post

تولید محتوای سایت آموزش فروش بیمه عمر از طریق ترجمه

بیمه عمر در واقع یک سرمایه گذاری مطمئن با سود تضمینی است

که علاوه بر پرداخت سود علی الحساب به سپرده گذاری، شامل پوششهای بیمه ای بسیار زیادی می باشد.

این نوع بیمه یکی از پرطرفدارترین بیمه ها، در دنیا می باشد که روز به روز به طرفدارنش اضافه می شود. هر شخصی می تواند این نوع بیمه را  برای خود و خانواده اش تهیه نماید.که به این شخص “بیمه گذار” می گویند و به شرکت ارائه دهنده پوشش های بیمه ای “بیمه گر” می گویند.

در این طرح بیمه گذار با پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه یا سالانه تحت عنوان حق بیمه علاوه بر اینکه منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آینده برای خود را تأمین م یکنند بلکه از امکانات پوشش های بیمه عمر نیز برخوردار خواهند شد.

کمی بیشتر با سازو کار بیمه عمر آشنا شویم

خط مشی های بیمه عمر: نحوه پرداخت ها

چه زمانی و چگونه ذینفعان وجهی را که به آنها می رسد دریافت می کنند

 • فیس بوک
 • توییتر
 • لیکداین

توسط GINA ROBERTS-GREY

به روز شده در 22 آوریل 2020

بیمه عمر یک دارایی بسیار متداول است که در برنامه ریزی مالی طولانی مدت بسیاری از افراد شکل می گیرد. خرید بیمه عمر راهی برای محافظت از عزیزانتان است ، و آنها را از لحاظ مالی پشتیبانی می کنید که ممکن است بعد از مرگ شما به آن نیاز داشته باشند. ممکن است فرزندان خردسالی داشته باشید که برای تحصیلات خود به پول نیاز داشته باشند یا همسرتان برای پرداخت وام و سایر بدهی هایی که به عنوان زوج جمع کرده اید به درآمد نیاز داشته باشد.

برای ثبت موثر این ابزار در پرتفوی خود ، باید بدانید که چگونه و چه موقع پرداخت های بیمه عمر به ذینفعان تحویل داده می شود – افرادی که شما برای دریافت مزایای بیمه نامه خود پس از مرگ معرفی می کنید. این شامل درک چگونگی پرداخت سریع مزایا و طراحی خط مشی با گزینه پرداخت است که برای برنامه ریزی دارایی شما مناسب است.

روشهای کلیدی

 • برای شروع مطالبات و روند پرداخت باید در اسرع وقت با یک شرکت بیمه عمر تماس گرفته شود.
 • بسیاری از ایالت ها 30 روز به بیمه گذاران فرصت می دهند تا مطالبات را بررسی کنند و پس از آن می توانند آن را پرداخت کنند ، آن را رد کنند یا اطلاعات بیشتری را درخواست کنند
 • مزایای بیمه عمر معمولاً طی 30 تا 60 روز از زمان ارائه مطالبات پرداخت می شود ، اما – برای مثال اگر بیمه گزار در دو سال اول صدور بیمه نامه فوت کند- تأخیرهایی ممکن است به وجود بیاید
 • گزینه های پرداخت شامل پرداخت مبالغ یکجا ، اقساط و سالیانه و حساب دارایی های حفظ شده است

ثبت مطالبه

پس از فوت فرد بیمه شده باید در اسرع وقت با شرکت بیمه عمر تماس گرفته شود تا روند مطالبات آغاز شود. از آنجا که این روزها همه کارها بصورت آنلاین انجام می شود ، ممکن است بتوانید از طریق وب سایت شرکت بیمه مطالبه را ثبت نمایید. برای شرکت هایی که رسم نسخه چاپی را ادامه می دهند ، ممکن است لازم باشد مطالبه را از طریق تلفن یا کتباً با درخواست بسته مطالبه آغاز کنید. مهم نیست که چطور روند ثبت را به پایان می رسانید، شرکت معمولاً برای پردازش مطالبه و پرداخت به مدارک و شواهد پشتیبان نیاز دارد.

