post

تولید محتوای سایت تجهیزات دندانپزشکی از طریق ترجمه

رشته دندانپزشکی از رشته های پر طرفدار در میان دانش اموزان علوم تجربی است،

یک دندانپزشک بیماریهای دهان و دندان را پیشگیری و درمان می کند. ناگفته نماند که رشته دندانسازی با رشته دندانپزشکی یکی نیست.

اولین مدرسه دندانسازی در دارالفنون در سال 1307 تأسیس شد. تا قبل از انقلاب اسلامی  فقط دو دانشکده تهران و ملی ایران در 5 رشته ارتودنسی، پریودنتولوژی بیماری های دهان و تشخیص، پروتز و جراحی فک و صورت دوره های تخصصی ایجاد گردیده بود.

طول دوره تحصیل در رشته دندانپزشکی 6 سال می باشد که به دوره علوم پایه و دوره تخصصی همراه با کار آموزی تقسیم می شود.

کار یک دندانپزشک مهارتی و عملی است  که در زیبایی دهان و دندان تأثیر بسزایی دارد. بنابراین دندانپزشک علاوه بر داشتن علم مورد نیاز، باید هنر لازم برای این کار را داشته باشد و دارای ذوق هنری مطلوب باشد. علاوه بر این اگر دندانپزشک بر دروس زیست شناسی دوران دبیرستان، دروس فیزیولوژی، آسیب شناسی و همچنین آناتومی سروگردن تسلط کافی داشته باشد موفقیت وی دوچندان خواهد شد.

از انجایی که دندنپزشکان مدام در حال ایستادن و خم شدن هستند مشکلاتی همچون آرتروز، مشکلات کمر و گردن و درد مفاصل و همچنین واریس، سلامتی انها را تهدید می کند. برای جلوگیری از این امر باید نرمش های خاص خود را به طور روزانه انجام دهند.

از آنجایی که ابزار و مواد دندانپزشکی با سلامتی افراد ارتباط مستقیم دارند، تولید تجهیزات دندانپزشکی دارای اهمیت ویژه ای می باشد. و افرادی که در این صنایع مشغول به کار هستند سطح علمی انها نسبت به سایر مشاغل بالاتر است. در ادامه به معرفی بخشی از تجهیزات دندنپزشکی می پردازیم:

یونیت و صندلی، کمپرسور، کاویترون، آمالگاماتور، لایت کیور، ساکشن ها، هر یونیت شامل صندلی،جعبه باکس و تابلیت، چراغ روشن و کراشوار است. چراغ دندانپزشکی باید نور کافی و سرد و متمرکز داشته باشد. از آینه ی دندان برای دید غیر مستقیم، عقب زدن لب ها، گونه و زبان و انعکاس نور به داخل دهان استفاده می شود.

نمونه ای تولید محتوا برای سایت دندانپزشکی

تجربه فن آوری های پیشرفته دندانپزشکی

تجهیزات دندانپزشکی

بهترین تصویربرداری سه بعدی دندانپزشکی جهان: CBCT Scanner

ما برای تصویربرداری سه بعدی خود فقط از بهترین ها در جهان استفاده می کنیم

وقتی به تصویر واضحی از دهان شما نیاز داریم ، از هیچ چیز به جز بهترین استفاده نمی کنیم. در WeCare ، اسکنر فوق پیشرفته جدید Planmeca Promax CBCT ما با استفاده از فناوری جدید قابل توجه دندانپزشکی معروف به پروتکل تصویربرداری Planmeca Ultra Low Dose the ، با کیفیت ترین تصویربرداری دوبعدی و سه بعدی را ارائه می دهد.

این روش پیشرو در جهان برای دستیابی به تصاویر سه بعدی دندانپزشکی در تعداد پایین بیمار است. ما می توانیم سریعتر و با خطر تشعشع کمتر اطلاعات بیشتری در مورد دندان های شما جمع کنیم. سلامتی و ایمنی شما اولویت اصلی ما است. به همین دلیل ما از آخرین فن آوری استفاده می کنیم تا مطمئن شویم برای ایمنی شما در اصل همانقدر پایین که قابل دستیابی است همه چیز را  (ALARA) رعایت می کنیم.

