post

تولید محتوای سایت آموزش فروش بیمه عمر از طریق ترجمه

بیمه عمر در واقع یک سرمایه گذاری مطمئن با سود تضمینی است

که علاوه بر پرداخت سود علی الحساب به سپرده گذاری، شامل پوششهای بیمه ای بسیار زیادی می باشد.

این نوع بیمه یکی از پرطرفدارترین بیمه ها، در دنیا می باشد که روز به روز به طرفدارنش اضافه می شود. هر شخصی می تواند این نوع بیمه را  برای خود و خانواده اش تهیه نماید.که به این شخص “بیمه گذار” می گویند و به شرکت ارائه دهنده پوشش های بیمه ای “بیمه گر” می گویند.

در این طرح بیمه گذار با پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه یا سالانه تحت عنوان حق بیمه علاوه بر اینکه منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آینده برای خود را تأمین م یکنند بلکه از امکانات پوشش های بیمه عمر نیز برخوردار خواهند شد.

نحوه محاسبه بیمه عمر

در واقع بیمه عمر حق بیمه های پرداختی شما را با اختصاص نرخ سود تضمینی در اندوخته های شما انباشته می نماید، این اندوخته طی سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه ها و سود آنها ، افزایش یافته و پس اندازی مطمئن برای رفع نیازهای احتمالی و برنامه ریزی آینده شما خواهد بود.

بین بیمه های عمر ایران و سایر کشورها تفوت چشمگیری وجود ندارد.متأسفانه مردم ایران هنوز با فرهنگ خرید بیمه غریبه اند  و تنها زمانی به خسارت می خورند یاد بیمه می افتند. که این فاجعه است.

در کشورهای کانادا، هر شخص به طور متوسط 5 بیمه نامه عمر،هر ژاپنی 5 بیمه نامه عمر، هر هندی 2 یمه نامه عمر دارند ولی متأسفانه در ایران کمتر از 10% مردم ایران بیمه عمر دارند.

تولید محتوای سایت آموزش فروش بیمه عمر از طریق ترجمه

تولید محتوای سایت آموزش فروش بیمه عمر از طریق ترجمه

در این راستا موسساتی تأسیس شدند که نحوه فروش بیمه عمر به صورت همایش و کارگاهها به کارشناسان فروش بیمه عمر آموزش می دهند. این مؤسسات در وب سایت های خود خدمات را به صورت کامل توضیح داده اند. که خدمات انها می تواند شامل فیلم های اموزشی، فایلهای صوتی، مقالات و کتاب و حتی اپلیکشن باشد. برای اینکه در صفحه اول گوگل قرار بگیرند و تعداد کاربران سایت افزایش پیدا کند باید به تولید محتوا بپردازند.

سایر کشورها نسبت به کشور ایران

از انجایی که  سایر کشورها نسبت به کشور  ایران به بیمه عمر اهمیت بیشتری می دهند بنابراین موسسات می توانند مقالات خارجی و یا فیلم های آموزشی سایر کشورها را که مربوط به فروش بیمه عمر می باشد را به زبان فارسی ترجمه نمایند و داخل سایت قرار دهند  در واقع  بهترین راه تولید محتوای سایت آموزش فروش بیمه عمر از طریق ترجمه می باشد. با استخدام مترجم با تجربه و متخصص می توانند ترجمه های با کیفیت و مفید در سایت خود ارائه دهند و این امر باعث افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت خواهد شد.

Presentation1-min

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.