post

بروز رسانی تیر 1399

از دیرباز تا کنون، انسان ها برای برقراری ارتباط از ابزارهای مختلفی استفاده کرده اند و در میان تمامی این ابزارها، زبان ، تنها ابزاری است که می توان با استفاده از آن دشوارترین مفاهیم و مسائل را به ساده ترین شکل به مخاطب انتقال داد. زبان انگلیسی یکی از مهمترین زبانها برای یادگیری می باشد.

نکته شایان ذکر این جا است که مردم دنیا همگی با زبان های گوناگونی سخن می گویند و این مساله باعث بروز مشکلاتی شده است. در نتیجه وجود زبان مشترک در تمامی دنیا امری ضروری است تا تمامی مردم در اقصی نقاط جهان بتوانند با یکدیگر تعاملات داشته باشند و امور بین المللی خود را پوشش دهند. این زبان مشترک، زبان انگلیسی است.

زبان انگلیسی هند و اروپایی  از شاخه زبان ژرمنی می باشد. از دیگر زبان های شاخه ژرمنی می توانیم زبان هلندی، آلمانی، دانمارکی ، سوئدی و نروژی را در نظر بگیریم.

مسائل اقتصادی، نظامی ، سیاسی ، علمی و فرهنگی بریتانیا، پس از سده هجدهم میلادی، تاثیر شگرفی بر دنیا گذاشته است و از سوی دیگر، ایالات متحده امریکا از سده بیستم میلادی به بعد، زبان انگلیسی را در سطح جهان گسترش داده و این زبان را به عنوان زبان دوم، زبان واسط و زبان اداری، در بسیاری از نقاط دنیا معرفی نموده اند.

استراتژیهای آموزش زبان 2

زبان انگلیسی را می توان زبان مادری کشورهای امریکا، کانادا، انگلستان،ایرلند، استرالیا ، افریقای جنوبی، نیوزیلند، غنا و دیگر کشورهای دنیا دانست. تاکنون 380 میلیون نفر، زبان انگلیسی را زبان مادری خود می دانند و به این زبان صحبت می کنند.

زمانی که شما وارد دنیای زبان انگلیسی می شوید می بینید که زبان انگلیسی زبان بسیار شیرینی  است و تنها لازمه آن، تکرار و تمرین است و با تکرار و تمرین هرچه بیشتر، قادر خواهید بود که زبان انگلیسی خود را ارتقا بخشید. در نتیجه، زبان انگلیسی را می توان زبان علم دانست به طوریکه آموزش رشته های مختلف در سطوح عالی و تولید علم، همواره به زبان انگلیسی انجام می گیرد.

می توان عدم آشنایی با زبان انگلیسی را عدم حیات در دنیای مدرن دانست. پنج شبکه اطلاع رسانی مهم در دنیا وجود دارد که برنامه های خود را همه به زبان انگلیسی پخش می کنند. 80 درصد اطلاعات کامپیوترها، 70 درصد ایمیل های دنیا، 75 درصد تله تکس های دنیا و بیشتر از 80 درصد صفحه اصلی وب سایت ها ، همه به زبان انگلیسی هستند. زبان انگلیسی را می توان زبان اصلی سازمان هایی مثل سازمان ملل متحد، سازمان ناتو و دیگر سازمان ها دانست.

بیش از 95 درصد مقالات علمی به زبان انگلیسی نوشته  و منتشر می شود و تنها 50 درصد این مقالات مربوط به کشورهای انگلیسی زبان می باشند. تقریبا تمامی همایش ها، کنفرانس ها و مسابقات بین المللی به زبان انگلیسی برگزار می گردند و همینطور پژوهش های علمی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در دنیا نیز وجود داشته و امکان دسترسی و استفاده از آن ها از طریق زبان انگلیسی فراهم خواهد شد. با توجه به کاربرد فراوان زبان انگلیسی در بسیاری از امور در سرتاسر دنیا، به نظر می رسد که یادگیری زبان انگلیسی ، گام مهمی در ارتقا کیفیت زندگی ما به شمار می رود.

برای سفارش ترجمه تخصصی، ترجمه مقاله و همین طور نامه های اداری به قمست سفارش ترجمه و قیمت گذاری سایت مراجعه فرمایید.

زبان مادری

زبان انگلیسی به عنوان زبان مادری در کشورهای آمریکا، کانادا، انگلستان، ایرلند، استرالیا، آفریقای جنوبی، نیوزلند، غنا و بسیاری کشورهای دیگر کاربرد دارد. تعداد کسانی که امروزه زبان مادری شان زبان انگلیسی است 380 میلیون نفر می باشد.

وقتی وارد دنیای زبان انگلیسی بشویم می بینیم که زبان شیرینی است که لازمه یادگیری ان تکرار و تکرار  است. در واقع زبان انگلیسی زبان علم است به طوریکه آموزش رشته های مختلف در سطوح عالی و تولید علم به زبان انگلیسی صورت می گیرد.

بیشتر بخوانید: نحوه ترجمه انگلیسی به عربی

بیشتر بخوانید>> آموزش زبان انگلیسی

عدم آشنایی با زبان انگلیسی

عدم آشنایی با زبان انگلیسی یعنی عدم حیات در دنیای مدرن، پنج شبکه اطلاع رسانی  مهم در دنیا به زبان انگلیسی برنامه پخش می کنند، 80% اطلاعات کامپیوترها، 70% ایمیل های دنیا، 75% تله تکس های دنیا و بیش از 80% صفحه اصلی وب سایت ها به زبان انگلیسی می باشند. زبان انگلیسی زبان اصلی سازمان هایی از قبیل سازمان ملل متحد(UN) ، ناتو(NATO) و …  می باشد.

دنیای زبان انگلیسی

دنیای زبان انگلیسی

حدود 95% مقالات علمی به زبان انگلیسی منتشر شده اند که فقط 50% انها مربوط به کشورهای

انگلیسی زبان هستند. تقریباً همه همایشها، کنفرانسها و مسابقات بین المللی به زبان انگلیسی برگزار می شود.

و همچنین پژوهشهای علمی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در دنیا و امکان دسترسی

و استفاده از آنها از طریق زبان انگلیسی فراهم می شود.با توجه کاربرد فراوان زبان انگلیسی

در اغلب امور در سر تاسر دنیا به نظر می رسد یادگیری زبان انگلیسی گام مهمی در ارتقا کیفیت زندگی می باشد.

برای انجام ترجمه تخصصی و ترجمه مقاله و همچنین نامه های اداری به قسمت سفارش ترجمه و قیمت گذاری مراجعه فرمایید.

One thought on “دنیای زبان انگلیسی

  1. ممنون از سایت خوبتون.من بسیار از مطالب مفید سایت استفاده کردم. من هم توی سایتمون آموزش
    های زیادی گداشتم به سایت من هم سر بزنید

دیدگاهتان را بنویسید