به عنوان ذینفع بیمه نامه ، ممکن است از شما خواسته شود نسخه ای از بیمه نامه را به همراه فرم مطالبات ارائه دهید. شما همچنین باید یک نسخه تصدیق شده از گواهی فوت ، یا از طریق شهرستان یا شهرداری یا از طریق بیمارستان یا خانه سالمندان که بیمه شده در آن فوت کرده است ، ارائه دهید.

لوک براون ، وکیل بازنشسته بیمه می گوید: “گواهی فوت باید به آدرس شرکت بیمه ذکر شده در بیمه نامه همراه با اعلامیه مطالبه، که گاهی اوقات درخواست مزایا نامیده می شود ، توسط شخص ذینفع امضا شود.”

تد برنشتاین ، مالک Life Cycle Financial Planners LLC ، می افزاید: سیاست های متعلق به سندهای قابل ابطال یا غیر قابل فسخ  باید تضمین کند که شرکت بیمه دارای یک نسخه از  سند وثیقه است که مالک و ذینفع را مشخص می کند.

مزایا چه زمانی پرداخت میشود

مزایای بیمه عمر معمولاً با فوت شخص بیمه شده پرداخت می شود. ذینفعان با ارائه یک نسخه تصدیق شده از گواهی فوت ، دعوی فوت را به شرکت بیمه ارائه می دهند. بسیاری از ایالت ها 30 روز به بیمه گذاران فرصت می دهند تا مطالبه را بررسی کنند و پس از آن می توانند آن را پرداخت کنند ، آن را رد کنند یا اطلاعات بیشتری را درخواست کنند. اگر شرکتی ادعای شما را رد کند ، به طور کلی دلیل آن را ارائه می دهد.

به گفته کریس هانتلی ، بنیانگذار خدمات ثروت و بیمه هانتلی ، اکثر شرکت های بیمه ظرف 30 تا 60 روز از تاریخ مطالبات پرداخت می کنند.

وی اضافه كرد: “هیچ محدودیت زمانی مشخصی وجود ندارد.” اما شركتهای بیمه انگیزه دارند كه پس از دریافت اثبات صادقانه فوت ، در اسرع وقت پرداخت كنند تا از پرداخت سود زیاد برای تأخیر در پرداخت مطالبات جلوگیری كنند. ”

خط مشی های بیمه عمر: نحوه پرداخت ها

تاخیر در پرداخت

چندین حالت ممکن وجود دارد که ممکن است منجر به تأخیر در پرداخت شود. در صورت فوت بیمه شده در دو سال اول صدور بیمه نامه ، مشمولان ممکن است با تأخیر شش تا 12 ماهه مواجه شوند. دلیل: بند  رقابت پذیری یک تا دو ساله.

هانتلی می گوید: “اکثر بیمه نامه ها حاوی این بند هستند که به حامل اجازه می دهد تا کاربرد اصلی را برای اطمینان از ارتکاب کلاهبرداری بررسی کند. تا زمانی که شرکت بیمه نتواند ثابت کند بیمه شده در مورد این کاربرد دروغ گفته است ، سود به طور معمول پرداخت می شود.” همچنین اکثر بیمه نامه ها حاوی بند خودکشی هستند که به شرکت اجازه می دهد در صورت خودکشی بیمه شده در دو سال اول بیمه نامه ، منافع خود را انکار کند.

همچنین در صورت درج قتل در گواهی فوت بیمه شده ، پرداخت ممکن است به تأخیر بیفتد. در این حالت ، نماینده ادعا می تواند با كارآگاه منتسب به پرونده ارتباط برقرار كند تا ذینفع را به عنوان مظنون رد كند. پرداخت تا زمان روشن شدن سوء ظن در مورد مشارکت ذینفع در مرگ بیمه شده حفظ می شود. در صورت وجود اتهامات ، شرکت بیمه می تواند تا زمانی که اتهامات رفع نشود یا مشاهده حکم برائت ذینفع از جرم ، از پرداخت پول خودداری کند.

