متقاعد شوید

نام کتاب: متقاعد شوید: چطور رقابت خود را اثبات کرده و پیروز بر افراد باشید.

نویسنده: جک ناشر

ناشر: ناشران Berrett-Koehler

تاریخ انتشار:  2018-11-13

دسته بندی نوع جدید مدیریت و تجارت

فرمت جلد کاغذی

ISBN 9781523095599

قیمت 19.95 دلار

درباره کتاب:

رقابت درباره خودش حرف نمی زند! نمی توانید به سادگی آن را نشان دهید؛ نمی توانید توجه مردم را به آن جلب کنید.  کارشناس  مذاکرات جهانی مشهور و گزارش تقلب، استاد تجارت و جک ناشر روان شناس تکنیک های اثبات شده و موثری را برای متقاعد کردن دیگران پیشنهاد می دهند که ما مستعد، قابل اعتماد بوده،  و بله حتی درخشان هستیم.  ناشر مثالی از جاشوآ بل مشهورترین ویولونیست دنیا پیشنهاد می دهد.

در ژانویه 2007، در ساعت ازدحام مردم جاشوآ در ایستگاه متروی واشنگتن دی سی ایستاد، مثل نوازنده های دوره گرد لباس پوشید و شروع به نواختن  ویولن 4 میلیون دلاری خودش کرد. این بخشی از تجربه یک خبرنگار در واشنگتن پست بود که انتظار داشت مهارت بل به تنهایی جمعیت را به خود جذب کند. ولی بل در کل نادیده گرفته شد وقتی نواختنش را متوقف کرد هیچکس تحسینش نکرد. درآمدش 34.17 دلار بود.

خبر خوب این است که نباید مبهم باشید. شما می توانید به واسطه استعداد خود تاثیر مثبتی روی دیگران بگذارید. چه در جستجوی کار باشید، ارائه مهمی داشته باشید، در جستجوی کارمندان یا مشتری ها برای تجارت خود باشید یا اینکه برای ترفیع رقابت داشته باشید، ناشر توضیح می دهد چطور از تکنیک هایی مثل مدیریت انتظار، ارتباط شفاهی و غیر شفاهی، اثر سلام کردن، چارچوب بندی رقابت و قدرت اعلام مخالفت برای بدست آوردن کنترل چگونگی درک دیگران از شما استفاده کنید.

رقابت با ارزش ترین ویژگی حرفه ای  بودن است. ولی به اندازه کافی برای رقابت کافی نیست، شما باید رقابت خود را بیان کنید. شما می توانید  با کمک ناشر مهارت پیدا کرده باید شایستگی خود را تشخیص داده و به موفقیت نهایی خود برسید.

تنها کتاب تجاری که به آن نیاز خواهید داشت.

نام کتاب: تنها کتاب تجاری نوشته شده که به آن نیاز خواهید داشت.

نویسنده: لائورا براون

ناشر: W. W. Norton و شرکت

تاریخ انتشار 2019-01-29

دسته بندی نوع جدید تجارت و مدیریت

فرمت: جلد گالینگور

ISBN 9780393635324

قیمت:  24.95 دلار

درباره کتاب:

این راهنمایی نویسندگی در کار است، برای برنامه های کاربردی برای امتیاز شما که به سرعت، پیوسته و موثر حاصل شده است. ترکیب پیروزمندانه ای از چگونه راهنمایی کردن و اثر مرجع، تنها کتاب تجاری نوشته شده که به آن نیاز خواهید داشت تا به طیف گسترده ای از ارتباط تجاری با روش 7 مرحله ای رو به جلو اشاره داشته باشد. مراحل به آسانی قابل پیگیری بوده از آغاز تا پایان باعث می شوند در زمان شما  صرفه جویی شده و فهرستی کنترلگر سودمند اطمینان شما را به گونه ای ارتقاء خواهد داد که آنها پیگیر شما هستند.

شما خواهید آموخت ترقی کنید و آشکارا ایده های واضح و مختصر شما پرپوزال پروژه ای تشویقی یا جزییات یک ایمیل روزانه را در کنار یکدگیر قرار خواهد داد.

لائورا براون پشتیبان، با رویکردی بدون احساسات برای نوشته تجاری به شکل متفکرانه با چشم انداز مشارکتی دیجیتال فزاینده تطابق یافته است. او نکات کاربردی و مثال های جامعی را برای تمام شکل های مرسوم ارتباط فراهم کرده که شامل ارائه های اسلاید، رزومه ها، کاور نامه ها، کپی از وب بوده و از طریق امیل های صنعتگری هنر و پیام های لحظه ای راهنمایی می کند.

ستون های روزنامه خردمندانه از کارشناسان در زمینه های مختلف مهارت های خود ویراستاری، تولید محتوا و غلبه بر منع نویسنده و منابع حاضر مرجع براون درباره سبک، نشان گذاری  و گرامر نوشته را بدون خطا ارائه خواهد داد. متفاوت، شخصی و در زمان حال ، تنها کتاب تجاری نوشته شده که به آن نیاز خواهید داشت تا در دنیای ارتباط تجاری که به سرعت تغییر می کند که ابزار ضروری را برای موفقیت پیشنهاد می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.