چندسایت مفید برای دانلود رایگان کتابهای دانشگاهی و علمی

دسترسی رایگان به کتاب های علمی و دانشگاهی دلگرم کننده و موجب انگیزه بیشتری در مطالعه میشود.
سایت های مفید و معتبری وجود دارند تا کمک کننده این روند باشند.منابع دست اول و به روز در یک سایت با ارائه رایگان نیاز هر دانشجو و محققی است.

سایت دانلود رایگان
سایت های زیادی برای دانلود کتابهای علمی و دانشگاهی وجود دارند اما به دلیل هزینه دار بودن ان تقاضا برای دانلود رایگان بیشتر شده است.
گرچه رایگان بودن این موضوع باعث شده تا سایتهای نامعتبر و با کیفیت پایین هم دراین زمینه فعالیت کنند و اطلاعات ناقص و نادرستی را به بهانه رایگان بودن دراختیار فرد قرار دهند که دراینجا برای اشنایی بیشتر و دوری از سردرگمی و اعتماد سازی معرفی چند سایت معتبر و مفید لازم دانستیم.
روزانه اطلاعات زیاد و به روزی بین افراد در نقاط مختلف جابجا میشود و این انتقال از طریق اینترنت سریعتر شده است.

دانشجویان و پژوهشگران در هر رشته برای پیشرفت سطح علمی و پژوهشی خود نیاز به اطلاعات دقیق و آپدیت شده دارند.
هرچه دسترسی ،اسانتر و سریعتر انجام شود روند رسیدگی به اهداف و پژوهش ها در زمان مناسبی صورت میگیرد همچنین شانس شرکت، امادگی و پذیرش در کنفرانسهای بین المللی بیشتر میشود.
معرفی چند سایت دانلود رایگان که از تقاضا,صحت بالا برخوردار است ;

سایت bookboon.com

این سایت دایره المعارف الکترونیکی بزرگی در رشته های مدیریت ،حسابداری ،ریاضی ،کامپیوتر ،امار و برنامه نویسی است.
همچنین باتوجه به نظر سنجی کاربران خود قسمتی به عنوان برترین ها وجود دارد تا با بررسی ان زودتر و با اعتماد بیشتری برای ترجمه اقدام کنند.

سایتbookyards.com

این سایت حدود 23000 کتاب را در ارشیو داده ای خود گنجانده و به دلیل مشارکتی بودن توسط مخاطبینش روز به روز بر تعداد ان اصافه میشود.این سایت در زمینه های دانشگاهی و غیر دانشگاهی فعالیت دارد و همچنین نرم افزارهای ضروری و مفید ویژه موبایل را هم در خود گنجانده که البته رایگان است.

سایت booksee.org

ارشیو پر محتوا و با کیفیت 2ونیم میلیونی از کتابهای رایگان ,این سایت را جز برترین سایت های دانلود رایگان کتاب محسوب کرده است،همچنین با دارا بودن نسخه دسکتاپ و موبایل این سایت، دسترسی و سهولت در کاربرد ان بیشتر شده.

سایت  Project Gutenberg

این ارشیو باارزش الکترونیکی باارائه رایگان و جذابش  کتابخوانی را برای شما لذت بخش تر میکند.این کتابخانه بزرگ در بخش برترینها از نگاه مخاطب اشنایی و انگیزه شمارا برای به روز شدن در موضوع دلخواه بیشتر میکند و شما را بابخش تازه ها روزانه با جدیدترین موصوعات و کتابها اشنا میکند.

روند ترجمه ی کتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.