post

چطور ویدئوهای خود برای ترجمه و دوبله ازیوتیوب (youTube) دانلود کنیم؟

همانطور که میدانیم یوتیوب یک شبکه اشتراک ویدیویی است .بسیاری از هموطنان عزیز برای تولید محتواهای خود و یا ایده گرفتن از ویدیو های یوتیوب استفاده میکنند . دانلود از یوتیوب به صورت مستقیم امکان پذیر نیست . ما در زیر 4 راه رایگان و سریع برای دانلود ویدیو ها از یوتیوب را به شما معرفی خواهیم کرد.

راه ها متفاوتی برای دانلود فیلم از یوتیوب(youTube) وجود دارد که چند روش آن به شما معرفی می کنم

1-استفاده از سایت x2convert.com است.

روش کار: وارد سایت x2convert.com  شوید  و در کادر مربوطه   آدرس ویدئو را که  از یوتیوب کپی کرده را قراردهید سپس دکمه get link video  را بزنید .

دانلود از یوتیوب از طریق سایت

2-استفاده از نرم افزار mp4 downloader pro

روش کار :بعد از دانلود و نصب نرم افزار آدرس ویدئو مورد نظر خود را از یوتیوب کپی کنید سپس نرم افزار را باز کرده و بر روی دکمه past url کلیک کنید . url خود را وارد کرده و دکمه start  را بزنید .در پایان می توانید ویدئو های خود را با کلیک بر روی open folder  مشاهده نمایید

دانلود از یوتیوب اط طریق نرم افزار

3-استفاده از برنامه vlc player

روش کار:بعد از نصب برنامه روی گزینه  media  که در سمت چپ و بالا قرار دارد کلیک کنید از منوی باز شده روی گزینه open location from clipboard  زده یا از کلید میانبر ctrl+v  می توانید استفاده کنید .آدرس ویدئو خود را وارد کرده و play را کلیک کنید.پس از پخش ویدئو روی گزینه tools که در بالای صفحه است کلیک کنید و گزینه codec information رابزنید همچنین می توانید از کلی میانبر ctrl+j  استفاده کنید . آدرسی که در پایین صفحه را کپی و در یک از مرور گرهای chorom  یا firefox باز کنید سپس روی ویدئو کلیک راست کرده و گزینه save video as را زده و محل  ذخیره مشخص و ذخیره نمایید.

دانلود از یوتیوب با vlc1

دانلود از یوتیوب از طریق vlc 2

دانلود از یوتیوب از طریق vlc 3

4-استفاده از ربات تلگرام

روش کار: ابتدا تلگرام خود را باز کرده و ربات utubebot را نصب کنید و سپس دکمه start  را بزنید . سپس آدرس ویدئو خود را در این ربات قرار دهید و در انتها دانلود نمایید.

شرکت پارس 68 در زمینه ترجمه فیلم و دوبله فعالیت میکند. در صورت داشتن هر سوالی از کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید