post

برای انجام انواع ترجمه ها می توانید به دارالترجمه ها مراجعه فرمایید

ترجمه ها به دو بخش ترجمه رسمی و ترجمه غیر رسمی تقسیم می شوند.

ترجمه رسمی شامل ترجمه سناد و مدارک و گرفتن تاییدیه از قوه قضاییه و وزارت امور خارجه می باشد.

ترجمه غیر رسمی شامل ترجمه انواع مقالات علمی و پژوهشی ، کتاب و سایر متون می شود.

دارالترجمه تهران

این نکته را همواره به خاطر داشته باشید که دارالترجمه رسمی خوب می بایست پروانه رسمی مترجمی و همین طور پروانه تاسیس دارالترجمه رسمی را از سوی قوه قضایی داشته باشد.

پروانه تاسیس دارالترجمه می بایست در مکانی از دارالترجمه قرار گیرد که کلیه مراجعه کنندگان بتوانند آن را مشاهده کنند. این امر، بهترین و مهم ترین عامل تعیین کننده برای دارالترجمه رسمی خواهد بود. نشانی مترجم نیز می بایست روی پروانه وسربرگ مترجم، درج شده باشد و با آدرس دارالترجمه، هماهنگ باشد.

دارالترجمه رسمی، از تیم متخصص و کاربلدی از مترجمان تشکیل شده است و حضور یک تیم تخصصی ترجمه، باعث می شود که دارالترجمه قادر باشد علاوه بر ارائه خدمات ترجمه در کوتاه ترین زمان ممکن ، با دقت هرچه بیشتر پروژه های ترجمه را انجام دهد. در نظر داشته باشید که مترجام می بایست قادر باشند تمامی ویژگی های یک ترجمه رسمی را در ترجمه های خود پیاده نمایند.

یکی دیگر از مهم ترین خصوصیات یک دارالترجمه رسمی، این است که برنامه ریزی و مدیریت پروژه خوبی داشته باشد. کنترل کیفیت بر کار مترجمان، فرایندی است که می بایست به صورت مستمر انجام گیرد و البته نقش ویراستار را پیش از تحویل پروژه ترجمه به مشتری نمی بایست نادیده گرفت.

دارالترجمه رسمی خوب، درالترجمه ای است که به زمان تحویل کار اهمیت زیادی می دهد و همواره سعی می کند بهترین و با کیفیت ترین پروژه ترجمه ممکن را در کوتاه ترین زمان به مترجم تحویل دهد. البته در صورتی که مترجم، خواهان تحویل پروژه خود در زودتر از زمان عادی باشد، دارالترجمه در ازای اخذ هزینه ای مازاد، پروژه مشتری را فوری تلقی کرده و به صورت فوری، کار او را انجام می دهند.

با توجه به نوع سند و زبان ترجمه، نرخنامه مشخصی برای ترجمه اسناد رسمی وجود دارد و یک دارالترجمه رسمی، دارالترجمه ای است که هزینه های خود را منطبق با تعرفه ترجمه رسمی قوه قضایی، تنظیم می نماید.

اعتماد و امانتداری دارالترجمه ها را نمی بایست نادیده گرفت. مترجمی، شغلی است که بسیار نیازمند به تعهد و امانت داری است و دارالترجمه های رسمی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. دارالترجمه های رسمی می بایست در امانتداری اسناد و مدارک شما نهایت کوشش را به عمل آورند و بنابراین می بایست اطمینان حاصل نمایید که دارالترجمه انتخابی شما، قادر به حفظ اسناد و مدارک شما باشد.

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های یک دارالترجمه رسمی خوب، ارائه خدمات ترجمه در هر مکان و در هر زمان است. بسیاری از دارالترجمه های رسمی، خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می دهند و می توانند با اعزام پیک در محل مورد نظر مشتری، به فرایند تحویل ترجمه به مشتری در شهرها یا کشورهای دیگر، سرعت بخشیده و امکانات فوق العاده خود را اثبات نمایند.

دارالترجمه سعادت آباد تهران

اگر ساکن محله سعادت آباد هستید ، برای ترجمه مقالات و متون خود نیازی نیست حتما به صورت حضوری به دارالترجمه مراجعه کنید. شما میتوانید به صورت آنلاین ثبت سفارش کنید و فایل ترجمه شده  خود را به صورت آنلاین دریافت کنید. لازم به ذکر است ثبت سفارش آنلاین مخصوص ترجمه های غیر رسمی می باشد.

دارالترجمه شهرک غرب تهران

اگر شما ساکن محله شهرک غرب تهران هستید و نیاز به ترجمه مقالات و کتاب های خود را دارید روی لینک زیر کلیک کنید تا به صفحه ثبت سفارش بروید و ترجمه های غیر رسمی خود را ثبت کنید. همچنین قبل از سفارش می توانید راهنمایی های لازم را از کارشناسان ما بگیرید.

دارالترجمه در نقاط مختلف تهران

به طور کلی شما در هر منطقه ای که باشید برای ثبت ترجمه های غیر رسمی خود می توانید به صورت آنلاین ثبت سفارش کنید.

شرکت پارس 68 با بیش از 60 نماینگی در سراسر کشور و شهر تهران آماده خدمات رسانی می باشد.

در زیر مناطق تحت پوشش دارالترجمه تهران را می بینید.

 

شمال تهران: تجریش ، نیاوران ، قلهک ، جماران ، ازگل ، لویزان ، مینی سیتی ، سوهانک ، دروس ، حسین‌آباد_مبارک‌آباد، اقدسیه، زعفرانیه، محمودیه ، فرمانیه ، کامرانیه ، داودیه، دزاشیب ، جردن ، الهیه ، ولنجک ، اوین، ظفر، درکه ، فرحزاد ، پونک ، سعادت آباد ، شهرک غرب ،ونک و جنت آباد
شرق تهران: تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصورآباد
غرب تهران: شهرک آزادی، ستارخان، آریاشهر، (تهران)، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، کوی بیمه، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس ، دهکده المپیک , شهرک امیر کبیر ، کن و وردآورد
جنوب تهران: مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، نعمت‌آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت‌آبادشهرک رسالت بازار چینی فروشان کیان شهر، یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.
مرکز تهران: یوسف آباد، امیرآباد، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، زرتشت، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی)، تخت طاووس، سهروردی، آپادانا، توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه، لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.