post

بروز رسانی تیر 1399

می توانیم بازاریابی را به عنوان فرایندی تعریف کنیم که شامل تحقیق، ترویج و فروش محصولات و خدمات با بازار هدف می باشد.

برای تعریف بهتر بازاریابی می توانیم بازاریابی را به عنوان یک هنر تعریف کنیم. هنری که در اصل ابزاری حیاتی برای صاحبان مشاغل به حساب می آید که از طریق آن می توانند به موفقیت هرچه بیشتر برسند. تاریخچه بازاریابی، از زمانی آغاز گردید که صاحبان حرفه های مختلف در تلاش بودند تا ارتباطات متقاعد کننده خود برای فروش کالا به مشتری را گسترش بخشند و خدمات خود را به بهترین شیوه به مشتری ارائه دهند. ریشه بازاریابی را می توان در چین و هند باستان جستجو نمود.

در دوره انقلاب صنعتی، ایده های اصلی بازاریابی ظهور یافتند. انقلاب صنعتی را می توانیم دوره تغییرات سریع اجتماعی بدانیم.  رقابت در دنیای تجارت و کسب و کار را می توان از اواخر دهه 1940 در نظر گرفت و این رقابت تا اوایل قرن بیست شدید شد. بازاریابی به تدریج بر روش های پخش و انواع ارتباطات مصرف کننده، تاکید شایان توجهی دارد.

پس از آغاز دهه 1960، بازارها در بسیاری از صنایع از نظر رقابت تقریبا به اشباع رسیدند.

روش های بازاریابی یا مارکتینگ با تکنولوژی های به روز دنیا

یکی از بازاریاب های مشهور دنیا را می توان رجیس مک کنا دانست که وی اکثر روش های بازاریابی یا مارکتینگ با تکنولوژی های به روز دنیا در هم آمیخته و به جهانیان معرفی نموده است. رجیس مک کنا، با شرکت های بزرگی مثل اپل، مایکروسافت و بسیاری از شرکت های بزرنگ صنعتی دیگر در زمینه بازاریابی همکاری داشته است. تاثیر شایان توجه کارهای مک کنا، باعث شده است که در دنیای تجارت به عنوان اسطوره بازاریابی معرفی شود. رجیس مک کنا بازاریابی را این گونه تعریف می کند: ” بازاریابی همه چیز است.”

تولید محتوا از طریق ترجمه خوب

با مطالعه آثار مک کنا به این نتیجه می رسیم که در واقع بازاریابی می بایست به گونه ای سازمان دهی شود که نیازها و خواسته های مشتریان را به بهترین نحو بشناسد و آن را فراهم آورد.

تاریخچه بازاریابی

تاریخچه بازاریابی را می توان به گونه ای در نظر گرفت که در دهه 1990 به مرحله جدیدی پای گذاشته است. محصولات یا خدمات به بهترین نحو در این زمان شکل گرفتند و بلافاصله پس از آن، برندهای مختلف توسعه یافتند.

وبسایت ها با تکامل وب، تبدیل به ابزارهایی شدند که برای تجارت ضروری بودند. در اواخر دهه 1990، وب سایت های ساده ای مبتنی بر متن، اندک اندک روبه شکوفایی گذاشتند. البته این وبسایت ها بسیار مبتدیانه طراحی می شدند و تقریبا می توان گفت، گرافیک در این وبسایت ها هیچ جایگاهی نداشته و تنها از طریق متون، مطالب بازاریابی و تولید محتوای بازاریابی به مخاطبین عرضه می شد.

نخستین شرکتی که فعالیت تجاری خود را با کمپین بازاریابی آنلاین آغاز کرد، شرکت بریستول – مایرز اسکوئیپ بود که از این روش برای ترویج آی اس آی بهره گرفت. در 25 سال گذشته، اهمیت استفاده از وبسایت ها، شبکه های مجازی و موتورهای جستجو برای بازاریابی به طور چشمگیری افزایش یافته است.

وبلاگ مدرن، را می توان یک دفتر خاطرات آنلاین دانست. امروزه وبلاگ ها، از جمله مهمترین ابزارهای ارتباطی به حساب می آیند که کاربران از آنها برای ارائه اطلاعات، برقراری تعاملات هرچه بهتر و موثرتر با مشتریان، جذب مشتریان احتمالی و … استفاده می نمایند.