 • همچنین تأخیر در پرداخت ها ممکن است ناشی از موارد زیر باشد:
 • طرف بیمه شده در طی فعالیت غیرقانونی ، مانند رانندگی تحت تأثیر ، فوت کند
 • شخص بیمه شده در مورد کاربرد بیمه نامه دروغ گفته باشد
 • بیمه شده موارد بهداشتی یا سرگرمی ها / فعالیت های پرخطر مانند چتربازی را حذف کرده باشد

در صورت فوت طرف بیمه شده در دو سال اول بیمه نامه ، شرکت های بیمه می توانند پرداخت آن را شش تا 12 ماه به تأخیر بیندازند

گزینه های پرداخت

شما همچنین میتوانید در مورد نحوه پرداخت هزینه سود بعد از مرگ نیز تصمیم گیری کنید. با نماینده یا شرکت بیمه خود صحبت کنید تا بهترین گزینه را برای شما و شرایط شما تعیین کند. در اینجا چند گزینه پرداخت برای شما و ذی نفعان آورده شده است.

پرداخت های یکجا

از زمان تاسیس این صنعت بیش از 200 سال پیش ، ذینفعان به طور سنتی پرداختهای یکجا را از روند دریافت می کردند. ریچارد ریچ ، رئیس خدمات بیمه اینتارامارک ، می گوید ، گزینه پیش فرض پرداخت بیشتر بیمه نامه ها به صورت یکجا باقی مانده است.

اقساط و سالیانه

برنشتاین می گوید ، بیمه نامه های زندگی مدرن بهبود چشمگیری در نحوه پرداخت وجه به ذینفعان بیمه نامه داشته اند. اینها شامل گزینه پرداخت اقساط یا یک حق سنوات است که در آن درآمد و سود انباشته به طور منظم در طول عمر ذینفع پرداخت می شود. این گزینه ها به صاحب بیمه فرصت می دهد تا یک جریان درآمد از پیش تعیین شده و تضمین شده بین پنج تا 40 سال را انتخاب کند.

برنشتاین می گوید: “برای بیمه عمر با حمایت از درآمد ، بیشتر خریداران بیمه عمر گزینه اقساطی را برای تضمین ادامه درآمد برای سالهای لازم ترجیح می دهند.”

ذینفعان باید به یاد داشته باشند که هرگونه سود بهره ای که دریافت می کنند مشمول مالیات است. در آخر ممکن است به جای پرداخت اقساط ، مبلغ یکجا داشته باشید ، زیرا اگر سود منفی نسبتاً زیاد باشد ، در نتیجه مالیات بیشتری را برای سود پرداخت خواهید کرد.

حساب دارایی حفظ نشده

برخی از بیمه گذاران به جای مبلغ یکجا یا اقساط منظم ، یک دفترچه چک به ذینفعان بیمه نامه های بزرگ ارائه می دهند. شرکت بیمه ، به عنوان یک بانک یا موسسه مالی ، بازپرداخت را در یک حساب نگه می دارد ، به شما اجازه می دهد چک هایی را در برابر مانده بنویسید. چنین حسابی اجازه سپرده گذاری نمی دهد اما سود را به ذینفع پرداخت می کند.

مزایای قبل از مرگ

اصطلاح این مورد سود فوری مرگ است. (برای دیدگاههای مرتبط ، به بررسی دقیق شرایط سریع منافع بپردازید.) به طور سنتی ، بیمه نامه های عمر فقط در زمان مرگ بیمه کننده پرداخت می شوند. با نماینده بیمه خود در مورد اینکه آیا این گزینه برای شما منطقی است صحبت کنید.

برنشتاین می گوید: “برخی از شرکت های بیمه عمر بیمه نامه هایی را طراحی کرده اند که به بیمه گذاران آنها اجازه می دهد در صورت ابتلا به بیماری لاعلاج ، مزمن یا بحرانی ، از ارزش اسنادی بیمه نامه استفاده کنند. این بیمه نامه ها بیمه گر را قادر می سازد تا از بیمه نامه عمر خود بهره مند شود.”

