post

رمان هایی که خواندن آنها برای یادگیری زبان انگلیسی مفید می باشد: یادگیری با رمان انگلیسی یکی از کاربردی ترین راه ها برای آموزش زبان است.

خواندن کتب انگلیسی علاوه برسرگرمی باعث آشنایی شما با لغات انگلیسی جدیدی شده ودرنتیجه تقویت زبان انگلیسی شما را به همراه می آورد.اما قبل از هرچیز به این نکته توجه داشته باشید کتابی که برای مطالعه انتخاب می کنید باید متناسب با سطح شما در زبان انگلیسی باشد درغیر این صورت نه تنها باعث یادگیری بیشترشما نشده بلکه باعث گیج شدن ودرآخرتنفرشما از مطالعه را به همراه دارد.درادامه به معرفی برخی ازمهمترین کتابهای انگلیسی ، مناسب برای مطالعه می پردازیم:

بیشتر بخوانید:بهترین فیلم های برای تقویت آموزش زبان

یادگیری با رمان انگلیسی : معرفی کتاب  the bride test( تست عروس)

رمان تست عروس

موضوع این داستان ازاین قرار است که پسری به اسم کایی درزندگی اش بشدت احساس کمبود محبت رادارد وسعی دراین میکند تا بتواند وارد رابطه ای از جنس عشق شود اما مشکلی که وجود دارد این است که او مبتلا به بیماری اوتیسم می باشد. اوتیسم یک اختلال مغزی است که روی رشد کودک اثر میگذارد،بنابراین کایی به خاطراین بیماری نمیتوانست احساسات خود را به درستی بروز دهد و وارد رابطه شود،مادر کایی که بشدت بخاطراین موضوع رنج میبرد ازویتنام دختری بنام اسمی تران را برای عروسی باپسرش پیداکرد اما مشکل اینجا بود که هیچکدام،یعنی نه کایی و نه مادرش ازبیماری کایی به دختر چیزی نگفتند و این دردسرهایی را برای آن ها بوجود اورد اما کایی به علت علاقه مندی به دختر تلاش زیادی برای حفظ این رابطه میکند.

 

دانلود رمان

 

یادگیری با رمان انگلیسی : معرفی کتاب (تاریخ ازدواج) the wedding date 

رمان تاریخ ازدواج

این کتاب دررابطه با دختری بنام الکسا مونرو صحبت میکند.

می گوید زمانی که او سوار آسانسور میشود به دلایلی اسانسور از کار می افتد و او مجبور میشود با مردی که با او دراسانسور است هم صحبت شود،نام او درو نیکلس است.درو از دختر میخواهد تا او را به عنوان یک پارتنر در مراسمی همراهی کند.داستان الکسا و درو با یک حقه و شوخی شروع میشود اما در پایان به یک رابطه جدی تبدیل میشود.

 

دانلود رمان

 

یادگیری با رمان انگلیسی : معرفی کتاب  love and other words

رمان عشق

موضوع این کتاب ، دررابطه با دختری بنام میسی سورنسن وپسری به اسم الیوت پتروپولوس می باشد، که از کودکی بایکدیگر بزرگ میشوند و خاطرات به یادماندنی را به جا میگذارند اما دراخر میسی بخاطر جاه طلبی چشمان خود را برروی عشق بسته و با مردی سن بالا صرفا فقط بخاطره ثروتش با او ازدواج میکند و رابطه ی خود ار با الیوت قطع میکند.در جریان این داستان الیوت بسیار تلاش میکند تا رابطه ی خود را با میسی مثل گذشته کند.

 

دانلود رمان

 

کتاب هایی که گفته شد جزعی از کتاب های عاشقانه بود در ادامه به معرفی برخی از کتاب های جنایی،مناسب برای تقویت زبان انگلیسی می پردازیم:

یادگیری با رمان انگلیسی :معرفی کتاب پیرمرد و دریا

رمان پیرمرد و دریا

موضوع این کتاب که بوسیله ارنست همینگوی نوشته شده و در رابطه با مرد ماهی گیری صحبت میکند که علاقه ی زیادی  به شکار ماهی های بزرگ دارد .یک روز بلخره موفق به صید یک ماهی شگفت انگیز شده و در حالی که ماهی را به قایق خود وصل میکند،ماهی توسط کوسه ها خورده شده و این موضوع مرد را بامشکلاتی مواجه میکند.این داستان به قدری زیبا بیان شده که مبهوت کتاب میشویم.

 

دانلود رمان

 

معرفی کتاب مزرعه حیوانات

رمان مزرعه حیوانات

این کتاب که بوسیله جورج اورول نوشته شده در رابطه با حیواناتی صحبت میکند که به شدت زیربار زور و ستم کسانی که انهارا نگه میدارند قرار گرفته اند اما در آخر صبرشان پایان یافته و به مزرعه حمله میکنند.نکته جالب این کتاب این است که جورج اورول به زبانی کاملا ساده و راحت ان را نوشته و برای کسانی که از نظر زبان انگلیسی در سطح مبتدی قرار دارند میتواند به یادگیری انها کمک زیادی بکند.

 

دانلود رمان

 

معرفی کتاب  3rd degree

رمان درجه 3

موضوع در رابطه با گروهی چهارنفره از زنان صحبت میکند که سه نفر انها بر اثر یک حادثه اتش سوزی جان خودرا از دست میدهند.لینزی باکسر یکی از این چهار زن است که از این حادثه جان سالم به در میبرد و بخاطر شکی که در وجودش دارد دست به تحقیق میزند و در اخر متوجه میشود که پای کسی در این قتل وسط است که هرروز یکی از چهار زن را هدف قرار میدهد.

 

دانلود رمان

 

ودراخر صحبت دررابطه با کتابی انگلیسی به اسم بخشنده است

رمان بخشنده

نویسنده این کتاب شخصی به اسم لوری است که دررابطه با پسری خردسال صحبت میکند که بشدت درگیر مشکلات جامعه ای است که دران زندگی میکند.این کتاب با زبانی کاملا ساده نوشته شده پس برای یادگیری میتواند انتخاب درستی باشد.قابل ذکر است که درسته داستان در اول شاید کمی خشن بنظر برسد اما پایان خوبی دارد.

 

دانلود رمان

 

اگر میخواهید یادگیری زبان راشروع کنید بدون شک مطالعه رمان های گفته  شما بسیار برای شما میتواند مفید باشد.امیدواریم که بهترین استفاده را از آنها بتوانید بکنید.

شرکت پارس 68 در زمینه ترجمه مقاله و ترجمه انگلیسی کلیه متون فعالیت دارد.

 

 

 

2 thoughts on “یادگیری با رمان انگلیسی

  1. I like looking through an article that can make people
    think. Also, thanks for allowing for me to comment!

  2. Howdy! I know this is somewhat off topic but I was wondering which blog platform are you using for this website?

دیدگاهتان را بنویسید