post
دانش غافلگیری ملاقات ها

دانش غافلگیری ملاقات ها: چطور می توانید گروه خود را برای عملکردی فوق العاده هدایت کنید؟

 

نوشته استیون جی. روگلبرگ

انتشارات: چاپ دانشگاه آکسفورد

تاریخ انتشار: 2019-01-02
بخش تجارت و مدیریت

جلد: گالینگور

ISBN 9780190689216

آمار اخیر پیشنهاد می دهد که در طول یک روز در ایالات متحده آمریکا کارکنان درگیر 55 میلیون ملاقات می شوند. سرمایه گذاری زمان زیاد تنها در کمترین عایدی ها نتیجه گرفته می شود. هیچ سازمانی وجود ندارد که  کارمندان آن از دسته بندی های پر از همایش در امان باشند. آنهایی که ملاقات ها را نمی پذیرند آنهایی هستند که  سهوا  شریک ها را برای هماهنگی تشویق کرده و چندان توجهی به زمان تلف شده شرکاء ندارند.

اکثر شرکت ها و رهبران دیدگاه ضعیفی درباره ملاقات ها و هزینه های اجتناب ناپذیر تجارت عملی دارند. ولی مدیران می توانند به کمک پژوهش های انجام شده درک واضحی از بخش های کلیدی ارائه دهند که باعث انجام ملاقات های موفقیت آمیز شده است.

در علم غافلگیری ملاقات ها، استیون روگلبرگ، محقق و مشاور در بعضی از شرکت های بسیار موفق، با ترسیمی از تحقیقی گسترده، تحلیل ها و کاوش داده ها و بررسی مذاکرات با بیشتر از 5000 کارمند در میان تعدادی از صنایعی که رویکردهای ثابت شده و تکنیک ها را با دیگران سهیم شده اند به مدیران و کارکنان کمک می کند تا کیفیت ملاقات های خود را افزایش دهند.

برای آنهایی که در همایش ها شرکت داشته و آنها را رهبری می کنند، روگلبرگ مسیر سریع، راهنمایی و آسودگی را فراهم می کند که به شما پیشنهاد می دهند چطور زندگی کاری خود را تغییر دهید.

مهارت های مذاکره

مهارت های مذاکره برای مبتدی ها

 

نویسنده باب اترینگتون

انتشارات: سازندگان Pte  ( آسیا) بین المللی کاوندیش مارشال

تاریخ انتشار: 2019-02-05

دسته بندی تجاری و مدیریت.

فرمت: جلد مقوایی

ISBN 9789814794695

 

قیمت 13.99 $

 

تفکر درباره مذاکره، به پایان رساندن معامله، خدای ناکرده چانه زدن و بسیاری از امور دیگر که در دل افراد ترس ایجاد می کند. راهنمای ساختاری واضح که با نقل داستان همراه بوده و برای تمام افرادی نوشته شده که از مذاکره کردن و گفتگو وحشت دارند. بر اساس چندین سال مذاکرات موفقیت آمیز و عملی در سراسر دنیا، نویسنده رویکردی را در این کتاب اتخاذ کرده که برای تمام افرادی که در این زمینه مشغول هستند سودمند خواهد بود. باب اترینگتون در نگارش این کتاب سبک متفاوتی را انتخاب کرده است( ترکیبی از توصیه های بسیار کاربردی که به روشی سرگرم کننده بیان شده )، مهارت های مذاکره برای مبتدی ها تمام آن چیزی است که شما در مذاکره بعدی به آن نیاز دارید.  

 

مطالب مرتبط

رایج ترین اختلالات روانشناسی کودک کدامند؟

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.