با چه روش هایی کسب وکار خود را جهانی کنیم؟

بسیاری از صاحبان کسب و کار که ابتدا با ایده کارافرینی و خوداشتغالی وارد بازار اقتصادی و سود دهی شدند ,رفته رفته برای گسترش کار خود,ان ایده را از حالت بومی و محدود به یک منطقه خارج میکنند به همین دلیل نیاز به ارتباطات با بازارهای مختلف و بزرگتر به وجود میاید و همینطور ارتباطات انسانی بیشتر.


هرچه با فرهنگ و زبان های بیشتر به خصوص در درجه اول فرهنگ و زبان انگلیسی اشنا شوید ,امکان موفقیت بهتر و سریعتر برای شما بیشتر میشود.
بنابراین توجه به نکات و روشهای امتحان شده دراین بخش ضروری است; 

کسب و کار

کسب و کار

1:یادگیری و برقراری ارتباط ازطریق زبان انگلیسی

 

از انجا که دانستن زبان انگلیسی در هر رشته و شغلی یک امتیازمحسوب میشود و یادگیری ان باعث میشود که شغل و کارافرینی خود را محدود به یک جمعیت کوچک و خاص نکنید.هر چه بیشتر با این زبان و فرهنگ اشناییت پیدا کنید بهتر میتوانید کسب و کار خود را گسترده و متفاوت کنید.

2:یادگیری فرهنگ و گویشهای غیر انگلیسی

 

علاوه بر زبان انگلیسی که گویشهای متفاوتی را در هر بخش دارد زبانهای دیگر هم دراین بخش مستثنا نبوده اند و گویش هر زبان باتوجه به منطقه مردم ان بخش کمی تغییر پیدا میکند بنابراین برای نفوذ و ارتباط مفید و جذب مشتری بیشتر ,فهمیدن و شناخت لهجه و گویش زبانی خاص مورد نیاز است.

3:یادگیری زبانهایی که در کسب و کارتان مفید و مهمتراند

 

علاوه برزبان انگلیسی که امروزه به دلیل بین المللی بودنش شمار رو به افزایشی برای یادگیری دارد, یادگیری نسبی یا تسلط کامل بر زبانهای دیگر مانند چینی, عربی و… توصیه میشود.بنابراین اگر قصد پیگیری کار خود را از صفر تا صد دارید سعی کنید مترجم خوبی دراین خصوص باشید و در هر شرایطی روی پای خود بایستید.

4:بومی سازی و انتقال مفاهیم و تصاویر

 

در جهانی ساری کسب وکار خود علاوه بر محتوای متن باید به تصاویر جداول وهر گونه مفهوم که به انتقال ان از زبان خود به دیگر زبانها کمک میکند توجه کنید و ان را به زبان و فرهنگ بازار هدف تغییر دهید .
از تصاویر و محتوای تصویری مناسب و خلاقانه استفاده کنید و در جزییات دقت بیشتری داشته باشید چرا که جلب افراد از طریق دیداری زودتر و بهتر اتفاق میافتد و تاثیری که یک تصویر خلاقانه و گیرا بر روی مخاطب میگذارد از یک متن بیشتراست.

دیدگاهتان را بنویسید