post

تولید محتوای سایت تجهیزات آشپزخانه های صنعتی از طریق ترجمه

تولید و توزیع غذا با رعایت معیارهای بهداشتی و د رمقیاس صنعتی،

امروزه یکی از گسترده ترین صنایع فعال در سطح جهان به شمار می رود.

آشپزخانه های رستوران ها، هتل ها، بیمارستان ها، زندان ها و … را آشپزخانه های صنعتی می گویند.

طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی با توان و ظرفیت تولید غذا در مقیاس انبوه و بهداشتی، بسیار مهم بوده که این امر در گرو طراحی  و اجرای صحیح، اصولی و مهندسی چنین مجموعه هایی می باشد.

اگر  در آشپزخانه های صنعتی طراحی دقیق و اصولی انجام پذیرد، تحویل مواد خام، ذخیره سازی، سرد خانه، آماده سازی، پخت، سلف سرویس، بسته بندی، بارگیری، تخلیه زباله و شستشو در کنار ملاحظات اقتصادی همچون انتخاب بهینه تجهیزات، توجیه سرمایه گذاری اولیه، بهینه سازی مصرف انرژی در زمان بهره برداری و… به راحتی میسر می شوند.

در واقع مبانی  و اصول طراحی آشپزخانه های صنعتی  شامل: مبانی طراحی یک آشپزخانه صنعتی، محاسبه میزان مصرف گاز آشپزخانه، تمهیدات اعلام و اطفاء حریق، تأمین آب سرد و گرم بهداشتی، جمع آوری و دفع فاضلاب چرب، برآورد ظرفیت یک آشپزخانه صنعتی و انواع خوراک می باشد.

مبانی و اصول چیدمان تجهیزات آشپزخانه های صنعتی شامل : تهیه و نگهداری مواد اولیه، انواع سرد خانه ها، آماده سازی مواد اولیه، سکوهای پخت اولیه، تخلیه هوای آلوده توسط هود، تهیه نوشیدنی های سرد و گرم، توزیع خوراک آماده و تجهیزات سلف سرویس،شستشوی طروف کثیف می باشد.

در ضمن کمک های اولیه در آشپزخانه های صنعتی امری است ضروری.

تجهیزات آشپزخانه های صنعتی شامل: تجهیزات پخت غذا، تجهیزات سرو غذا، تجهیزات سرمایش، تجهیزات اماده سازی، تجهیزات نظافتی، تجهیزات ظرفشویی ، خط سلف سرویس می باشد.

هریک از این موارد با اصول خاص طراحی شده و مورد استفاده قرار میگیرد.سایت های تجهیزات آشپزخانه های صنعتی، اغلب محصولات را ارائه می دهند که در ماژول محصولات همه خدمات را ارائه داده اند. بریا تولید محتوای خود برخی فیلم آموزشی از محصولات را در سایت خود قرار داده اند. تجربه نشان داده که به دلیل استفاده از تجهیزات غیر استاندارد آشپزخانه، هم باعث اسراف شده و هم اینکه باعث افزایش هزینه های خرید مواد اولیه شده است.

تولید محتوای سایت تجهیزات آشپزخانه های صنعتی از طریق ترجمه

تولید محتوای سایت تجهیزات آشپزخانه های صنعتی از طریق ترجمه

تولید محتوای سایت تجهیزات آشپزخانه های صنعتی از طریق ترجمه ، می تواند مفید باشد. ترجمه مطالب خارجی که در مورد ارگونومی تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و استاندارد تجهیزات آشپزخانه ها می باشند و قرار دادن مطالب ترجمه شده در سایت تعداد کاربران را بالا می برد زیرا امروزه افراد به سلامت خود اهمیت بیشتری می دهند.

Presentation1-min

دیدگاهتان را بنویسید