post

تولید محتوای سایت  تجهیزات هتلینگ بیمارستانی از طریق ترجمه

امروزه مفهوم رضایت مندی بیماران در سراسر دنیا د رحوزه مراقبت های

پزشکی اهمیت بسیار خاصی پیدا کرده است. زیرا بیماران و همراه انها مشتریان اصلی بیمارستانها می باشد، و وظیفه ارائه دهندگان خدمات بیمارستان برآوردن نیازها و جلب رضایت آنهاست.

در واقع وقتی بیماری از ارائه خدمات بیمارستانی رضایت داشته باشد این بدان معناست که خدمات  یمارستان به صورت مطلوب و صحیح انجام شده است، بنابراین اجرای برنامه ارتقا کمی و کیفی خدمات اقامت بیمار بیمارستانی و ارائه امکانات مطلوب به همراه بیمار، گامی اساسی است در جهت افزایش رضایت خدمت گیرندگان، و برای اینکه این اهداف تحقق پیدا کند لازم است بیمارستانها استانداردهای تعریف شده برای هتلینگ بیمارستانها را رعایت نمایند.

تولید محتوای سایت تجهیزات هتلینگ بیمارستانی از طریق ترجمه

تولید محتوای سایت تجهیزات هتلینگ بیمارستانی از طریق ترجمه

متأسفانه در برخی بیمارستانها مخصوصاً بیمارستانهای دولتی خدمات رسانی بسیار ضعیف می باشد. که در این میان برای برخی بیمارستانها طرح هتلینگ بیمارستانی را اجرا  خواهند نمود که با اجرای طرح هتلینگ بیمارستانی، میزان رضایتمندی در سطح قابل توجهی در مراجعین، مخصوصاً بیمارانی که قبلاً به این مرکز مراجعه نموده اند ملموس و محسوس می شود.به گونه ای که با اجرای طرح هتلینگ بیمارستانی یک محیط آرام و مناسب برای خدمت رسانی به بیمه شدگان فراهم شده است و در واقع خدمات با کیفیت در محیطی با کیفیت ارائه می شود.

انواع تجهیزات هتلینگ بیمارستانی شامل: اتنواع ترالی، انواع سینک ها، انواع کابینت استیل، انواع میز کار، انواع بین البسه، انواع پایه سرم، انواع کمدها، انواع قفسه انبار، انواع کمد لباس، انواع تخت، انواع پله کنار تخت، انواع کمد کنار تخت و میز غذا بیمار ، کمک نگهدار دارو، صندلی اهدا کننده خون،ترالی حمل اکسیژن و… می باشد.

شرکت هایی هستند که به عنوان تولید کننده و یا به عنوان واسطه، ارائه دهنده تجهیزات هتلینگ بیمارستانی فعالیت می کنند. و با یک بار جستجو با موضوع”تجهیزات هتلینگ بیمارستان” متوجه بازار رقابت خواهیم شد. این شرکت ها در مرحله اول باید تعداد بازدید خود را در سایت بالا ببرند و از انجایی که بیشتر کاربران در اولین صفحه باز شده گوگل  بسنده می کنند و شرکت خود را انتخاب می نمایند بنابراین  یکی از راههای دیده شدن در صفحه اول گوگل، تولید محتوای سایت تجهیزات هتلینگ بیمارستانی از طریق ترجمه می باشد. یعنی این شرکت ها می توانند با ترجمه مقالات متعدد در زمینه های مختلف پزشکی که مربوط به تجهیرات هتلینگک بیمارستانی باشد را در سایت بگنجاند و بر بازدید سایت خود بیافزایند که در صورت مفید و بروز بودن مطالب کاربران به مشتری شرکت تبدیل خواهند شد.

Presentation1-min

One thought on “تولید محتوای سایت تجهیزات هتلینگ بیمارستانی از طریق ترجمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.