خدمات ترجمه کتاب حرفه ای

خدمات ترجمه کتاب حرفه ای

ما می دانیم که ترجمه کتاب به مهارت های زبان کاملاً خاصی نیاز دارد. مترجم باید بتواند ضمن حفظ همان جریان ، داستان نویسنده را به روشی صحیح از نظر فرهنگی بازگو کند و نمایشگر سهولت را به نمایش بگذارد ، همان احساسات را در خواننده برانگیزد و همان معنای اثر اصلی را منتقل کند. فقط یک مترجم متخصص ادبی که به زبان مادری خود کار می کند می تواند تضمین کند که کسی که  کتاب را می خواند انگار که به همان زبان نوشته شده  است .

وقتی کتابی برای ترجمه به ما ارائه می شود ، ما با نویسنده یا ناشر هزینه ترجمه کتاب به زبان مقصد را بررسی خواهیم کرد. هزینه بر اساس حجم  کتاب ، جدول زمانی برای تکمیل ، زبان هدف انتخاب شده و پیچیدگی مطالب زیربنایی است. ما می دانیم که سایر شرکت های ترجمه ممکن است هزینه کمتری را بیان کنند. این هزینه های پایین تر ممکن است ناشی از اتکا به ترجمه ماشینی یا استفاده از مترجمانی باشد که دارای کیفیت پایین هستند.

توافق مالی

پس از ایجاد توافق در مورد مسائل مالی ، مرکز ترجمه پارس 68 یک تیم باتجربه از مدیران پروژه ، مترجمان ادبی و کتابخوانی را انتخاب می کند.

بیشتر بخوانید: دنیای مترجمان 

بیشتر بخوانید : نویسندگان مقالات 

این تیم برای مطابقت با تخصص مورد نیاز برای محتوای کتاب انتخاب می شود. مترجم برگزیده ابتدا کتاب را می خواند تا از سبک نویسنده و درک محتوای کتاب مطلع شود. پس از آن ، ترجمه آزمایشی از بخشی از کتاب برای بررسی و تأیید نویسنده یا ناشر قابل ارائه است. مدیران پروژه نظارت بر همه جنبه های ترجمه ، نویسنده یا ناشر را در طی فرایند به روز می کنند و برای پاسخ به سوالات در دسترس خواهند بود. علاوه بر این ، مدیران پروژه برای کمک به بررسی های ثانویه کار ترجمه شده و همچنین بررسی طرح بندی نهایی در دسترس خواهند بود.

مركز ترجمه در واقع موسسه  خدمات ترجمه  است و مي توانيد آن را تصديق كنيد ، اگر بتوانيد كتاب خود را به يك كتاب صوتی به يك زبان خارجي ترجمه كنيد ، مي توانيد  آن ارائه كنيد ، مي توانيد خدمات خود را ارائه دهيد. با انتخاب مدیر پروژه می توانید به شما در انتخاب استعداد صوتی صحیح یا استعدادها برای بودجه و کتابخوانی خودتان و هر جنبه صوتی کتاب خود را مدیریت کنید.

مركز ترجمه از متخصصان ترجمه بهره برده تا شما را به بازارهای بین المللی معرفی کند.

خدمات ترجمه کتاب حرفه ای

One thought on “خدمات ترجمه کتاب حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید