یا کافه بازار به راحتی دانلود نمایید.

2-اپلیکیشن بعدی،memrise می باشد:

نرم افزار memrise  بگونه ای کار میکند که از ۱۳بخش آموزش زبان تشکیل شده،که از ساده به سخت این مراحل طی میشود. پس اگر شما جز کسانی هستید که در یادگیری زبان در مرحله مبتدی قرار دارید بهتر است بعد از نصب این نرم افزار به سراغ قسمت افعال بی قاعده بروید.درواقع مهمترین نکته در یادگیری زبان این است که بتوانید کلمات زیادی را بخاطر بسپارید،نرم افزار memrise با ارائه ی هیجان انگیز ترین برنامه ها باعث شده تا راحت تر بتوانید لغات را ملکه ی ذهن خود کنید.

اپلیکیشن memrise  را میتوانید از طریق play store-app store و یا کافه بازار به راحتی دانلود نمایید.

3-اشنایی با اپلیکیشن improve English:word games

اگر به دنبال این هستید که به سرعت لغات جدید انگلیسی را یاد بگیرید،پیشنهاد ما به شما استفاده از اپلیکیشنه improve English:word games می باشد.این برنامه که برای افراد مبتدی میتواند مناسب باشد،ب گونه ای طراحی شده تا بتوانید به کمک ان سطحه دایره لغات خود را محک زده و علاوه بر ان ،به افزایش ان بپردازید.

بیشتر بخوانید : مکالمه انگلیسی را درست یاد بگیر

طریقه ی کار این اپلیکیشن به این صورت است که از مجموعه ی زیادی فلش کارت تشکیل شده که این فلش کارت ها،فضای زیادی را در اختیار مدرس و نیز کاربر مورد نظر میدهد تا بتوانند موارد دلخواه خودرا در ان یادداشت نمایند.نکته ی مهم دیگر میتواند این باشد که سوالات در این اپلیکیشن بصورت چهارگزینه ای امده اند واین موضوع این امکان را به شما میدهد،تا علاوه بر کلمه ای که پاسخ سوال است با سه کلمه ی دیگر نیز اشنا شوید ودر نتیجه این باعث افزایش دایره لغات شما در زبان انگلیسی میشود.

اپلیکیشن improve English:word games،را میتوانید از طریق play store-app stpre دانلود نمایید.

4-اشنایی با اپلیکیشن  busuu 

یکی از پرکاربرد ترین اپلیکیشن ها،اپلیکشن bussu می باشد و نکته ای که ان را از بقیه اپلیکیشن ها متمایز میکند این است که با این برنامه میتوانید براحتی و بطور مستقیم با یک زبان آموز صحبت کنید و درنتیجه باعث میشود هم مکالمه شما قوی شود و هم اگر سوالی برایتان دررابطه با زبان انگلیسی پیش امده از زبان آموز خود بپرسید.

این اپلیکیشن از پنج قسمت تشکلیل شده:قسمت اول،کلید واژه-قسمت دوم،گفتگو-قسمت سوم،تمرین برای یادگیری بیشتر-قسمت چهارم ،مرور درس گفته شده-و قسمت آخر،که همان صحبت با زبان آموز مورد نظر می باشد.

اپلیکیشن bussu،را میتوانید از طریق play store-app store و یا کافه بازار دانلود نمایید.

5-یکی دیگر از محبوب ترین اپلیکیشن های آموزش زبان sentence master pro است.

طریقه کار این اپلیکیشن ،به این گونه است که با ترتیب دادن بازی های هیجان انگیز علاقه ی کاربر را به یادگیری زبان بیشتر میکند،به این صورت که هر بخش از بازی های ترتیب داده شده دارای مجموعه از کلمات بهم ریخته است که باید ان هارا مرتب سازید و در نتیجه جمله های زیادی بدون شک، ملکه ی ذهن شما میشوند.قابل ذکر است که این برنامه برای جوانان،نوجوانان ونیز بزرگسالان قابل استفاده می باشد.

اپلیکیشن sentence master pro را میتوانید از طریقplay store  وapp store  دانلود نمایید.

