نکات بازاریابی برای مترجمان

نکات بازاریابی برای مترجمان

تقاضا برای ترجمه های بازاریابی به دلیل رشد بازار جهانی به طرز چشمگیری گسترش یافته است. در این مرحله ، ممکن است تعجب کنید که ترجمه بازاریابی مفهومی متفاوت است. دانشگاه  آکسفورد بازاریابی جهانی را اینگونه تعریف می کند: “بازاریابی در مقیاس جهانی تطبیق یا استفاده تجاری از اختلافات عملیاتی ، شباهت ها و فرصت های جهانی برای دستیابی به اهداف جهانی.”

ترجمه های با کیفیت

ترجمه های با کیفیت بالا یک بخش  اساسی از تلاش های تبلیغاتی چند زبانه است .  بدون آن ، امکان موفقیت به طرز باورنکردنی کاهش می یابد. صرف نظر از اینکه چقدر مدیران بازاریابی  پیام برند کالا و یا خدمات را در بخشهای تجاری قرار می دهند – لزوم تنطیم خواسته ها برای گروه محلی بینندگان به طور مداوم عاملی خواهد بود که با توجه به جزئیات ضمن تضمین استاندارد سازی پیام در ترجمه از بین نمی رود.نکات بازاریابی برای مترجمان

انتظارات مخاطبان محلی باعث شده است که بومی سازی بازاریابی امروزه بسیار چشمگیر باشد. مدیران بازاریابی باید خواسته های محلی محصولات یا خدمات را در نظر بگیرند. هیچ کس احتیاج به یک شرایط آسیب زا در برند ندارد که ناشی از عدم تأثیرپذیری بازار است و در نتیجه بررسی محصول تحقیرآمیز برای خنثی کردن رشد بازاریابی جهانی است.

بیشتر بخوانید:ترجمه به عنوان ” قیاس”

نکات مربوط به بازاریابی به صورت آنلاین

نکات مربوط به بازاریابی به صورت آنلاین راهی برای دستیابی به هر شرکت تجاری است. راهنمایی های بازاریابی برای صاحبان مشاغل کوچک که می توانند بدون افزایش هزینه های بازاریابی به افزایش سود و فروش آنها کمک کنند چیست؟

بازاریابی آنلاین برای ادغام مشاغل کوچک توسعه یافته است. مشاغل با ایجاد یک وب سایت ، مزایای گسترده  بازار یابی را برای ارتباط با مشتریان بالقوه خود افزایش داده اند.

نکته مهم دیگر بازاریابی آنلاین این است که در مورد گروه مورد نظر خود و نوع شبکه ای که می خواهید اسفاده کنید فکر کنید. به عنوان مثال ، yemeksepeti.com  یکی از موارد موفقیت در بخش مواد غذایی است. این یک پورتال تحویل غذا آنلاین است که سفارشات شما را سریع و آسان انجام می دهد و سریعاً با تمام جزئیات به رستوران ها منتقل می کند. این پورتال تحویل مواد غذایی آنلاین به عنوان یک سرمایه گذاری محلی تأسیس شده بود ، به یک شرکت در سطح کشور رسیده است که مصرف کنندگان و رستوران ها را در آشپزخانه های مختلف به ارمغان می آورد. Yemeksepeti.com یک مورد  موفقیت آنلاین را برای بازاریابی نشان می دهد و این مهم است که نقش مهمی در داشتن حضور آنلاین قوی برای برند شما دارد.

5 نکته بازاریابی برای مشاغل کوچک

استفاده از قدرت بررسی مشتری:

از طریق بررسی مشتری ، بدون در نظر گرفتن مشتری نظرات مثبت ، منفی یا بی طرفانه می توانید باورپذیری تصور خود را گسترش داده و محصولات خود را در موقعیت های برتر قرار دهید.

اقدامات واضح را رها کنید:

بگذارید مردم به وضوح درک کنند که چه کاری را باید انجام دهند و چگونه محصول برای آنها مفید خواهد بود. از زبان ساده استفاده کنید و از روش های گیج کننده خودداری کنید.

فروش و تخفیف های پیشنهادی:

بسیاری از بازارهای تجاری کوچک در اواخر یک ماه برای افزایش سود فروش  تخفیف ارائه می دهند. به عنوان مثال ، آمازون دارای کالاهای خاص محصولات تحت عنوان “معاملات داغ” ، “معاملات کوپن” و “معاملات صاعقه آینده” است که می تواند مقدار زیادی از فعالیت های فروش را تولید کند.

ارائه یک چیز رایگان:

ممکن است به نظر عجیب باشد ، با این حال ، وقتی افراد چیزی رایگان یا تخفیفی می بینند ، حتی با کیفیت پایین ، آنها هنوز هم نیاز به دریافت این محصول دارند زیرا هیچ هزینه ای برای آنها ندارد. به عنوان مثال ، اگر یک فروشنده خودرو لوکس هستید ، هنگام خرید یک اتومبیل ، یک دستگاه GPS رایگان را به مردم پیشنهاد دهید.

از رسانه های اجتماعی به طور مؤثر استفاده کنید:

رسانه های اجتماعی ابزاری قدرتمند برای بهبود رتبه موتور جستجوی شما و تمرکز بر روی گروه مشتری هدف شما است.

از طرف دیگر ، بازاریابی Google Ads یکی از مؤثرترین نکات سریع در زمینه بازاریابی است زیرا سریعترین و مؤثرترین راه برای داشتن ترافیک وب سایت است. تبلیغات Google تبلیغاتی هستند که در بالای صفحات نتایج موتور جستجوی Google نمایش داده می شوند. برای رسیدن ترافیک بیشتر در سایت خود   کلمات کلیدی خود را بیابید ، حتما اطمینان حاصل شود که هر نوع عبارت کلیدی مشابه در گروه تبلیغاتی خاص خود قرار دارد.

میزان ترافیکی که شما می توانید از تبلیغات بلکه از انواع سیستم عامل ها یعنی رسانه های اجتماعی بدست آورید عامل اصلی برای موفقیت در بازاریابی  است. نکته مهم دیگر موفقیت آمیز، تعیین اهداف و چشم انداز بازاریابی به روشنی و اطمینان از ایده های مناسب است.  تحقیق کنید تا ببینید آیا سایر کارآفرینان در بازارهای محلی  در هر یک از سایت های بزرگ جمعیتی موفق بوده اند یا خیر.

اگر در تلاش برای رشد و توسعه مشاغل خود هستید ، در اولین قدم شروع کنید به  شناسایی .مخاطبان هدف شما  ،نقطه شروع  بازاریابی برای رشد تجارت شما است. توجه به رتبه بندی موتورهای جستجو (SEO) و محلی سازی سئو برای مشاغل در حال گسترش به بازارهای خارجی و همچنین توسعه پادکست ها ، استفاده از رسانه های اجتماعی به طور مؤثر نکات مهم دیگری برای رشد و پیشرفت شغلی شماست.

# نکات بازاریابی برای مترجمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.