post

تولید محتوای سایت تجهیزات نقشه برداری از طریق ترجمه

نقشه برداری یکی از شاخه های ژئوماتیک است و مربوط به فعالیت هایی است که

منجربه تعیین یا تخمین مختصات نقطه یا نقاطی از سطح یا درون زمین می شود که این عمل نقشه تمام سطح یا بخشی از آن را تعیین می کند.

برخی تصور می کنند نقشه برداری همان نقشه کشی است در صورتی که با هم فرق دارند به طوریکه نقشه بردار موقعیت مکانی ساختمان را نسبت به زمین طراحی می کند در حالیکه نقشه کشی مربوط فضای داخلی یک ساختمان و این که ساختمان در کجای زمین است ، مهم نیست.

امکان تحصیل تا مقطع دکتری در این رشته وجود دارد.

تجهیزات نقشه برداری شامل: سسیستم های تعیین موقعیت ماهواره ای، جی پی اس ایستگاهی، لوازم مهندسی، توتال استیشن،  کالیبراسیون دوربین نقشه برداری، جی پی اس سه فرکانسه، ترازیاب، متر لیزری، دیستومتر و… می باشد

شرکت تجهیزات نقشه برداری سایتی را برای معرفی خدمات خود طراحی می نماید، بهترین راه برای تولید محتوای سایت تجهیزات نقشه برداری از طریق ترجمه می باشد، یعنی با ترجمه مقاله و پژوهش های مختلف در زمینه تجهیزات نقشه برداری و ارائه ترجمه ها در سایت می توان به افزایش تعداد کاربران سایت افزود.

سیستم GPS   چیست و چگونه کار می کنند؟

از زمان ماقبل تاریخ مردم سعی می کردند یک راه قابل اطمینان پیدا کنند که به انها بگویند که کجا هستند و انها را به جایی که می خواهند بروند راهنمایی کند. سیستم مکان یابی GPS یک سیستم هدایت ماهواره ای است که می تواند موقعیت دقیق شما را بر روی زمین در هر زمان، در هر مکان و در هوایی مشخص کند. اولین ماهواره GPS حدود 35 سال پیش در مدار زمین قرار گرفت.

به وسیله گیرنده های سیستم GPS می توان هم به روش مطلق و هم به روش نسبی تعیین موقعیت کرد در هر یک از دو روش فوق می توان از روش های ایستا ، متحرک و نیمه متحرک استفاده کرد.

GPS ها دارای کاربردهای متنوعی در زمین، هوا و دریا می باشند. البته استفاده های زمینی GPS  بسیار گسترده تر می باشد.مراکز علمی از GPS برای اتفاده از قابلیت و دقت زمان سنجی اش و اطلاعات مکانی اش استفاده می کنند. پیش بینی زلزله از دیگر کاربردهای GPS است.

بنابراین با تولید محتوا در مورد سایر تجهیزات نقشه برداری GIS ، فتوگرامتری و… می توان بر کیفیت سایت افزود.تولید محتوای سایت تجهیزات نقشه برداری از طریق ترجمه، تولید محتوایی تخصصی می باشد که نیازمند مترجم تخصصی است.

ترجمه کتاب های معتبر خیلی برای این دسته از سایت ها مفید میباشد همچنین ترجمه تخصصی و ترجمه فوری از ملزومات است.

تولید محتوای سایت تجهیزات نقشه برداری از طریق ترجمه

تولید محتوای سایت تجهیزات نقشه برداری از طریق ترجمه

 

 

One thought on “تولید محتوای سایت تجهیزات نقشه برداری از طریق ترجمه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *