ظهور تصاویر متحرک

جادوگران، مجریان حرفه ای  اروپا و ایالات متحده در سال 1800 میلادی بودند. چیزی که بیشتر افراد درباره مخاطبانشان می دانند این است که چطور تصاویر مهم پیش بینی شده در اقدامات آنها بودند. در اواخر دهه 1970 میلادی، جادوگران از اسلایدهایی استفاده کردند تا اینکه تصاویر نهانی بر روی دود ناشی از نقاط در تئاترهای تاریک آنها دیده شود. این نمایش فانوس جادویی، رشد پیچیده تری در سال 1800 میلادی داشت. پس از آن، این احساس ایجاد می شود، که مخصوصا جادوگران علاقه مند به آزمایشاتی هستند که مخترعان در بخش های بعدی قرن در ایجاد و طرح ریزی تصاویر متحرک نتیجه گرفتند.

تمام این مخترعان دستگاه هایی را برای آماده سازی انواع طراحی های پروژه ایجاد کردند که هر طراحی کمی متفاوت از طراحی قبلی آن بود. هنگامی که طراحی به سرعت حرکت کند (بگویید، اگر آنها اسلایدها را یکی پس از دیگری از یک حافظه گردان عبور دهند)، برای بینندگان اینطور به نظر می رسد که اشیاء در حال حرکت هستند.

در حالی که برخی مخترعان سعی می کنند که هنوز طراحی را با حرکت ایجاد کنند، دیگران ایده مشابهی را با تصاویر عکاسی ایجاد کردند.

ادوارد موی بریج

مخصوصاً تصویر مهمی توسط ادوارد موی بریج بود، که از انگلستان به ایالات متحده مهاجرت کرد. در سال 1878، للند استنفورد، یک موسس شرکت، یک سیاستمدار، و پرورش دهنده اسب، مویبریج را با شرط 25000$ استخدام کرد، او شرط کرد که تمام چهار تا پای یک اسب یورتمه ای گاهی اوقات در زمان مشابه از زمین خارج شود. مویبریج 24 دوربین نزدیک به یکدیگر در یک مسیر مسابقه نصب کرد تا زمانی که اسبها می دوند، عکس بگیرد. استنفرد پولش را گرفت؛ عکاسان تمام چهار پا را خارج از زمین نشان دادند.

بیشتر بخوانید : تکنولوژی مدیون مترجمان

اگر هیچ یک از این صداها برای شما شبیه به فیلم پیشرفته نبود، به تم 1 تاریخی خوش آمد می گفتید.

ظهور تصاویر متحرک

شما ممکن است به خوبی آن را از بخش های قبلی پیش بینی کنید:

  1. همانطور که ما می شناسیم آنها را، فیلمها با یک فلش بعنوان نتیجه ای از یک تغییر بزرگ مخترعان دریافت نمی شوند.
  2. بسیار خب، شما ممکن است پاسخ دهید که مویبریج مجبور بود که چه کاری با فیلمها انجام بدهد؟ پاسخ این است که با این کار مویبریج، عکاسی تصاویر متحرک ممکن است امکان پذیر باشد. حقه بعدی این است که قادر است 24 عکس با یک دوربین بگیرد بجای اینکه با 24 حالت مختلف عکس بگیرد. خط زمان را بررسی کنید (شکل)، و شما چندین بحث از نوآوری ها را توسط چندین فرد متوجه خواهید شد که در نهایت منجر به چیزی می شود که ما امروزه آن را تصویر متحرک می نامیم. اشتباه خواهد بود که بگوییم یک شخص سینما را اختراع کرد.

  نقش توماس ادیسون

  توماس ادیسون نقش زیادی را در توسعه دوربین تصویر متحرک و پروژکتورها ایفا کرد، همانطور که در خط زمان نشان داده می شود، همچنین دستیارش ویلیام دیکسون، همچنین مخترعانی مثل توماس آرمات و سی فرانسیس جنکینز، لوئیس و آگوسته لومیر از فرانسه، و رابرت پاول، یک رقابت کننده در انگلستان.

  این افراد و مبارازت بیشتر بر سر تکنولوژی است که فیلم ها در یک جهت خاصی اشاره کرد: حلقه فیلم عکاسی ایجاد شده بر روی یک صفحه در جلوی مخاطبان بزرگ طرح ریزی شد. لازم نیست که آن روش را داشته باشد. در ابتدا ادیسون متوجه شد که می تواند از آن تصویر متحرک با نمایش آن در یک جعبه کوچک کسب درآمد کند که آن شخص می تواند آن را به ازای یک نیکل جمع کند. برادران لومیر یک مسیر سودآورتر در سال 1894 مورد بررسی قرار دادند، برای اینکه به افراد علاقه من نشان دهند که می توانند آن را آزمایش کنند، و پول زیادی می توانند توسط فیلم های پروژه برای تعداد زیادی افراد مشابه بدست آورند. همچنین ادیسون این روش را پذیرفت.

  # ظهور تصاویر متحرک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.