تضمین چیست؟

درواقع تعهدی است که فروشنده یا ارائه دهنده خدمات در قبال کالا یا خدمات خود می پذیرد تا در صورت بروز مشکل نسبت به رفع آن اقدام کند.

ضمانت ترجمه یا ترجمه تضمینی چیست ؟

تعهدی است که موسسه یا شرکت و …  در قبال ترجمه می پذیرد تا در صورتی که ترجمه انجام شده با معیارهای گفته شده مطابقت نداشته باشد نسبت به اصلاح اقدام کند.

موارد تضمین شده در ترجمه پارس 68

  • کیفیت ترجمه (نسبت به پلن انتخابی)
  • حداقل بودن غلط املایی 
  • تحویل به موقع ترجمه

روند ضمانت چگونه است؟

در صورتی که ترجمه ارسال شده قابل قبول مشتری نباشد ( بستگی به کیفیت انتخابی ) توسط کارشناس مربوطه بازبینی می شود در صورت وجود مشکل مانند کیفیت پایین دوباره توسط مترجم اصلاح می شود در صورتی که باز هم مشتری راضی نباشد توسط مترجم دیگری صورت می پذیرد. قابل ذکر است که نباید با انتخاب پلن پایین توقع کیفیت پلن بالا را داشت .

نکته:

کلیه مترجمین که با ما همکاری می کنند دارای مدارک دانشگاهی می باشند ولی ما علاوه بر مدرک آزمون های متعدد و دوره ای برگزار می کنیم تا نسبت به کیفیت مترجمین آگاه باشیم و همچنین به صورت رندوم کارهای هر مترجم مورد بررسی قرار می گیرد .قابل ذکر است به علت تعداد بالای مترجمین و حجم کاری بالا و برای اطمینان از انجام صحیح ترجمه توسط مترجمین دستمزد آنها چند روز یا چند هفته بعد تسویه می شود .(  به مدت زمان ضمانت ترجمه بستگی دارد)

ضمانت ترجمه

ضمانت ترجمه

ضمانت

ضمانت

ترجمه تضمینی

ترجمه تضمینی

در هر فعالیتی ضمانت حرف اول را میزند . در شرکت پارس 68 تمامی فعالیت ها و ترجمه ها تضمین میشوند و خواسته مشتری برای شرکت بسیار مهم است .  به پشتوانه همین اعتبار و ضمانت شرکت پارس 68 با ارگانهای بزرگی همچون کشتیرانی و ناجا در حال فعالیت می باشد .

اعتبار شرکت پارس 68 بدلیل سالها فعالیت و تلاش برای ارائه ترجمه با کیفیت و سروقت میباشد .

مترجمین مجرب با دانش بالا باعث بیشتر شدن این اعتبار گشته است.

سایت های ترجمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.