post

تولید محتوای سایت  تجهیزات هتلینگ بیمارستانی از طریق ترجمه

امروزه مفهوم رضایت مندی بیماران در سراسر دنیا د رحوزه مراقبت های پزشکی اهمیت بسیار خاصی پیدا کرده است. زیرا بیماران و همراه انها مشتریان اصلی بیمارستانها می باشد، و وظیفه ارائه دهندگان خدمات بیمارستان برآوردن نیازها و جلب رضایت آنهاست.

چگونه واحدهای فیلتر فن با COVID-19 می جنگند

رده های صفحه: اتاقهای تمیز، واحدهای فیلتر فن (FFU)

علاوه بر ماسک های صورت ، فیلترهای هوا که به درستی نگهداری می شوند در فضاهای داخلی محدود برای کمک به کاهش انتشار COVID-19 (ویروس SARS-CoV-2) حیاتی هستند. فیلترهای HEPA و فیلترهای ULPA تعداد ذرات میکروسکوپی موجود در هوا را کاهش می دهند ، که می تواند هوا را برای تنفس در مکانهایی مانند بیمارستان ، اتاقهای ایزوله و فضاهای داخلی شلوغ حفظ کند.

ویروس COVID-19 از طریق هوا به شکل قطرات تنفسی ایجاد شده از طریق مکالمه ، سرفه ، عطسه و حتی تنفس پخش می شود. هنگامی که این فعالیت ها در یک فضای پرجمعیت با هوای نامطبوع و تهویه نشده  رخ می دهد ، احتمال انتقال می تواند به طور قابل توجهی افزایش یابد ، زیرا ثابت شده است که COVID-19 حداقل برای 3 ساعت در هوا ماندگار است یا در سطوحی تا چهار متر از آخرین باری که توسط میزبان خود حمل شده است  در محیط باقی می ماند .

دستگاه فیلتر کرونا

ماسک و فاصله اجتماعی به طور قابل توجهی احتمال شیوع ویروس را کاهش می دهد ، اما در برخی فضاها اقدامات اضافی ممکن است لازم باشد. یافته های اخیر نشان می دهد که بهترین فرصت برای مقابله با  COVID-19 در فضاهای داخلی شلوغ ، اجرای فیلتراسیون هوا با کیفیت بالا برای دور کردن ذرات ویروسی  است قبل از اینکه فرصتی برای آلوده کردن دیگران در اتاق داشته باشند.

فیلتراسیون هوا باعث می شود قطرات تنفسی و سایر ذرات معلق در هوا در یک فضای بسته حرکت نکنند. یک سیستم HVAC جلوگیری کننده از ویروس به طور موثری ذرات ناخواسته را در گردش در آورده  و فیلتر می کند و هوای تمیز را به تأسیسات برمی گرداند یا آن را به بیرون پمپ می کند تا هوای تازه در داخل حرکت کند.

مشاغل و مراکز بهداشتی درمانی می توانند سیستم های HVAC موجود را تغییر دهند تا شامل یک واحد فیلتر فن با قابلیت حذف COVID-19 از هوا شود.

فیلتر HEPA و ULPA اتاق تمیز هر دو به گونه ای طراحی شده اند که حاوی پاتوژن های بیماری زای میکروسکوپی و ذرات خطرناک هستند. یک واحد فیلتر فن (FFU) یا دارای فیلتر HEPA است که 99.99٪ ذرات 0.3 میکرون را می گیرد یا فیلتر ULPA که 99.999٪ ذرات 0.12 میکرون را می گیرد. ویروس COVID-19 حدود 0.125 میکرون است ، اما می تواند بر روی قطرات تنفسی بسیار بزرگتر سوار شود ، که هم فیلتر HEPA و هم فیلتر ULPA می توانند آنها را به دام بیندازند.

وقتی می توان ماسک ها و فاصله های اجتماعی را همزمان با FFU فیلتر شده با HEPA یا ULPA استفاده کرد ، خطر انتقال یا ابتلا به ویروس بسیار کاهش می یابد.

آیا فیلترهای HEPA می توانند ویروس کرونا (COVID-19) را مغلوب کنند؟

فیلتر HEPA (راندمان بالا ذرات هوا) 99.99٪ در جذب ذرات به اندازه ء  0.3 میکرون موثر است. ویروس SARS-CoV-2  به ابعاد 0.12 میکرون است ، بنابراین یک فیلتر HEPA نمی تواند تضمین کند که تمام ذرات کوچک ویروسی موجود در هوا را از بین ببرد. هنوز هم فیلترهای HEPA می توانند بخشی از این ذرات کوچکتر را از طریق روش های برخورد مستقیم ، رهگیری یا انتشار تصرف کنند. آنها همچنین می توانند ذرات بزرگتری را که ویروس ممکن است در محدوده 0.3 میکرون منتشر کند  به طور موثری در بر بگیرند  . به عنوان مثال ، هنگامی که COVID-19 سوار بر لکه های بزرگتر می شود (به عنوان مثال قطرات بزرگ یا گرد و غبار) ، ویروس و ذرات بزرگتر می توانند در محیط فیلتر جذب شوند. به همین دلیل ، بسیاری از دستگاه های تصفیه هوای بیمارستانی از فیلترهای HEPA برای کاهش شیوع عفونت در مناطق شلوغ مانند راهروها و اتاق های بیمار استفاده می کنند.

