به رشد آنها کمک کنید

نام کتاب: به رشد آنها کمک کنید یا اینکه رفتن آنها را تماشا کنید : نیاز سازمان ها به مکالمات شغلی و مطالبات کارمندان

نویسنده: بورلی کای

ناشر: برت – کوئیلر

تاریخ انتشار: 2019-01-15

دسته بندی نوع جدید تجارت و مدیریت.

فرمت : جلد کاغذی

ISBN 9781523097500

قیمت 18.95 دلار

نسخه جدیدی از توسعه بهترین فروش کارمندی کلاسیک شامل بکارگیری و نگهداری در محیط بسیار قابل انعطاف کارمندی و فصل جدیدی درباره ایجاد فرهنگ توسعه شغلی در سازمان شما می شود. مطالعات فراوان تایید می کند توسعه شغلی ابزار بسیار قدرتمند مجزایی است که مدیران باید با ادامه نگهداری، بکارگیری، خلاقیت و نتایج مسیر خود را طی کنند. ولی بیشتر مدیران احساس

می کنند زمان کافی برای انجام این امر نداشته اند. این کتاب روش بهتری را پیشنهاد می دهد: مکالمات کوتاه، مکرر با کارمندان و با خودشان، اهداف آنها و تجارتی که می تواند به صورت یکپارچه در راستای اصول نرمال تجارت کامل شود. بورلی کای و جولی وینکل سه نوع گسترده مکالماتی را تعیین کرده اند که آگاهی کارمندان از قدرت خود، ضعف و علاقه مندی های آنها را افزایش خواهد داد، خاطر نشان می کنند سازمان و صنعت آنها مدیریت شده است و به آنها کمک می کند با تمام توان خود رو به جلو قدم بردارند و فصل جدید شامل ارزیابی است که می تواند بسنجد چطور فرهنگ رایج را ارتقاء بخشیده و از توسعه حمایت می کنید و اینکه چطور آن را بهبود ببخشید.

چطور طرح تجاری بنویسیم

نام کتاب:  چطور یک طرح تجاری بنویسیم ؟

نویسنده : مایک پی. مک کیور

ناشر : NOLO

تاریخ انتشار : 2018-12-15

دسته بندی: نوع جدید تجارت و مدیریت

فرمت: جلد کاغذی

ISBN 9781413325454

قیمت : 34.99 $

درباره کتاب:

توصیه گام به گام درباره آماده سازی طرح تجاری که برای نوشتن طرح تجاری نیاز دارید تا تجارت خود را آغاز کرده یا اینکه درآمد خود را برای توسعه تجارت موجود افزایش دهید. بعد از 30 سال چطور طرح تجاری را می نویسید که به کارآفرینان نوپا کمک کرده است ؟ از تجارت های خدماتی کوچک و خرده فروش ها تا کارخانه های بزرگ. طرح های برنده بنویسید و منابع مالی مورد نیاز را بدست آورید. کتاب  بهترین فروشنده شامل دستورالعمل های واضح مرحله به مرحله بوده و طرح تجاری متقاعد کننده را با طرح های مالی حقیقی ، استراتژی های بازاریابی موثر و اهداف تجاری کلی شکل می دهد. شما نیاز خواهید داشت بدانید چطور: ایده تجاری خود را شکل داده تا کسب درآمد کرده و درآمد شما به سوددهی رسیده و با زیان کمتر بازاریابی کرده و طرح های شخصی را آماده کنید که بتواند منابع پتانسیل مالی را پیدا کرده و طرح بسیار خوب سازماندهی شده شما را برای قرض دهنده ها و حامیان آنها ارائه داده و درباره بهترین کاربرد آنها برای افزایش درآمد از وام های SBA برای حقوق صاحبان سهام آموزش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.