بروز رسانی شهریور 99

سایت های ترجمه

برترین سایت های ترجمه

در دنیای امروز بیشتر فعالیت های اقتصادی از طریق اینترنت انجام میشود. 

سادگی و راحتی و همچنین صرفه جویی در زمان و هزینه مهمترین معیارهای انتخاب اینترنت است.

باید توجه داشته باشیم که برای انجام کارهای خود به سایت های معتبر اینترنتی مراجعه کنیم .

هم اکنون میخواهیم یک سایت معتبر در زمینه ترجمه را به شما معرفی کنیم .سایت های ترجمه گوناگونی وجود دارد اما معتبر ترین آنها معیار است.

سایت های ترجمه

سایت های ترجمه

معیارهای انتخاب برای برترین سایت ترجمه

1-سابقه فعالیت

این یکی از مهمترین فاکتورها برای انتخاب است. شرکت هایی که دارای سابقه زیاد میباشند قطعا در طول فعالیت های خود تمام نواقص را برطرف کرده اند.

2-تعداد مترجمین حقیقی

بسیاری از شرکت ها در تبلیغات خود بیان میکنند که بیش از 20000 هزار مترجم دارند با یک دودوتا چهار تا میتوان فهمید که این رقم غیر واقعی است.

بیشترین تعداد مترجمین مربوط به سایت پارس 68 است که در حدود 1000 مترجم میباشد. البته این تعداد موقت هستند . در فصل های کاری بیشتر و در فصول غیر کاری کمتر ازین تعداد میشود. همچنین این مترجمین به صورت پیمانکاری با شرکت فعالیت دارند و مترجمین قرارداد رسمی حدود 200 عدد میباشد.

3-وظیفه شناسی

اگر با یک مترجم کار میکنید باید خوب او را بشناسید اما اگر با شرکت کار میکنید ، این موسسات راهکارهای ویژه ای را برای وظیفه شناسی مترجم در پیش گرفته اند. در کل به شرکت ها در این نوع شاخص بیشتر میتوان اعتماد کرد تا شخص.

4-دقت ترجمه

یکی از راهکارهایی که شرکت پارس 68 در ترجمه انگلیسی به فارسی و یا برعکس از آن بهره می برد. این است که بعد از انجام ترجمه توسط یک مترجم ، متن را برای بازبینی به مترجم دیگر میسپارد . با این روش دقت ترجمه تا 90 درصد افزایش پیدا میکند. 

5-تحویل به موقع ترجمه

در عصر حاضر زمان یک فاکتور مهم و غیر قابل چشم پوشی است. ترجمه هرچقدر هم با کیفیت باشد اما در تایمی زیاد و بیشتر از زمان قرارداد تعیین شده طول بکشد دیگر کاربردی ندارد. برخی از موسسات کیفیت را بهانه ای برای تاخیر ترجمه ها در نظر میگیرند اما این درست نیست. نترجمه باید در زمانی سریع و طبق قرار اولیه سر تاریخ به مشتری تحویل داده شود.

6-سرعت بالا ترجمه

برخی از ترجمه ها باید یک روزه انجام شود. به دلیل کمبود وقت مشتریان و واجب بودن تحویل آن به رییس مجموعه و یا استاد ، زمان برای مشتری زیاد نیست. در این روش از ترجمه فوری میتوان بهره برد. برای آشنایی با ترجمه فوری این مطلب را بخوانید.

7- اخلاق پاسخگویی

نمیدونم برای شما چقدر مهم است اما برای من اگر بین دو فروشگاه قرار بگیریم ترجیح میدهم از فروشگاهی خرید کنم که اخلاق صاحب فروشگاه خوب باشد و خوشرو باشد حتی اگر جنس خود را گران تر از قبل دهد. حال در نظر بگیرید اگر در عین خوش اخلاقی ، قیمت هم مناسب باشد. واقعا گزینه دیگری برای انتخاب می ماند.

8- مشاوره

یکی از امکانات مجموعه پارس 68 دادن انواع مشاوره به صورت رایگان است. حتی اگر میخواهید متنی ترجمه کنید و سوالی دارید از ما بپرسید . فرق ما با دیگر موسسات در این است که به ازای ثبت سفارش پاسخگو نیستیم. در همه حال سوالات شما را جواب میدهیم. تیم ما توسط افراد با اخلاقی آموزش دیده اند و به حکم همین آموزشها ، هرچه داشته باشند به دیگران نیز آموزش خواهند داد.

سایت ترجمه پارس68 دارای ضمانت نامه ها و گواهینامه های معتبر در بین سایت های ترجمه برای انجام کار ترجمه میباشد.

عزیزانی که سایت های معتبر و کارآمدی را سراغ دارند همانند (مجموعه پارس68 ) به ما معرفی کرده تا پس از بررسی های لازم ،آن سایت را به هموطنان خود معرفی کنیم.

شرکت ترجمه و طراحی سایت پارس68 با استفاده از علم روز و ترجمه مقالات خارجی معتبر دارای اطلاعات و آگاهی زیادی در زمینه فعالیتی خود میباشد.

سایت های ترجمه

سایت های ترجمه

شرکت خدمات ترجمه پارس 68 تمام گرایشات دانشگاهی را تحت پوشش خود قرار میدهد و با بکار گیری مترجمین خبره بهترین ترجمه را در اختیار مشتریان خود قرار میدهد .

استفاده از مترجمین کاربلد و خبره باعث میشود ترجمه ای تخصصی و روان در اختیار مشتریان قرار بگیرد .

یکی از مزیت های شرکت پارس 68 ضمانت ترجمه میباشد . به دلیل اینکه شرکت ترجمه های خود را ضمانت میکند اگر بعد از تحویل فایل به مشتری و خواندن ترجمه از جانب مشتری ، این ترجمه دچار اشکال و ایرادی بود ،ایرادات را با کارشتاس مربوطه در میان گذشته و رفع میگردد . شرکت از تمامی مشتریان پشتیبانی کامل به عمل می آورد.