ترجمه مقاله شیمی

ترجمه مقاله شیمی و رشته های مرتبط

ترجمه مقاله در هر یک از رشته های دانشگاهی کاری تخصصی است و باید توسط مترجم متخصص همان رشته انجام شود. شاید بتوان متون ساده و مکالمات روزمره را به راحتی ترجمه کرد اما مقالات تخصصی اصلا اینجور نیست. ترجمه مقاله شیمی حتما باید توسط یکی از اساتید تحصیل کرده در زمینه شیمی انجام شود.

دارالترجمه تخصصی شیمی

داراترجمه ها دو نوع فعالیت دارند 

فعالیت نوع اول: ترجمه مدارک و مستندات به صورت رسمی با مهر و تاییدات قوه ضاییه

با خدمات ترجمه رسمی بیشتر آشنا شوید

فعالیت نوع  دوم : ترجمه تخصصی مقالات

همه دارالترجمه ها و شرکت های خدمات ترجمه این نوع خدمت را انجام نمیدهند .زیرا باید دارای یک تیم بزرگ از مترجمین که هر کدام تخصص در یک رشته را داشته باشند را در کنار خود داشته باشند . 

شرکت پارس 68 با تیمی حرفه ای از مترجمین متخصص توانایی ترجمه مقالات را داراست و تمامی این ترجمه ها را نیز ضکانت میکند.

برای دیدن قیمت ها کلیک کنید.

جستجوی مقالات شیمی

یکی از سوالات مهم دانشجویان شیمی این است که

مقالات شیمی را از کجا پیدا کنیم؟

چطور رایگان مقالات شیمی روز را دانلود کنیم ؟

سایت های دانلود مقاله در مورد شیمی کدام ها هستند؟

با خواندن بند زیر جواب تمامی سوالات خود را خواهید گرفت

مهمترین ساایت هایی که مقالات تخصصی رشته شیمی در آن وجود دارد در جدول زیر بیان شده. وارد هر کدام از سایت ها میشوید و با سرچ کردن کلمه کلیدی در آنها به مقاله مورد نظر خود میرسید.www.aiaa.org

http://onlinelibrary.wiley.com/
iopscience.iop.org
www.nature.com
ieeexplore.ieee.org
www.ScienceDirect.co
www.osapublishing.org/
www.aiaa.org
www.Springerlink.com
www.jstor.org
www.emerald.com
www.ASCE.org
pubs.acs.org 

اگر با نحوه سرچ و پیدا کردن مقاله در این سایت ها آشنا نیستید میتوانید مقاله مربوط به نحوه جستجو در ساینس دایرکت را بخوانید.

پس از جستجو چکیده مقاله را به شما نمایش میدهد.با خواندن چکیده مقاله میتوانید متوجه شوید که این مقاله برای هدف شما مناسب است یا خیر . 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی شیمی

پس از این که مقاله را از سایت های بالا پیدا کردید روی دکمه دانلود آن کلیک کنید. برخی مقالات ممکن است دانلود نشود و از شما بخواهد که هزینه آن را پرداخت کنید. اما جای نگرانی نیست شما با کپی کردن لیک صفحه مقاله و یا doi آن و قرار دادن آن در سایت زیر میتوانید مقاله شیمی خود را به رایگان دانلود کنید.

http://www.downloadmaghaleh.com/article/

همچنین این سایت مقالات انگلیسی شیمی همراه با ترجمه آن را در دسته بندی هایی قرار داده است و شما میتوانید موضوع خود را در این سایت سرچ کنید و چکیده مقاله را به صورت فارسی و انگلیسی مشاهده کنید.

ترجمه مقاله رایگان

اگر نیاز به ترجمه مقاله شیمی به صورت رایگان داشتید میتوانید از یکی از دیکشنری های معروف که در زیراین لینک به شما معرفی میکنیم آن را ترجمه کنید. 

اما اگر نیاز به یک ترجمه تخصصی و با ضمانت داشتید میتوانید با کارشناسان شرکت تماس بگیرید و یا فایل خود را از قسمت سفارش و قیمت گذاری در منو ثبت کنید تا توسط کارشناسان برآورد هزینه و زمان شود.

لغات تخصصی شیمی

در فایل pdf زیر مهمترین و پر کاربردترین اصطلاحات و کلمات تخصصی شیمی را با ترجمه صحیح به صورت رایگان قرا دادیم که میتوانید دانلود کنید.

 فایل پی دی اف لغات تخصصی شیمی

بروز رسانی : مرداد 99