ترجمه اقتصادی متون

بروز رسانی مرداد 99

اقتصاد چیست؟

معنی لغوی که در فرهنگ های لغت بکار رفته میانه روی می باشد . برای درک بهتر اقتصاد یک مثال ساده می زنیم . .به عبارت دیگر استفاده درست از منابع محدود را علم اقتصاد گویند.برای ترجمه متون اقتصاد حتما باید از مترجمی استفاده کرد که تحصیلات آمادمیک در زمینه علوم اقتصاد داشته باشد.

هزینه ترجمه اقتصاد به صورت تخصصی و عادی چقدر است ؟

ترجمه مقاله اقتصاد در شرکت پارس 68 هم به صورت تخصصی و هم به صورت عمومی ترجمه میشود. به طور طبیعی هزینه ترجمه تخصصی مقاله اقتصاد کمی گران تر از ترجمه عمومی است. 

ترجمه عمومی را هم برای اقشاری قرار دادیم که نیازی به ترجمه تخصصی متون  و صرف هزینه بیشتر ندارند.

برای دیدن قیمت و تعرفه کلیک کنید.

برخی از حوزه های علوم اقتصاد برای ترجمه تخصصی

ترجمه دستور العمل ها و اخبار سرمایه‌گذاری در بورسترجمه در حوزه سهام و بورسترجمه مقالات صادرات و وارداتترجمه مقالات سیاست‌های پولی و بانکی
ترجمه متون حوزه صندوق‌های سرمایه‌گذاریترجمه درمورد سرمایه‌گذاریترجمه متون تخصصی و علمی اقتصاد نفت و انرژیترجمه  متون  تخصصی بانکداری اسلامی
ترجمه در مورد توسعه اقتصادیترجمه موضوع تورمترجمه متون نرخ ارزترجمه متون اقتصاد انرژی

ترجمه مقالات و متون اقتصاد خرد و اقتصاد کلان

اقتصاد خردMicroeconomics ) : مترجمی که متون اتصادی را ترجمه میکند اطلاعات کامل و بروزی در مورد  بازار و مصرف کنندگان کسب میکند و بر اساس مقالات و اطلاعات خود به بهترین شکل به ترجمه متون میپردازد.

اقتصاد کلان : مترجم این حوزه اطلاعات خوبی در مورد اقتصاد جهان ، ملی و منطقه ای دارد تا با دیدی باز به ترجمه تخصصی متون و مقالات حوزه اقتصادی بپردازد.

برخی از موسسات و افرادی که از ترجمه اقتصادی شرکت پارس 68 استفاده کرده اند

بانک سامانشرکت راهبردی فردا
بانک توسعه تعاونشرکت ترخیص کالا مهرآران
دانشجویان رشته اقتصاد دانشگاه تهراندانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات

نحوه ثبت سفارش ترجمه های اقتصادی

برای ثبت سفارش ترجمه های متون این رشته کافیست به صفحه سفارش بروید و از طریق یکی از راه هایی که عنوان شده مقاله خود را برای شرکت ارسال کنید.

همکاران ما در کمتر از 10 دقیقه فایل شما را برسی و قیمت و زمان آن را در قالب ایمیل و اس ام اس برای شما ارسال میکنند و شما پس از مطالعه آن وارد لینک پرداخت میشود و هزینه را واریز میکنید و فایل شما ثبت میشود.

گرفتن شماره قرار داد از شرکت به منزله ثبت شدن سفارش میباشد.

در هر زمان میتوانید با شماره قرارداد خود از نحوه ترجمه خود آگاه باشید . همچنین اگر نکته ای در مورد نحوه تایپ و جداول به ذهنتان رسید در حین ترجمه با ما در میان بگذارید. پس از تحویل ترجمه با توجه به پلن انتخابی شما ضمانت از یک روز تا یک ماه برای ترجمه های شما در نظر گرفته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.