post

تولید محتوای سایت کتابهای علمی از طریق ترجمه: کتاب های علمی فراوانی با موضوعات مختلف در رده های مختلف سنی تألیف شده اند.

مهم ترین نکات در تولید محتوای سایت کتابهای علمی از طریق  ترجمه

1- معرفی کتاب های سال اخیر:

بیشتر کاربرانی که به سراغ سایت های کتاب میروند یا مترجم هستند و یا اهل کتاب خواندن هستند. کسانی که کتاب میخوانند به دنبال جدیدترین کتاب های نویسنده مورد علاقه خود و یا کتاب های جدید پرفروش هستند. پس با معرفی و قراردادن خلاصه ای از جدید ترین کتابها یک محتوای بی نقص برای سایت های فروش کتاب تولید میکنید.

2-معرفی برترین کتابها در هر حوزه

یکی از موضوعات جذاب در تولید محتوای سایت های فروش کتاب معرفی برترین آثار در هر ژانر میباشد.

برای مثال :1 کتاب برتری که تبدیل به فیلم شدند یا برترین رمانهای عاشقانه

3-بیوگرافی نویسندگان 

در یک بازه منظم نویسندگان معروف و خوش ذوق جهان را معرفی کنید. رزومه آنها در سایت های خارجی با دقت بالا نوشته شده و میتوان با یک ترجمه با کیفیت یک تولید محتوای موفق و کاربردی برای سایت خود داشته باشید

4-کیفیت را فدای کمیت نکنید

سعی کنید مطالب جذاب و کاربردی را برای ترجمه انتخاب کنید اگر در این زمینه مهارت ندارید از مشاورین ما بهره ببرید.

5-ترجمه مقالات علمی چاپ شده در ژورنال های معتبر بسیار پر اهمیت است.

مقالات زیادی در مورد نحوه کتاب خوانی و آثار آن بر روی حافظه به چاپ رسیده است.

نکات مهم در نوشتن و کتاب ها

در نوشتن کتاب های علمی باید به گروه مخاطبین (کود،نوجوان،جوان و بزر گسالان) توجه نمود. برای اینکه بتوانیم برای کودکان کتاب علمی موفقی بنویسیم باید نکاتی را در نظر بگیریم، از آنجایی که دایره واژگان کودکان محدود است باید در هنگام نگارش کتاب علمی کودکان از واژه های ساده استفاده کنیم.

در واقع نکات مهم برای نوشتن کتاب علمی کودکان، انتخاب لغات مناسب، دستور زبان و نحوه ی شرح بیان می باشد.

لوکا نوولی نویسنده ایتالیایی می باشد که کتاب هایش به 40زبان دنیا ترجمه شده است. که کتاب های مهم همه اتنوبیوگرافی هستند و دانشمندانی که شرح زندگی آنها را برای کودکان نوشته است از زبان خودشان زندگیشان را تعریف می کنند. به طوریکه در همه کتابها شرح زندگی دانشمندان از دوران کودکی آنها آغاز شده است و به این ترتیب کودکان می توانند خود را جای دانشمندان قرار دهند.

دانشمندانی که در کتاب های نوولی معرفی شده اند از فرهنگ های مختلف دنیا هستند که با این ترتیب کودکان با مطالعه این کتاب ها  با فرهنگ  دیگر کشورها آشنا می شوند.

کتاب های متعددی وجود دارند که از زبان های خارجی به زبان فارسی ترجمه شده اند و هم چنین کتاب های فارسی زیادی هم هستند که به زبان خارجی ترجمه شده اند.

تولید محتوای سایت کتابهای علمی از طریق ترجمه

تولید محتوای سایت کتابهای علمی از طریق ترجمه

موسسه انتشاراتی که کتاب های علمی ارائه می دهد قطعاً سایتی را برای ارائه محصولات خود برای عموم در نظر می گیرد و همه  محصولات  خود را  داخل سایت تعریف  می کند. موسسه انتشاراتی می تواند برای تولید محتوای سایت کتاب های علمی از طریق ترجمه اقدام کند یعنی بخشی از کتاب های برتر را به زبان های مختلف ترجمه نماید و به عنوان نمونه داخل سایت قرار دهد. و هم چنین کتاب های علمی خارجی هستند که طرفداران زیادی دارند که می توان به ترجمه این دسته از کتاب ها پرداخت و داخل سایت اضافه نمود.البته مترجم کتاب های علمی باید کاملاً تخصصی باشند مثلاً مترجم کتاب کودک باید تخصص در ترجمه کودک داشته باشد و کتاب نوجوان و بزرگسال هم به همین ترتیب. موسسه انتشاراتی با دسته بندی کتاب های علمی به طور واضح و مشخص و گنجاندن کتاب های برند و برتر داخل سایت به تعداد کاربران خود می افزاید.

معروفترین کتاب های علمی دنیا عبارتند از: تاریخچه زمان، سیاه چاله و انحنای زمان، روشن تر از خورشید،آشفتن دنیا می باشد.

Presentation1-min

تولید محتوای سایت کتابهای علمی از طریق ترجمه

تولید محتوای فارسی

1 thoughts on “تولید محتوای سایت کتابهای علمی از طریق ترجمه

  1. خدمات کاملی رو در زمینه ترجمه ارائه میدین
    موفق باشین

دیدگاهتان را بنویسید