سیستم بازیگران

سیستم بازیگران

عملیاتی است که برای پیدا کردن و ترویج هنرمندان تحت قراردادهای بلند مدت طراحی می شود، با این هدف که آن بازیگران ستاره های مشهوری شود و قابلیت فیلم های استودیو را افزایش دهند. 

خط زمان را دنبال کنید، و خواهید دید که چطور جریانی از فناوری های جدید- تلویزیون کابلی، پخش کننده ویدئو کاست، پخش کننده DVD، و اینترنت- چالش های جدیدی را برای این صنعت بوجود آوردند.

در حال حاضر صنعت سینما متفاوت تر از صنعت خوانندگی  است یا حتی متفاوتر است از فیلم های بزرگی است که شما می توانید بر روی کانال کابلی TCM ببینید. هنوز این صنعت با نگهداشتن ارتباط آن با زرق وبرق، ستارگان سینما، و محیط هایی با مشخصات بالا مدیریت می شود.

امروزه هالیوود چطور کار می کند؟ بیایید بفهمیم.

یک بررسی بر روی صنعت پیشرفته تصاویر متحرک    

مناسب ترین نام برای این شرکت نامی است که با این بخش در صنعت تصاویر متحرک نمایشی مرتبط باشد، بنابراین کسب و کاری که به این روش پایه گذاری شود خروجی بیشتری (فیلم ها) دارد که در ابتدا با تئاترها شروع می شود.

به طور کلی تمام فیلم های نمایشی در حال حاضر به صورت تجاری در ایالات متحده در مکانهای غیرنمایشی ساخته شدند پس از اینکه آنها اجراهایشان را در نمایش های سینمایی در ایالات متحده و خارج از کشور کامل کرده اند.

این فیلم ها به طور معمول برای اجاره یا فروش، نمایش در هتل ها، هواپیماها، و خانه هایی با سیستم های نمایش- به ازای- پرداخت؛ نمایش بر روی کابل؛ ماهواره، و پخش تلویزیونی ساخته می شوند؛ دانلود می شوند یا از طریق اینترنت در کامپیوترها، دستگاه های تلویزیون، و تلفنهای همراه و سایر موارد اجرا می شوند. هنوزف “صنعت فیلم سازی” ادامه می یابد تا به صنعتی اشاره کند که فیلم هایی تولید کند که در ابتدا در سالن ها نمایش داده شوند. 

# سیستم بازیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.