post

چگونگی رفع مشکلات عموم در رایتینگ تافل

کسانی که در امتحان تافل شرکت میکنند معمولا در بخش رایتینگ آن به مشکل بر میخورند ، آموزشگاه های زبان برای رفع این موضوع  بیان کرده اند که شرکت کنندگان باید با دقت نکاتی که اساتید ذکر میکنند را یادداشت برداری کنند تا بتوانند بخش رایتینگ را براحتی پشت سر بگذارند.

نکته قابت توجه برای شرکت در آزمون تافل این است که

 قبل از شرکت در ازمون حتما به حل تمرین بپردازید البته حل تمرین مناسب .چراکه در صورت حل تمرینات نامناسب باعث میشود ذهن دانشجو از اصل ماجرا خارج  شود به عنوان مثال ایتلس 155 دارای تمرینات خوبی برای حل می باشد که  میتوانید قبل از شرکت در ازمون تافل به ان مراجعه کنید.

یکی دیگر از راهایی که میتوان پیش گرفت تا در ازمون تافل موفق شد حل ازمون های  گذشته تافل می باشد که میتوانید نمونه های آن را از سایت های معتبر پیدا کنید.

و همچنین این را مد نظر بگیرید که حل تمرین تنها به شما کمکی نمیکند . برای حل تمرینات بعدی دقت داشته باشید که اشتباهات گذشته را مجدد تکرار نکنید و این یعنی همان بازخورد مناسب.

نکته بعدی پرهیزاز زیاده گویی در رایتینگ تافل می باشد.

اکثرا به اشتباه فکر میکنند اگر برای قسمت رایتینگ از سه یا چهار پاراگراف استفاده کنند موفق ترند در واقع این تفکر اشتباه است بجای زیاده گویی سعی کنید  از جملات کوتاه اما مفید استفاده کنید.

به این نکته توجه کنید جملات رایتینگ هر چه به اتفاقات واقعیه زندگی خودتان نزدیک باشد زیباتر بنظر میرسد.

برای شروع در جمله اول که به اصطلاح به آن عنوان می گویند سعی کنید از یک جمله خاص که با بقیه پاراگراف متفاوت است استفاده کنید شما میتوانید جمله عنوان را با یک سوال مطرح کنید.

و در اخر نتیجه گیری کنید:

نتیجه گیری در رایتینگ بسیار اهمیت دارد زیرا در ان  بصورت خلاصه به توضیح مختصر موضوع رایتینگ پرداخته میوشد بنابراین بهتر است

از کلماتی مثل so و یا as a result استفاده کنید.

و این نکته را فراموش نکنید که یک بار متن رایتینگ را از اول بخوانید تا اگر اشتباهی کرده اید آن را اصلاح کنید که میتوانید برای اصلاح رایتینگ تافل خود از سایت پارس 68 کمک بگیرید.

انواع سوالات رایتینگ تافل

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *