الاستیک

نام کتاب: الاستیک : توانایی ذهنی خود­را فعال کنید تا شانس را در آغوش بگیرید.

نویسنده: لئونارد املودینوو

ناشر: vintage

دسته بندی مدیریت و تجارت / تیترهای جدید – نوع جدید جلد کاغذی

فرمت جلد کاغذی

ISBN 9781101970164

قیمت 16.00 $

درباره کتاب:

نویسنده کتاب بسیار پرفروش قدم زدن نیمه هشیارانه به شما می آموزد چطور به قدرت پنهان مغز خود دسترسی داشته باشید. الاستیک کتابی است که به شما کمک خواهد کرد در بحبوحه آشفتگی ها موقعیت خود را حفظ کنید. دنیل اچ. پینک نویسنده وقتی تمام ذهن جدید کتاب تجاری 800-CEO-READ نامیده می شود به جوایز زیادی دست یافته است. در آغاز و نگاهی محرک به مغز انسان می پردازد که چطور با تغییر سروکار داشته، لئونارد املودینوو به ما نشان می دهد توانایی های طبیعی را رها کرده تمام توانایی های خود­را به گونه ای در اختیار بگیریم که بتوانیم در زمان های دشوار و دینامیک به موفقیت برسیم. ذهنیات حقیقتا طبیعی زمانی مورد استفاده قرار می­گیرند که شخص درگیر مشاجره می­شود. اکثر ما تصور می­کنیم تمام توانایی­ها مادرزادی بوده برای تعداد اندکی حفظ شده­اند. ولی املودینوو اظهار می دارد که ما تمام آنها­را در اختیار داشته و آنها را به صورت عبارات تفکر الاستیکی  رمز گذاری شده و ما را راهنمایی می کند چطور آن را تحت کنترل در می آورد.

املودینوو با ترسیم تحقیقی پیشگامانه خلاصه می کند بیاموزیم چطور از ایده های راحت فاصله گرفته و از گنگ بودن و تناقض دور باشیم. چطور می توانیم ذهنیات سنتی را ارتقاء داده و مجددا سوالاتی را که می پرسیم چارچوب بندی کنیم و چطور توانایی خود را برای حل کردن مشکلات و ایجاد ایده های جدید بهبود ببخشیم – به مهارت های سرنوشت سازی برای دستیابی به موفقیت های شخصی و تخصصی در جهانی که به سرعت تغییر شکل می دهد برسیم.

کارخانه کار علمی

نام کتاب: کارخانه کار علمی: تغییر پارادوکس سودمندی به اعتبار برای تجارت شما.

نویسنده: ویلیام اف.هیتمن

ناشر: آموزش McGraw-Hill

تاریخ انتشار: 2019-01-08

دسته بندی نوع جدید تجارت و مدیریت.

فرمت : جلد گالینگور

ISBN 9781260122152

قیمت: 30.00 $

درباره کتاب:

پتانسیل واقعی کارخانه خود را که در هدفی گسترده پنهان شده اند با حذف ضایعات کار علمی آشکار کنید. قبل از 1987، برنده جایزه نوبل روبرت سولو گفته بود، ” می توانید هر کجا متوجه عمر کامپیوتر باشید ولی نه درباره آمار سودمندی.” به زودی شرایط پر هزینه ای به عنوان “پارادوکس سودمندی” شناخته خواهد شد. چرا این مسئله این روزها پایدار است؟ چرا دانش ورزان یک سوم روزهای خود را به تصحیح  بی مورد، کار اجتناب ناپذیر و خدمات بیش از اندازه می گذرانند با وجود اینکه تکنولوژی آفیس موجود می تواند به شکل خودکار به آنها کمک­کرده و کارهای آنها را انجام­دهد؟ و چرا کسی به این مسئله توجه ندارد؟ جوابها و راه حلها؟ همگی در این کتاب هستند.کارخانه کار علمی از اتلاف بسیار ناخواسته ای پرده برمی دارد که در هدف گسترده در محدوده تقریبا هر سازمانی پنهان شده اند. این کتاب آشکار می سازد که تمایلات عمیقا درک شده مغزما را می فریبد تا وضعیت شرایط موجود را  پذیرفته و فرصت پیشرفت های غیرمنتظره را از دست بدهد. کتاب توازن های گیج کننده­ای را با تولید صنعتی ترسیم می­کند که صدها سال پیش به این رمز رخنه کرده­اند.

بسیار حائز اهمیت است، این کتاب به شما می آموزد به آسانی پیگیری کنید، راهنمای یک توقف تا ترقی کارآیی، سودمندی و اخلاقیات در میان بسیاری از دانش ورزان که در مرز پارادوکس سودمندی درگیرند. ظرفیت حقیقی  و دست نخورده سازمان خود­را کشف کنید. سودمندی هر دانش ورز مستقل را به حداکثر برسانید. “بهتر از بهترین روش ها ” را آشکار کنید. به فوایدی توجه کنید که در پایین ترین بخش ها قرار دارند و دیده نمی شوند. با کارخانه کار علمی قدرت در دست های شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.