استرس کیفیت خوب ترجمه آخر منو از پا در میاره
 مترجم انگلیسی متخصص و کارآمد بزرگترین مزیت شرکت پارس 68 میباشد که در  زمینه خدمات آنلاین ترجمه انسانی فعالیت می کند.

مترجم انگلیسی

با پیشرفت تکنولوژی و نزدیکتر شدن روابط کشورها نیاز به مطالعه ی دست آوردهای کشورهای دیگر بسیار اهمیت دارد.دانشجویان برای اینکه اطلاعات به روزی داشته باشند مقالات انگلیسی خارجی را مطالعه می کنند. اما در این مرحله مهم است که ما بتوانیم درک درستی از متن که به زبان انگلیسی نوشته شده است را داشته باشیم. برای همین نیاز به یک متخصص داریم.

متن انگلیسی اگر به درستی توسط مترجم انگلیسی درک و ترجمه نشود ممکن است باعث گمراهی ما از موضوع شود.

در شرکت پارس68 با همکاری بیش از 500 مترجم به این اهداف خواهیم رسید.

نکته دیگر که بسیار حائز اهمیت خواهد بود این است که ترجمه به صورت تخصصی و روان انجام پذیرد.

در شرکت پارس68 هر متن ترجمه بر اساس محتوا و موضوعی که دارد توسط مترجم متخصص خود انجام می پذیرد.

ترجمه به شرط کیفیت

هزینه مترجم انگلیسی برای ترجمه متون و مقالات چقدر است؟

مترجمین بر اساس کیفیت کار و دقت ، وقت شناسی و … در موسسه پارس 68 دسته بندی شده اند و هر گروه از مترجمین قیمت های متفاوتی با گروه دیگر دارد. 

بسته به نیاز شما و مقدار تخصصی بودن متن ، مترجم انگلیسی خود را انتخاب کنید. برای دیدن قیمت ترجمه کلیک کنید. قیمت ها بروز بوده و بر همین معیار ترجمه شما بررسی می شود.

 

زمان تحویل ترجمه چقدر است؟

زمان تحویل ترجمه بر اساس تعداد کلمات کار سنجیده می شود. هر مترجم به صورت عادی توانایی ترجمه 1000 الی 1500 کلمه در روز را دارد . و این معیاری برای تخمین زمان تحویل می باشد.

تعداد کلمات مقالهتخمیت زمان تحویل
کمتر از 20001 الی 2 روز
بین 2000 تا 50002 الی 4 روز
بین 5000 تا 10000 4 الی 9 روز
بین 10000 تا 20000بین 9 تا 17
بیش از 20000

حال برای اینکه قیمت دقیق فایل و همچنین زمان دقیق ترجمه خود را بدانید .کافی  است که فایل خود را از طریق دکمه زیر در صفحه سفارش قرار دهید، همکاران ما در عرض 5 الی 10 دقیقه فایل شما را برسی و پیش فاکتوری را به ایمیل و موبایل شما ارسال می کنند. پس از بررسی می توانید سفارش خود را نهایی کنید.

بهترین مترجم متن کیست ؟

پاسخ به این سوال کمی سخت است . هیچ موسسه و دارالترجمه ای وجود ندارد که بگوید ضعیف ترین مترجمین را ما در اختیار داریم . پس چه باید کنیم . چطور اعتماد کنیم ؟ 

چگونه با خیال راحت متون خود را به شرکت ها بسپاریم ؟

اعتبار حرف اول را می زند . در دنیای امروزه دنبال موسسه ای بگردید که دارای مجوزهای لازم و گواهی های شغلی باشد. از این رو شرکت پارس 68 برنده جشنواره وب در ایران شده است و این خود یک امتیاز است که دیگر شرکت ها ندارند.

با این حال اگر برایتان سخت و وقت گیر است که بهترین مترجم انگلیسی و شرکت خدمات ترجمه مقاله تخصصی را پیدا کنید . بهترین کار این است که بی گدار به آب نزنید!! چگونه؟

مقاله و متن خود را به چند بخش تقسیم کنید و با موسسه صحبت کنید که بعد از تحویل هر بخش و کسب رضایت شما پول بخش بعدی واریز می شود به این شیوه شما کمترین ریسک را کرده اید . مطمئنا شرکت هایی که این شیوه را برای کارهای اول شما می پذیرند بسیار قابل اعتماد تر هستند .

پارس 68 در یک نگاه

مهمترین ویژگی هر شرکت آنلاین

شرکت پارس 68 بیش از ده سال سابقه در زمینه ترجمه دارد

هر متن توسط مترجم رشته مرتبط با متن ترجمه می شود. و تمامی مترجمین حداقل مدرک فوق لیسانس در آن رشته را دارند.

شرکت دارای گواهی نامه های متعدد از شرکت های خارجی و رسمی ایرانی می باشد که عکس آنها در صفحه اصلی به نمایش گذاشته شده است.

همچنین شرکت تمامی ترجمه های خود را به مدت سه روز گارانتی 100درصد می کند.

شرکت پارس 68 توانسته است با ایده دورکاری تعداد مترجمین خود را بالا ببرد و مترجمینی که در شهر خود نمی توانستند به نحو صحیح از تخصص خود بهره ببرند با عضویت و گزینش در سیستم دارای یک شغل با درآمد آبرومند شوند

شعار همیشکی شرکت ما  

      ما ادعا نداریم که برترینیم اما برترین ها با ما کار میکنند

سوالات متداول

1- زبان انگلیسی آن خوب باشد

2- به موضوع متن اشراف داشته باشد .یعنی تحصیلات در آن زمینه داشته باشد و یا همچین متونی را ترجمه کرده باشد.

3- مسئولیت پذیر باشد یعنی دقت لازم را در ترجمه داشته باشد و سر تایم تحویل دهد.

قیمت گذاری به صورت رایگان می باشد و بعد از سفارش شما قیمت وزمان به صورت پیش فاکتور به ایمیل شما ارسال می شود در صورت تمایل می توانید سفارش خود را ثبت نمایید .لینک قیمت گذاری را کلیک کنید

خدمات ترجمه پارس 68 برای کمک به قشر دانشجو با ارائه کارت دانشجویی 10% تخفیف لحاظ می کند و همچنین برای ترجمه ها دارای حجم زیاد تخفیف در نظر گرفته می شود.
شما می توانید از راه ایمیل tarjome3000@gmail.com ویا تلفن 02144808581-09108681199 با ما در تماس باشید