post

تولید محتوای سایت روانشناسی از طریق ترجمه

روانشناسی یکی از شاخه های علوم انسانی است که

با استفاده از روش علمی به مطالعه روان و پژوهش، ذهنی و رفتار در موجودات زنده می پردازد، واژه ی سایکولوژی  همچون بسیاری از از اصطلاحات علمی ریشه ای یونانی دارد و از دو کلمه تشکیل شده است.

مهمترین فاکتورهایی که یک نویسنده برای تولید محتوا باید رعایت کند

1-شخص نویسنده باید به حوزه های روانشناسی آگاهی داشته باشد

2- متن به هیچ عنوان کپی نشده باشد

برای اینکه متوجه شوید متنی که بدست شما میرسد کپی از سایت های دیگر نیست از سایت(plagiarismdetector.net) کمک بگیرید. در این سایت میتوانید متن خود را وارد نمایید و این سایت میزان شباهت و ادرس سایت های مشابه را برای شما نمایش میدهد.

3- شخصی که متن را مینویسد با اصول سئو آشنا باشد تا به بهترین شکل و کاربردی متن را به شما تحویل دهد.

4-گذاشتن عکس در محتوای روانشناسی بسیار تاثیر گذار است

5-سعی کنید برای تولید محتوای روانشناسی از فایل های صوتی و ویدیویی هم استفاده کنید. به این صورت که متن خود را بخوانید و با یک آهنگ به عنوان زیر صدا در سایت قرار دهید. همچنین میتوانید ویدیوهای ساده برای محتوای خود درست کنید.

میانبر:یکی از راه هایی که مشکلات 1 و 2 را به طور کامل حل کند استفاده از ترجمه است. وقتی متن یک روانشناس برجسته خارجی را ترجمه میکنید هم متن شما منحصر به فرد است و هم متن توسط یک متخصص نوشته شده. برای کسب نحوه ترجمه مقالات به این صفحه مراجعه فرمایید

آغاز روانشناسی به صورت علمی و اکادمیک به اواخر قرن هفدهم و و اوایل قرت هجدهم باز می گردد؛ معنی تحت الفظی روانشناسی مطالعه ی نفس ،شناخت یا علم نفس می باشد.

هزاران سال است که “روح و روان” دهن انسان را به خود مشغول کرده است و کمتر کسی را می توان سراغ داشت که بی نیاز از علم روانشانسی باشد، علم روانشناسی با همه جوانب زندگی ما در ارتباط است. شیوه های فرزند پروری، شیوه های تعامل والدین با فرزندان، درمان مشکلات روانی و خانوادگی، انتخاب افراد مناسب برای کار، تعلیم و تربیت دانش آموزان استثنایی، بررسی ترس کودکان از تاریکی، تربیت جنسی کودکان و نوجوانان، ارتباط با نوزاد، هوش اقتصادی کودک، جملات ویرانگر در زندگی زناشویی، اعتماد به نفس بزرگسالان، تسویه با گذشته  و همه نمونه هایی مربوط به روان شناسی است. که در این میان موسساتی تأسیس شده اند که همایش ها و کارگاههایی را جهت اموزش مسائل روانشاسی با موضاعات مختلف برگزار م یکنند.

امروزه اغلب خانواده ها با مسائل روانشناسی آشنا هستند و برای حل مشکلات خود به روانشناس و یا مشاور رجوع می کنند. بعضی از این مؤسسات روانشناسی برای اینکه همه افراد سرتاسر کشور بتوانند از خدمات انها استفاده نمایند، وب سایت روانشناسی را طراحی نموده و همه خدمات را دران معرفی نموده اند.

تولید محتوای سایت روانشناسی از طریق ترجمه

تولید محتوای سایت روانشناسی از طریق ترجمه

موسسه ای که زمان کافی را بر تولید محتوای سایت خود صرف می کند تعداد کاربرانی بیشتری خواهد داشت.فردی که امکان حضور در مرکز مشاوره ها را ندارد می تواند محصولات مشاوره ای را به صورت فایل صوتی یا ویدیویی دریافت نماید. بهترین راه برای تولید محتوای سایت روانشناسی از طریق ترجمه متون روانشناسی و یا فیلم های روانشناسان برتر دنیاست که کاربر با مشاهده این مطالب و در صورت مفید بودن جذب  موسسه می شود و از محصولات موسسه استفاده می کند.

میتوان با ترجمه کتاب های روانشناسی و البته ترجمه تخصصی این کنابها باعث بالا رفتن آگاهی افراد و جذب این افراد در سایت خود شد.

موسسه روانشناسی با استخدام مترجم تخصصی روانشناسی می تواند مطالب انگلیسی را به صورت دقیق و روان ترجمه نماید و در سایت قرار دهد. مقالات مفید بسیار زیادی در زمینه های مختلف روانشناسی هستند که به زبان انگلیسی نوشته شده اند که مترجمین خبره مؤسسه روانشناسی با ترجمه انها تولید محتوای جدید خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید