فرهنگ ها در تضاد

نام کتاب: وقتی فرهنگ ها در تضاد هستند : ویرایش چهارم رهبری از میان فرهنگ ها

نوشته : ریچارد دی. لوئیس

انتشارات: نیکلاس برلی

تاریخ انتشار: 2018-12-18

قیمت : 39.95 دلار

فرمت : جلد کاغذی

ISBN 9781473684829

این کتاب نسخه جدیدی از یک اثر کلاسیک است که مسیر تجاری را متحول کرده که از طریق فرهنگ ها و در سراسر جهان هدایت شده و برای مدیران و رهبران استراتژی های کاربردی را فراهم می سازد که شامل تفاوت ها و کاری موفقیت آمیز از طریق فرهنگ های تجاری متفاوت می شود.

با بدست آوردن تاثیر فزاینده و تغییرات متزلزل شکل گرفته در میان بسیاری از منطقه های دنیا، ریچارد لوئیس تاجر بین المللی و کارشناس میان فرهنگی به طرز قابل توجهی هدف کار اصلی را درباره ارتباط و تجارت جهانی توسعه داده است.

این نوع آوری شامل تازه ترین حوادث سیاسی و تغییرات فرهنگی می شود برای مثال 9 کشور جدید را که به اروپا پیوسته اند پوشش داده و هدف این کتاب را گسترش داده است.

لوئیس بر اساس مدل LMR خود، به رهبران و مدیران استراتژی های کاربردی ارائه می دهد تا تفاوت ها را پذیرفته و با موفقیت فزاینده ای در میان فرهنگ های تجاری مختلف کار کنند.

مهارت های ارائه کالاهای خراب یا شکسته

مهارت های ارائه کالاهای خراب یا شکسته

نوشته: باب اترینگتون

قیمت :  13.99   دلار

انتشارات :  سازندگان Pte  ( آسیا) بین المللی کاوندیش مارشال

تاریخ انتشار : 2019-02-05

دسته بندی تجارت و مدیریت.

فرمت : جلد کاغذی

ISBN 9789814794701

عنکبوت ها، مرگ، دندان پزشک ها، مارها و پرواز فهرستی از  10 ترس اصلی افراد تاجر هستند ولی ترسناک ترین موقعیت صبحت کردن در ملع عام است.

جالب است بدانید این موضوع هراس اکثر افراد تاجری است که دارای یک هدف واحد هستند: هرچه زودتر به نتیجه رسیدن.

این کتاب بر اساس اطلاعات با ارزشی که از هزاران فرد تاجر  بدست آمده است نشان می دهد چطور یک نفر می تواند با اعتماد به نفس مخاطبینی با سلیقه های متفاوت داشته باشد.

نویسنده همراه با بذله گویی و شوخی تاکید دارد که لازم نیست برای اینکه در تجارت سخنران موثری باشید حتما ناطق چیره دستی باشید.

خیلی خوب بودن عالی است  چون 95% تمام ارائه کنندگان تجاری بسیار وحشتناک هستند!

دیدگاهتان را بنویسید