پرفروش ها در سینمای آمریکا

پرفروش ها در سینمای آمریکا

فیلم هایی که در گیشه فیلم های آمریکایی بیش از 200$ میلیون درآمد داشتند. 

اجراهای سینمایی  بیشتر به نمایش های آمریکایی می پردازد. با این حال، چیزی به سرعت باعث گسترش بازارهای بین المللی (غیرآمریکایی) شده است. در سراسر جهان، تماشگران با ساخت مولتی پلکسهای مطبوع تشویق شده اند، یا نمایش هایی که 8 تا 15 صحنه دارند، و مگاپلکس ها نمایش هایی هستند که بیش از 16 صحنه دارند.

در نتیجه، دریافت کنندگان گیشه در بخش بین المللی به صورت قابل توجهی به سرعت در گیشه های آمریکا در سالهای اخیر رشد کرده اند. امروزه، شرکتهای برتر سینمایی هالیوود، وارنر بروس،  قرن بیستم، دیزنی، سونی پیکچرز (کلمبیا)، پارامونت، و یونیورسال هستند. در طول سال 2011، این استودیوهای هالیوودی در حدود 13.52$ بیلیون از فروش گیشه بین المللی درآمد داشتند. که به 60 درصد درآمد جهانی گیشه (آمریکا بعلاوه بین المللی) می باشد.

مولتیپلکس

یک تولید جالب و پیشرفته که در منازل بین 8 و 15 صحنه دارد و ظرفیت نمایش فیلم های مختلف در همان زمان را دارد.

مگاپلکس

تولید جالب و پیشرفته در خانه ها که 16 یا بیشتر از 16 صحنه دارد و ظرفیت نمایش فیلم های مختلف به صورت همزمان را دارا است.

تصمیم گیری درباره پرتوافکنی بیرونی هالیوود، تحت تاثیر فیلم هایی است که افراد در سراسر جهان در نمایش های جانبی و بر روی دستگاه های تلویزیون و DVD ها می بینند. به طور مدوام، بخش بزرگی از تجارن سینما بر بدست آوردن فیلم ها و افراد با یکدیگر در سالن های نمایش تمرکز می کند. هالیوود چه روشی را برای انجام کسب و کاری شبیه به این انجام می دهد؟ بیایید با تولید شروع کنیم.

تولید در صنعت تصویر متحرک

افراد تمایل به این دارند که چه زمانی آنها نمادهایی برای استودیوهای  قرن بیستم، تصاویر یونیورسال، وارنر بروس، کلمبیا، پارامونت، و دیزنی در شروع فیلم ها ببینند، این بدین معنی است که آن شرکتها را که این فیلمها را تولید می کنند. با این حال، در برخی موارد، آنها را ندیدند.

نقش اصلی ها

شش شرکتی که بیشترین ارتباط را با هالیوود دارند، اصلی ها نامیده می شوند، و آنها قدرتمندترین شرکتها در کسب و کار سینمایی هستند. با این حال، با وجود اهمیت و قدرت، این شرکتها تنها نسبت کوچکی (اغلب یک سوم یا کمتر) از فیلم ها را دارند که نام های آنها وابسته است. نام های آنها در صفحه بخاطر نقش آنها بعنوان توزیع کنندگان نشان داده می شود، اما اغلب در عوض، این فیلم ها توسط شرکتهای دیگر تولید می شوند.

# پرفروش ها در سینمای آمریکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.