اما هنوز هم کار را بهتر از سایر تجهیزات دندانپزشکی انجام می دهیم . ما با تصویربرداری سه بعدی خود تصاویر بهتری از آنچه تقریباً با هر تجهیزات دو بعدی می توانید دریافت کنید ،بدست خواهیم آورد ، این  به ما امکان می دهد تصمیمات بهتری بگیریم و درمان بهتری ارائه دهیم.

به علاوه: ما همه چیز را همه کاره نگه می داریم. اگر به هر دلیلی ترجیح می دهید یک تصویر دو بعدی داشته باشید ، واحد پانورامای Planmeca ما نیز می تواند این کار را انجام دهد. مهمترین تصویر دندانپزشکی را به شما ارائه خواهیم داد ، فارغ از اینکه شما جدیدترین تجهیزات جدید دندانپزشکی در WeCare ، را ترجیح می دهید.

برای راحتی شما: اسکنر دیجیتال Planmeca

اسکن کل دهان در عرض چند دقیقه به این معنی است که دیگر برداشت های نامرتب وجود ندارد

دیگر برداشت های نامرتب وجود ندارد! در گذشته ، بسیاری از اقدامات دندانپزشکی به دندانپزشکان نیاز داشتند تا قالب دهان شما را بسازند. این کار به چاپهایی نیاز داشت – که کثیف و ناراحت کننده بودند. خوب ، دیگر چیزی در WeCare Dental وجود ندارد.

اسکنر دیجیتال Planmeca ما نیاز به برداشت را از بین می برد. بنابراین ما تجربه بسیار راحت تری را برای بیمار خود ارائه می دهیم. با استفاده از بالاترین سرعت اسکن ، اسکنر دیجیتال قادر است در کمتر از یک دقیقه کل قوس را اسکن کند. بنابراین بسیار سریع و بدون دردسر است.

تیم WeCare Dental ما به داده های اسکن زنده دسترسی مداوم و بهینه دارد. این به ما امکان می دهد بدون هیچ حواس پرتی ، روی ناحیه درمان تمرکز کنیم. اسکنر همچنین راهنمای عملی را برای اطمینان از ضبط بهینه داده ها  فراهم می کند. بنابراین برداشت های دیجیتال ما زنده ، با رنگ های واقعی هستند. با اصالت و دقت بی نظیر ، این فناوری دندانپزشکی به این معنی است که WeCare همیشه می تواند به نتایج قابل پیش بینی برسد – از ترمیم های تک واحدی و چند واحدی تا قوس های کامل.

دستگاه های دندانپزشکی

سایت تجهیزات پزشکی

 

بخشی از روند کار را احساس کنید: دوربین های داخل دهان

فناوری جدید دندانپزشکی که به شما امکان می دهد در تضمین سلامت دندان مشارکت داشته باشید

دوربین های داخل دهان یک سیستم پیچیده است که به دندانپزشک  اجازه می دهد در هنگام تشخیص و درمان داخل دهان ، وضعیت را  به شما نشان دهند. بنابراین می توانید آنچه را ما ( دندانپزشک ) می بینیم ، ببینید و در روند طراحی لبخند ایده آل خود شرکت کنید.

و ما جدیدترین مدل دوربین های داخل دهان را بر روی هر یک از صندلی های دندانپزشکی در WeCare Dental در Peterborough نصب کرده ایم. این فناوری جدید چشمگیر به شما اجازه می دهد تا درگیر روند تشخیص نگرانی ها شوید. و همچنین به شما کمک می کند تا درک بهتری از نگرانی های خود در اختیار دندانپزشک خود قرار دهید و حتی می توانید روش های درمانی را که پیشنهاد می کنیم برآورد کنید و درک بهتری داشته باشید.

