post

تولید محتوای سایت تجهیزات دندانپزشکی از طریق ترجمه

رشته دندانپزشکی از رشته های پر طرفدار در میان دانش اموزان علوم تجربی است،

یک دندانپزشک بیماریهای دهان و دندان را پیشگیری و درمان می کند. ناگفته نماند که رشته دندانسازی با رشته دندانپزشکی یکی نیست.

اولین مدرسه دندانسازی در دارالفنون در سال 1307 تأسیس شد. تا قبل از انقلاب اسلامی  فقط دو دانشکده تهران و ملی ایران در 5 رشته ارتودنسی، پریودنتولوژی بیماری های دهان و تشخیص، پروتز و جراحی فک و صورت دوره های تخصصی ایجاد گردیده بود.

طول دوره تحصیل در رشته دندانپزشکی 6 سال می باشد که به دوره علوم پایه و دوره تخصصی همراه با کار آموزی تقسیم می شود.

کار یک دندانپزشک مهارتی و عملی است  که در زیبایی دهان و دندان تأثیر بسزایی دارد. بنابراین دندانپزشک علاوه بر داشتن علم مورد نیاز، باید هنر لازم برای این کار را داشته باشد و دارای ذوق هنری مطلوب باشد. علاوه بر این اگر دندانپزشک بر دروس زیست شناسی دوران دبیرستان، دروس فیزیولوژی، آسیب شناسی و همچنین آناتومی سروگردن تسلط کافی داشته باشد موفقیت وی دوچندان خواهد شد.

از انجایی که دندنپزشکان مدام در حال ایستادن و خم شدن هستند مشکلاتی همچون آرتروز، مشکلات کمر و گردن و درد مفاصل و همچنین واریس، سلامتی انها را تهدید می کند. برای جلوگیری از این امر باید نرمش های خاص خود را به طور روزانه انجام دهند.

از آنجایی که ابزار و مواد دندانپزشکی با سلامتی افراد ارتباط مستقیم دارند، تولید تجهیزات دندانپزشکی دارای اهمیت ویژه ای می باشد. و افرادی که در این صنایع مشغول به کار هستند سطح علمی انها نسبت به سایر مشاغل بالاتر است. در ادامه به معرفی بخشی از تجهیزات دندنپزشکی می پردازیم:

یونیت و صندلی، کمپرسور، کاویترون، آمالگاماتور، لایت کیور، ساکشن ها، هر یونیت شامل صندلی،جعبه باکس و تابلیت، چراغ روشن و کراشوار است. چراغ دندانپزشکی باید نور کافی و سرد و متمرکز داشته باشد. از آینه ی دندان برای دید غیر مستقیم، عقب زدن لب ها، گونه و زبان و انعکاس نور به داخل دهان استفاده می شود.

 

تولید محتوای سایت تجهیزات دندانپزشکی از طریق ترجمه

تولید محتوای سایت تجهیزات دندانپزشکی از طریق ترجمه

شرکت هایی که تولید کننده تجهیزات دندانپزشکی هستند باید مقررات مربوط به مسائل پزشکی را رعایت نمایند. این شرکت ها محصولات خود را به صورت جامع در سایت خود ارائه می دهند. ، تولید محتوای سایت تجهیزات دندانپزشکی از طریق ترجمه می تواند در افزایش کاربران سایت مؤثر باشد. می توان مقالات مختلف دندانپزشکی و تجهیزات دندانپزشکی و یا اموزش های دندانپزشکی را ترجمه نمود و داخل سایت ارائه داد.

Presentation1-min

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.