تولید محتوای سایت های بازاریابی، با استفاده از ترجمه، می تواند کمک شایان توجهی به افزایش بازدیدکنندگان سایت داشته باشد و همین طور رده بندی سایت را در معیارهای الکسا بالا برده و باعث شود که سایت هرچه بهتر و بیشتر دیده شده و در معرض دیدگان مخاطبان قرار گیرد. بازاریاب های معروفی در سطح جهان هستند که مقالات متعددی در زمینه بازاریابی ارائه نموده اند و با ترجمه این مقالات و ارائه آنها در سایت های بازاریابی، باعث پیشرفت روز افزون سایت و افزایش فروش خود و بالطبع رونق هرچه بیشتر کسب و کارشان می شوند.

مطالبی که برای تولید محتوا و به قصد بازاریابی ترجمه می شوند و در اختیار سایت های مختلف قرار می گیرند، الزاما نمی بایست مطالب متنی باشند. بلکه تولید محتوا را می توان علاوه بر متن، به صورت فیلم یا فایل های صوتی نیز داخل سایت بارگذاری نمود که هر کدام از آنها تاثیر خاص خود را در روند فروش محصولات و بازاریابی خواهند داشت و با مشتریان، تعامل منحصر به فردی برقرار خواهد نمود.

در کل، می توان اذعان داشت که یکی از برترین و موثرترین شیوه های تولید محتوا برای سایت های مختلف و ارتقاء فروش و بازاریابی، تولید محتوا از طریق ترجمه سایت های مختلف و مقالات معتبر خارجی است.

در ذیل، چند مورد از مزایای تولید محتوا از طریق ترجمه را ارائه می دهیم.

  • تکراری نبودن مطالب

  • ارائه مطالب به روز و مهم

  • پی بردن به شیوه های مختلف کسب و کار در زمینه خود

  • ارائه مطالب ترجمه شده با کیفیت بسیار بالا

  • دقت بالا در امر ترجمه و بازاریابی

  • بهره گیری از مترجمین متخصص، متعهد و با تجربه

  • سهولت در تولید محتوا

  • کاهش هزینه ها

شرکت پارس 68 با بهره گیری از تیم مترجمین متخصص، قادر است مطالب مربوط به وبسایت های شما را از میان مقالات معتبر و به روز انگلیسی در سراسر دنیا جستجو کرده و با ترجمه این مقالات، بهترین و مفید ترین محتوا را برای شما ایجاد نماید. با اعتماد به عملکرد تیم متخصص، زبده و کاربلد شرکت پارس 68 در امر تولید محتوا، انعکاس اعتماد خود را می توانید در رونق کسب و کار و ارتقاء سطح فروش خود مشاهده نمایید و روز به روز بر تعداد مشتریان وفادار خود بیفزایید. همواره در نظر داشته باشید که امروزه برای رونق کسب و کار و ارتقاء رضایت مشتریان، نیاز به تولید محتوا در صفحات مجازی و وبسایت ها و وبلاگ ها دارید و امروزه قطعا فروش بدون سواد رسانه ای، امری باطل و قطعا کم درآمد و با مشتریان بسیار انگشت شمار خواهد بود.

به تیم متخصص ما اعتماد کنید.

تولید محتوای  سایت بازاریابی از طریق ترجمه

تولید محتوای سایت بازاریابی از طریق ترجمه

تولید محتوای سایت بازاریابی از طریق ترجمه میتواند کمک شایانی به افزایش بازدید کنندگان سایت شود.بازاریاب های معروفی در سطح جهان هستند که مقاله های متعددی در زمینه بازراریابی ارائه داده اند که با ترجمه این مقالات و ارائه آنها در سایت های بازاریابی باعث پیشرفت سایت شد.

مطالب ترجمه شده می تواند به صورت متن، فیلم و یا صدا داخل سایت ارائه شود که هر کدام تأثیر خاص خود را دارند.

Presentation1-min

1 thoughts on “تولید محتوای سایت بازاریابی از طریق ترجمه

دیدگاهتان را بنویسید