6-آشنایی با اپلیکیشن elsa espeak-accent reduction

اپلیکیشن elsa،ایم امکان را به شما میدهد تا به کمک آن مانند یک انگلیسی زبان در کشورهای خارجی،بصورت روان به انگلیسی صحبت کنید بدون اینکه اشتباهی داشته باشید.

اپلیکیشن elsa را میتوانید از طریق play storeوapp store  دانلود نمایید.

7-آشنایی با اپلیکیشنbabble

این اپلیکیشن،یکی از با کیفیت ترین اپلیکیشن موجود می باشد که امکان یادگیری هزاران لغت و واژه ی مختلف را به کاربر میدهد.طریقه ی کار کردن آن به این صورت است که هر واژه را بهمراه معنی صحیح آن بصورت صوتی برای کاربر بیان میکند .

اپلیکیشن babble  را میتوانید از طریق play store –app store  و یا کافه بازار دانلود نمایید.

8-آشنایی با اپلیکیشن ۲۴/۷Tutor

این اپلیکیشن که فقط روی سیستم عامل ios نصب میشود، قابلیت آموزش چند زبان مختلف رادارد و به گونه ای تنظیم شده که هر زبان اپلیکیشن مخصوص به خودش رادارد.با استفاده از این اپلیکیشن میتوانید زبان مورد علاقه خود را،متمرکز روی موضوع دلخواه خود مانند رنگ،نوع لباس،اب و هوا و ….یادگیری کنید.

اپلیکیشن babble را میتوانید فقط از طریق app store دانلود نمایید.

9-آشنایی با اپلیکیشن hallo

نکته ی جالب این اپلیکیشن این است که ازطریق آن  میتوانید به  طور زنده سر کلاس بروید و با زبان آموزان مکالمه داشته باشید و یا در صورت نیاز به ارسال پیام اقدام نمایید.

 اپلیکیشن hallo را میتوانید از طریق play store و app store  دانلود نمایید.

10-آشنایی با اپلیکیشن tandem

نکته جالبی که این اپلیکیشن دارد این است که میتواند کسانی را که به آموزش زبان های مختلف تسلط دارند را پیدا کند و در نتیجه شما میتوانید فرد مورد نظرخود را برای زبانی که به یادگیری آن علاقه مند هستید را براحتی پیدا کرده و با او ارتباط برقرار کنید.

اپلیکیشن tandem  را میتوانید از طریق play store و app store دانلود نمایید.

11-آشنایی با اپلیکیشن hello talk 

این اپلیکیشن یکی دیگرازپرکاربرد ترین اپلیکشین ها محسوب میشود که از مهمترین قابلیت های آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1-ایجاد ارتباط به صورت تصویری،گفتگو و چت با زبان آموز مورد نظر

۲-قابلیت کشیدن نقاشی برای اینکه منظور خود را واضح تر بیان کنید.

3-اموزش چند زبان مختلف به غیراز زبان انگلیسی

اپلیکیشن tandem  را میتوانید از طریق play store  و app store دانلود نمایید.

12-آشنایی با اپلیکیشن lingbe

اگر به دنبال یادگیری زبان در کوتاه ترین زمان ممکن،بدون تلف شدن وقتتان هستید،پیشنهاد ما به شما اپلیکیشن lingbe می باشد.قابل ذکر است که این اپلیکیشن قابلیت ایجاد تماس تصویری و صوتی را بطور همزمان به شما میدهد.

تماسی که در این اپلیکیشن برقرار میکنید به دوقسمت تقسیم میشود ،قسمت اول تماس با افرادی که زبان انگلیسی انها حرفه ای می باشد،که برای متصل شدن به این افراد فقط کافی است برروی قسمت native call کلیک نمایید و قسمت دوم،تماس با افرادی که درسطح مبتدی تری قرار دارند،برایمتصل شدن به انها کافی است برروی practice call کلیک نمایید.توجه داشته باشید ایجاد این تماس ها مستلزم داشتن سکه می باشد.

اپلیکیشن lingbe را میتوانید از طریق play store و app store‌ دانلود نمایید.

ما در شرکت پارس 68 ترجمه مقاله ، ترجمه کتاب ، ترجمه متون انگلیسی به فارسی را میپذیریم همچنین اگر در این زمنه سوالی داشتید حتما بپرسید کارشناسان ما در خدمت شما هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.