post

تولید محتوای سایت سرگرمی کودکان از طریق ترجمه

اگر خانواده های امروزی را با خانواده های گذشته مقایسه کنیم میبینیم

که امروزه، پدر و مادرها  توجه زیادی  به فرزندان خود دارند و این مسأله را به طور کامل درک کرده اند که رفتاران با کودک هم در زمان حال و هم در زمان آینده بر روی روابطشان تأثیر خواهد گذاشت.

یکی از مهمترین امور والدین، حرف زدن با کودک خود می باشد که اگر پدر و مادر از زمان کودکی به حرف های کودکشان توجه کنند در بزرگسالی روابطشان صمیمانه خواهد بود.

کارن هولفورد مشاوره خانواده می گوید: اینکه پدر و مادرها از بچگی به حرف هایی که کودکانشان می گویند، اهمیت نشان می دهند و با انها مشارکت می کنند، در میزان نزدیکی و صمیمیت آنها در بزرگسالی تأثیر بسزایی دارد. اگر سوال کلی از کودک بپرسید و به حرف ها و جواب های کودک گوش ندهید مهم ترین آسیبی است که ناخواسته به کودکتان زده اید.باید امکان مشارکت را با کودک خود را فراهم کنید  مثلاً با  پرسیدن یک سؤال مشخص جواب دقیقی از کودک خود بشنوید. و این دقیقاٌ همان کاری است که باعث می شود کودک شما در بزرگسالی  هنوز شما را اولین نفری بداند که در مورد ناراحتی و ها و شادی ها با شما حرف بزند.

کودک همه هستی  خود را از پدر و مادر می داند و با تقلید از انان می کوشد خود را به ایشان نزدیک کرده، از حمایت انان محروم نماند. لبخند پدر و نوازش مادر، بذر عاطفه در وجود فرزند کاشته و آرام آرام شخصیت او را به ثمر می رساند. فرزند اگر در خانواده احساس امنیت نکند و برای گفتار و رفتار والدین خود ارزشی قایل نباشد، نمی توان از او انتظار داشت ، خود را متعلق به خانواده بداند و در برابر والدین، خود را مدیون بشمارد، چرا که در احساس او والدین جایگاه درستی ندارد و گاه تا سر حد انزاجار و بدبینی نسبت به خانواده، به قضاوت خواهد پرداخت.

بنابراین با اگاه شدن خانواده ها نسبت به تربیت صحیح  کودکان خود، موسسات مختلفی در زمینه ترتبیت کودک و رگرمی های کودک تأسیس شده اند که محتواهای متعددی را شامل می شوند. به عنوان مثال در یک سایت کودک فیلدهای شامل: مسائل تربیتی کودک، شعر و سرود، کتابخانه، قصه کودکانه، بازی و… می باشد.

تولید محتوای سایت سرگرمی کودکان از طریق ترجمه

تولید محتوای سایت سرگرمی کودکان از طریق ترجمه

تولید محتوای  سایت می تواند فایل صوتی که شعر یا قصه باشد، فیلم های آموزشی  و… باشد. در ضمن تولید محتوای سایت سرگرمی کودکان از طریق ترجمه هم می تواند باشد یعنی می توان همه ی فیلد هایی که در بالا ذکر شد را از سایت های معروف و معتبر خارجی دریافت نمود و بعد از ترجمه رسا و روان داخل سایت ارائه داد.

Presentation1-min

دیدگاهتان را بنویسید