خط پایین

بیمه نامه های عمر هم به بیمه شدگان و هم به عزیزانشان آرامش خاطر می بخشد که در صورت مرگ شخص ممکن است از مشکلات مالی جلوگیری شود. رایش برای تسریع در روند مطالبات و جلوگیری از خطا و تأخیر تأکید می کند که هنگام ارائه مدارک یا برقراری ارتباط با شرکت بیمه عمر ، دقت بسیار ضروری است.

وی می گوید: “نماینده بیمه عمر یک شخص می تواند به شما کمک کند تا فرم مطالبه را به درستی پر کرده و در پاسخ به سوالات در طول مراحل کار نیز کمک کند.”

با 100000 دلار پول نقد مجازی با Risk Free رقابت کنید

مهارت های معاملاتی خود را با شبیه ساز سهام رایگان ما تست کنید. با هزاران تاجر Investopedia رقابت کنید و راه خود را به سمت بالا پیش ببرید! قبل از شروع به خطر انداختن پول خود ، معاملات را در یک محیط مجازی ارسال کنید. استراتژی های معاملاتی را تمرین کنید تا وقتی آمادگی ورود به بازار واقعی را داشتید ، تمرین مورد نیاز خود را انجام داده باشید. امروز شبیه ساز سهام ما را امتحان کنید

نحوه محاسبه بیمه عمر

در واقع بیمه عمر حق بیمه های پرداختی شما را با اختصاص نرخ سود تضمینی در اندوخته های شما انباشته می نماید، این اندوخته طی سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه ها و سود آنها ، افزایش یافته و پس اندازی مطمئن برای رفع نیازهای احتمالی و برنامه ریزی آینده شما خواهد بود.

بین بیمه های عمر ایران و سایر کشورها تفوت چشمگیری وجود ندارد.متأسفانه مردم ایران هنوز با فرهنگ خرید بیمه غریبه اند  و تنها زمانی به خسارت می خورند یاد بیمه می افتند. که این فاجعه است.

در کشورهای کانادا، هر شخص به طور متوسط 5 بیمه نامه عمر،هر ژاپنی 5 بیمه نامه عمر، هر هندی 2 یمه نامه عمر دارند ولی متأسفانه در ایران کمتر از 10% مردم ایران بیمه عمر دارند.

تولید محتوای سایت آموزش فروش بیمه عمر از طریق ترجمه

تولید محتوای سایت آموزش فروش بیمه عمر از طریق ترجمه

در این راستا موسساتی تأسیس شدند که نحوه فروش بیمه عمر به صورت همایش و کارگاهها به کارشناسان فروش بیمه عمر آموزش می دهند. این مؤسسات در وب سایت های خود خدمات را به صورت کامل توضیح داده اند. که خدمات انها می تواند شامل فیلم های اموزشی، فایلهای صوتی، مقالات و کتاب و حتی اپلیکشن باشد. برای اینکه در صفحه اول گوگل قرار بگیرند و تعداد کاربران سایت افزایش پیدا کند باید به تولید محتوا بپردازند.

سایر کشورها نسبت به کشور ایران

از انجایی که  سایر کشورها نسبت به کشور  ایران به بیمه عمر اهمیت بیشتری می دهند بنابراین موسسات می توانند مقالات خارجی و یا فیلم های آموزشی سایر کشورها را که مربوط به فروش بیمه عمر می باشد را به زبان فارسی ترجمه نمایند و داخل سایت قرار دهند  در واقع  بهترین راه تولید محتوای سایت آموزش فروش بیمه عمر از طریق ترجمه می باشد. با استخدام مترجم با تجربه و متخصص می توانند ترجمه های با کیفیت و مفید در سایت خود ارائه دهند و این امر باعث افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت خواهد شد.

Presentation1-min

دیدگاهتان را بنویسید