دوربین ها به واحدهای نمایشگر درجه پزشکی وصل بوده که به صندلی دندانپزشکی نیز متصل هستند. اما ما توجه ویژه ای کرده ایم تا بتوانیم همه چیز را تا آنجا که ممکن است از نظر اقتصادی انجام دهیم. بنابراین هیچ یک از تجهیزات مزاحم شما نمی شوند و مانع شما نمی شوند. اما هم شما و هم پزشک می توانید با این تجهیزات جالب توجه جدید ، زاویه دید کاملاً واضح و گسترده ای بدست آورید.

نرم افزار طراحی لبخند دیجیتال بصری

نرم افزار طراحی لبخند دیجیتال Planmeca Romexis® Smile Design برای شبیه سازی لبخند و کمک به ما در برنامه ریزی دقیق درمان ها ایده آل است. این فناوری دندانپزشکی باورنکردنی به ما امکان می دهد از یک عکس معمولی استفاده کنیم تا به شما ، بیمارانمان ، یک نسخه دیجیتالی از لبخند کامل خود را نشان دهیم – همیشه زیبا و طبیعی. و سپس ما می توانیم آن را برای شما درست کنیم.

فقط چند دقیقه طول می کشد تا لبخند ایده آل خود را با یک عکس چهره دو بعدی و چند شبح دندان هوشمند که در کلینیک انجام می دهیم طراحی کنید. این نرم افزار به ما امکان می دهد تا موقعیت ، شکل و ابعاد هر دندان را به صورت جداگانه دستکاری کنیم تا به ظاهر و تناسب مطلوب برسیم.

بنابراین ، هیچ حدس زدن یا “امتحان کردن چیزی” وجود ندارد – شما می بینید که قبل از انجام عمل لبخندتان چگونه خواهد بود.

و هنگامی که از طراحی لبخند جدید خود راضی بودید ، تیم متخصص ما در WeCare از جدیدترین تجهیزات دندانپزشکی استفاده می کنند تا این لبخند رویایی را به واقعیت تبدیل کنند.

لبخند رویایی خود را قبل از اقدام به درمان با طراحی لبخند در دندانپزشکی در پیتربورو مشاهده کنید.

سیستم فوق پیشرفته CEREC

تراش ، سفید کاری ، تاج یا روکش – ما می توانیم در طی یک ساعت ترمیم های فردی با کانتور کامل ایجاد کنیم

واحد فرز و آسیاب CEREC به طور مطلوب با جدیدترین نرم افزار CEREC هماهنگ شده است. این فناوری باورنکردنی دندانپزشکی به ما امکان طراحی ترمیم دندان را می دهد که کاملاً دقیق باشد – به این معنی که سطوح بسیار نرم تر هستند ما حتی شکافهای بسیار ریز را به طور دقیق ترمیم می کنیم و تاج های دندانی زیبایی ایجاد می کنیم

CEREC مخفف Chairside Economy Recovery of Esthetic Ceramics است. و تاج های CEREC به طور معمول از بلوک جامد رزین سرامیکی یا پیشرفته ساخته می شوند. و یکی از بزرگترین مزایای تاج های CEREC این است که ما می توانیم آنها را در یک بار ویزیت  برای شما درست کنیم – یکبار وارد شوید و این کار را انجام دهید!

تولید محتوای سایت تجهیزات دندانپزشکی از طریق ترجمه

تولید محتوای سایت تجهیزات دندانپزشکی از طریق ترجمه

شرکت هایی که تولید کننده تجهیزات دندانپزشکی هستند باید مقررات مربوط به مسائل پزشکی را رعایت نمایند. این شرکت ها محصولات خود را به صورت جامع در سایت خود ارائه می دهند. ، تولید محتوای سایت تجهیزات دندانپزشکی از طریق ترجمه می تواند در افزایش کاربران سایت مؤثر باشد. می توان مقالات مختلف دندانپزشکی و تجهیزات دندانپزشکی و یا اموزش های دندانپزشکی را ترجمه نمود و داخل سایت ارائه داد.

Presentation1-min

1 thoughts on “تولید محتوای سایت تجهیزات دندانپزشکی از طریق ترجمه

دیدگاهتان را بنویسید