چه نوع فیلتراسیون هوا از آلودگی به ویروس کرونا محافظت می کند؟

از طرف دیگر ، فیلتر ULPA (Ultra Low Penetration Air) 99.999٪ در جذب ذرات تا 0.12 میکرون موثر است. بله ، یک فیلتر ULPA می تواند COVID-19 را به طور موثر از هوا خارج کند ، اگرچه هنوز 100٪ تضمین شده نیست . از آنجا که محیط فیلتر بسیار خوب است ، سرعت جریان هوا در آن را کاهش می دهد ، که ممکن است تهویه را به چالش بکشد. بسیاری از فیلترهای هوای بیمارستانی از فیلتراسیون ULPA در اتاق های عمل و واحدهای مراقبت ویژه استفاده می کنند. بیماران مبتلا به COVID-19 که به طور جدی مبتلا هستند اغلب در ICU تحت معالجه قرار می گیرند و ذرات معلق در هوا در آنجا در صورت عدم وجود از طریق کارکنان به سایر قسمت های بیمارستان منتقل می شوند. به همین دلیل فیلترهای هوای پزشکی و فیلتراسیون هوای بیمارستان برای کمک به نبرد با COVID-19 بسیار ضروری است.

استفاده از ماژول ضدعفونی کننده UV-C به عنوان ضد عفونی کننده در برابر COVID-19

با پتانسیل فعال کردن UV-C برای تکمیل سایر مواد ضد عفونی کننده در حذف SARS-CoV-2 دستگاهی بسیار امیدوار کننده است. در پی کمبود تأمین ، جایی که روشهای استاندارد تمیز کردن به طور موقت غیرقابل دسترسی هستند ، نور UVC می تواند هر سطحی را که لمس می کند تمیز کند.

این نور با آسیب رساندن دائمی DNA هر گونه میکروب ، باعث از بین بردن آلودگی محیط اطراف می شود و در نتیجه باعث از بین رفتن آن می گردد. با قرار گیری مناسب ، این ماژول ، 99.9٪ در از بین بردن ویروس ها و باکتری هایی که با آنها روبرو است موثر است. این امر می تواند احتمال قرار گرفتن در معرض COVID-19 از سطح باز و هوای محیط را کاهش دهد ، به خصوص اگر ماژول ضدعفونی کننده UV-C به یک واحد فیلتر فن متصل باشد.

سیستم های تصفیه هوا Terra Universal می تواند یک ماژول ضدعفونی کننده UV-C از راه دور را در خود جای دهد. نور ماورا UV بنفش برای محافظت در برابر باکتری ها ، ویروس ها و کپک ها به تمیز کردن قسمت داخلی فیلتر کمک می‌کند.

Terra واحدهای فن فیلتر HEPA درجه پزشکی را در طیف گسترده ای از اندازه ها و تنظیمات ذخیره می‌کند. این سیستم های فیلتراسیون هوا با درجه پزشکی را می توان در سقف برای گردش مجدد فشار مثبت ، یا در یک تنظیم جریان معکوس ثابت کرد تا یک محیط فشار منفی مانند یک اتاق ایزوله ایجاد شود . یک سیستم فیلتراسیون اتاق ایزوله قابل حمل به راحتی می‌تواند بین اتاق های بیمارستان ها ، کلینیک‌ها و سایر مناطق محدود بچرخد. این سیستم تصفیه هوا متحرک بیمارستانی هم برای گردش مجدد و هم برای ایجاد فشار منفی مناسب است ، بنابراین می‌تواند به سرعت هر اتاقی را به اتاق ایزوله ای با  فشار منفی تبدیل کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم های فیلتر HEPA درجه پزشکی ، یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که واحد فیلتر فن یا طراحی اتاق تمیز ماژولار می تواند برای شما انجام دهد ، با متخصصان محصولات ما گپ بزنید یا با شماره تلفن (800) 578-6100 تماس بگیرید تا امروز درخواست قیمت رایگان کنید !

Presentation1-min

5 thoughts on “تولید محتوای سایت تجهیزات هتلینگ بیمارستانی از طریق ترجمه

  1. بنظر من تولید محتوا از طریق ترجمه یکی از حسناش اینه که مطلب جدید و صد درصد یونیک تولید میشه

دیدگاهتان را بنویسید