وارن بوفت


وارن بوفت

نام کتاب: درون سرمایه گذاری های وارن بوفت: 20 مورد ( انتشارات مدرسه تجاری کلمبیا)

نویسنده: یفی لو

ناشر: چاپ دانشگاه کلمبیا

تاریخ انتشار: Date 2018-11-27
دسته بندی تجارت و مدیریت

فرمت جلد کاغذی

ISBN 9780231164634

قیمت 24.00 دلار

درباره کتاب:

از سال های 1950، وارن بوفِت و پدر و مادرش از بعضی کارخانه های پیشگام و بسیار سودمند قرن بیستم حمایت کرده اند. ولی آنها چطور فهمیدند سرمایه گذاری های درستی انجام داده اند؟ بوفت و پدر و مادرش چه نگاهی به فراز و نشیب های کارخانه داشته و چطور دیگران می توانند رویکرد آنها را تکرار کنند؟ هدیه بوفت برای کسانی که او را دنبال می کنند این است که در جستجوی الگویی طولانی مدت برای موفقیت در سرمایه گذاری باشند، درون سرمایه گذاری های وارن بوفت که آنالیز بسیار دقیقی را برای سهام سرمایه گذاری طولانی مدت بوفت انجام داده است. یفی لو یک سرمایه گذار مجرب با علاقه مندی بوفت به شرکت نقشه برداری سان بورن در 1958 آغاز می کند و بیشتر از 19 سرمایه گذار اصلی در شرکت هایی مثل ، کندیز، واشنگتن پست، GEICO, Coca-Cola, US Air, Wells Fargo, و IBM می شود. به دسترسی به مدارک شراکت، اسناد کارخانه، گزارش های سالانه، مرجع های گروه سوم و منابع اصلی دیگر، لو خاطرنشان می سازد زمان بندی بوفت، تمایز، کاربرد دانش بیرونی و رفتارهای پس از سرمایه گذاری بی نظیر بوده و او تعیین می کند چه چیز می تواند به خوبی برای تمام سرمایه گذارها

در شرکت های بزرگ و کوچک، خانگی و جهانی کاربردی باشد. تاریخچه زمانی اساسی او برای حوادث جهانی گسترده تر و نوسانات در بازار سهام آمریکا حساب شده، اصلی ترین نشان اختصاصی پیشنهادی بوفت می تواند دلیلی بر مهارت و چیرگی او باشد.

مبهم

مبهم

نام کتاب: 2019 مبهم : چطور روش ها را پیش بینی کرده و در آینده موفق باشیم (مجموعه های مبهم)

نویسنده: روهیت بهارگاوا

ناشر: انتشارات Ideapress

تاریخ انتشار: 2019-01-01

دسته بندی تجارت و مدیریت

فرمت جلد کاغذی

ISBN 9781940858661

قیمت 17.95 $

فینالیست بالاترین فروش ژورنال وال استریت: برنده جایزه کتاب AMA Leonard L. Berry . برنده (تجارت) جایزه کتاب اریک هوفر: (تجارت) جایزه کتاب پزشکی طلایی INDIE. چطور برند دامادی مردان و پدرهایی که از بس درگیر کار هستند نازا شده­اند به تحولی در پست مردانگی #من_نیز منجر شده اند؟ کمبود برند جهانی لباس کتانی چه می تواند باشد و مشارکت هکاتون ها به ما می آموزد چقدر باید از ابداع فرونشاندن بترسیم؟

چطور کارگرانی با وضعیت عصبی متفاوت را به کار گرفته و خط تولید بطری های شامپوی همدلانه را ایجاد کنیم که با تغییری شگرف به سمت مهربانی در محل کار تولید شده است؟ برای 9 سال گذشته، کارشناس بازاریابی و پروفسور دانشگاه جورج تاون روهیت بهارگاوا در برگزیده بالاترین فروش روش های غیرواضح بوده که با پرسش سوالاتی دریابند کدام پیش بینی کننده های ترند مدتهاست که فراموش شده اند.  در تمام بخش های ویرایش نهم جدید کشف شده است تقریبا بیشتر از یک میلیون خواننده باید: چطور از قدرت تفکر غیر واضح استفاده کنند تا تجارت شما رشد کرده و تاثیر بیشتری در دنیا داشته باشد. در مجموع، ویژگی های نسخه 2019 غیر واضح 15 ترند جدید از میان 5 دسته بندی شامل فرهنگ، رفتار مصرف کننده، بازاریابی، رسانه اجتماعی، رسانه و آموزش، تکنولوژی؛ طراحی به اضافه اقتصاد و کارآفرینی می شود. کتاب همچنین به ویژگی های دسته بندی با جزییات با مرور و درجه بندی بیشتر از 115 ترندی که از قبل پیش بینی شده اند با رتبه بندی های طول عمر برای هر کدام پرداخته است. مثل اینکه نسخه اصلی، ویرایش جدید غیر واضح ها نیز به کاوش درباره فرآیند طبقه بندی پرداخته نویسنده برای سال ها به گزارشات ترند خود پرداخته و خوانندگان پشت صحنه جستجوی ترند را بکار گرفته است ( بیشتر در زمینه آگاه سازی خوانندگان گذشته ای که بارها درباره این موضوع سوال کرده اند ) و به آنها روش شناسی را نشان می دهند بتوانند آینده را برای خودشان پیش بینی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.