مترجم انگلیسی
 مترجم انگلیسی متخصص و کارآمد بزرگترین مزیت شرکت پارس 68 میباشد که در  زمینه خدمات آنلاین ترجمه انسانی فعالیت می کند.

مترجم انگلیسی

با پیشرفت تکنولوژی و نزدیکتر شدن روابط کشورها نیاز به مطالعه ی دست آوردهای کشورهای دیگر بسیار اهمیت دارد.دانشجویان برای اینکه اطلاعات به روزی داشته باشند مقالات انگلیسی خارجی را مطالعه می کنند. اما در این مرحله مهم است که ما بتوانیم درک درستی از متن که به زبان انگلیسی نوشته شده است را داشته باشیم. برای همین نیاز به یک متخصص داریم.

متن انگلیسی اگر به درستی توسط مترجم انگلیسی درک و ترجمه نشود ممکن است باعث گمراهی ما از موضوع شود.

در شرکت پارس68 با همکاری بیش از 500 مترجم به این اهداف خواهیم رسید.

نکته دیگر که بسیار حائز اهمیت خواهد بود این است که ترجمه به صورت تخصصی و روان انجام پذیرد.

در شرکت پارس68 هر متن ترجمه بر اساس محتوا و موضوعی که دارد توسط مترجم متخصص خود انجام میپذیرد.

ترجمه به شرط کیفیت

پارس 68 در یک نگاه

  • در موسسه پارس 68 امکانی برای مشتریان گران قدر به وجود آمده است که بتوانند نمونه ترجمه هر رشته را ببینند و با خیالی آسوده متن خود را ترجمه کنند.
  • موسسه پارس 68 دارای تجربه بالایی میاشد از مترجمین متخصص بهره میبرد.
  • شرکت پارس 68 متون ترجمه خود را گارانتی می کند.به این صورت که کلیه متونی که به مشتریان عزیز تحویل داده میشود تا یک هفته گارانتی می شود. و مشتریان اگر خواهان اصلاح و یا هر اعتراض دیگری که دارند می توانند به صورت ایمیل و یا تماس تلفنی با شرکت در میان بگذارند و شرکت در اسرع وقت مشکل آنها را رفع میکند.
  • شرکت پارس 68 متون ترجمه خود را گارانتی می کند.به این صورت که کلیه متونی که به مشتریان عزیز تحویل داده میشود تا یک هفته گارانتی می شود. و مشتریان اگر خواهان اصلاح و یا هر اعتراض دیگری که دارند می توانند به صورت ایمیل و یا تماس تلفنی با شرکت در میان بگذارند و شرکت در اسرع وقت مشکل آنها را رفع میکند.
  • موسسه پارس 68 برای دانشجویان دارای تخفیف ویژه ای میباشد.

مهمترین ویژگی هر شرکت آنلاین

شرکت پارس 68 بیش از ده سال سابقه در زمینه ترجمه دارد

هر متن توسط مترجم رشته مرتبط با متن ترجمه میشود. و تمامی مترجمیم حداقل مدرک فوق لیسانس در آن رشته را دارند.

شرکت دارای گواهی نامه های متعدد از شرکت های خارجی و رسمی ایرانی میباشد که عکس آنها در صفحه اصلی به نمایش گذاشته شده است.

همچنین شرکت تمامی ترجمه های خود را به مدت سه روز گارانتی 100درصد می کند.

شرکت پارس 68 توانسته است با ایده دورکاری تعداد مترجمین خود را بالا ببرد و مترجمینی که در شهر خود نمیتوانستند به نحو صحیح از تخصص خود بهره ببرند با عضویت و گزینش در سیستم دارای یک شغل با درآمد آبرومند شوند

شعار همیشکی شرکت ما  

      ما ادعا نداریم که برترینیم اما برترین ها با ما کار میکنند

سوالات متداول

قیمت گذاری به صورت رایگان می باشد و بعد از سفارش شما قیمت وزمان به صورت پیش فاکتور به ایمیل شما ارسال می شود در صورت تمایل می توانید سفارش خود را ثبت نمایید .لینک قیمت گذاری را کلیک کنید
قیمت ترجمه بستگی به کیفیت و زمان تحویل و زبان و حجم ترجمه متفاوت است برای دیدن قیمت و زمان وارد صفحه تعرفه  شوید.
خدمات ترجمه پارس 68 برای کمک به قشر دانشجو با ارائه کارت دانشجویی 10% تخفیف لحاظ می کند و همچنین برای ترجمه ها دارای حجم زیاد تخفیف در نظر گرفته می شود.
بله - برای ترجمه کتاب و همچنین ترجمه هایی که دارای حجم زیاد می باشد شما می توانید در چند بخش پرداخت را انجام دهید
شما می توانید با موارد زیر که گفته شده از کیفیت ترجمه ها خیالتان راحت باشد. 1-خدمات ترجمه پارس 68 دارای 15 سال سابقه در زمینه ترجمه می باشد . در نتیجه در صورتی که درست کار نمی کرد تا الان تعطیل می شد. 2- کلیه ترجمه ها دارای ضمانت می باشد یعنی بعد از تحویل کار با مترجم مربوطه تا چند روز (بستگی به سطح کیفی انتخاب دارد) تسویه نشده تا در صورت مشکل ادیت شود. 3- نمونه های زیادی از ترجمه مترجمین مجموعه در سایت وجود دارد. 4- می توانید یک صفحه را از هر جای متن یا کتاب ویا مقاله انتخاب و توسط ما ترجمه شود و سپس سفارش دهید. 5- در ترجمه کتاب و سفارش های دارای حجم زیاد ترجمه به صورت بخش به بخش تحویل داده می شود تا از کیفیت کار در هنگام ترجمه مطلع باشید
شما می توانید از راه ایمیل [email protected] ویا تلفن 02144808581-09108681199 با ما در تماس باشید