ترجمه مقالات

ترجمه مقالات و متون تخصصی

دانشجویان برای تحقیقات دانشگاهی و پایان نامه احتیاج به ترجمه مقالات دارند.

این مقالات را میتوان از سایت های خارجی معتبر به شرح زیر دریافت کرد.

www.ScienceDirect.com

www.Springerlink.com

Online

www.ASCE.org

www.aiaa.org

iopscience.iop.org

pubs.acs.org 

www.jstor.org

www.nature.com

Optics InfoBase

Emerald

ieeexplore.ieee.org

اگر در دریافت مقاله از سایت های فوق به مشکل برخوردید فقط کافیست آدرس doi  یا لینک صفحه را کپی کنید و در سایت www.downloadmaghaleh.com قرار دهید.

لازم به ذکر است مهمترین مجله elsevier  میباشد. برای ترجمه مقالات دانلود شده حتما به شخص یا شرکتی مراجعه کنید که توانایی ترجمه مقالات isi را داشته باشد.

 ممکن است همه مقالات انتخاب شده مناسب و دقیقا هدف نباشد، پس راه بهتری هم می باشد که دانشجویان می توانند قسمت هایی از مقالات مانند چکیده ، مقدمه ، نتیجه گیری را ترجمه کنند . سپس بعد از دیدن آن بیشتر با مقاله مربوطه آشنا شوند.

گونه های مختلف مقالات را بیشتر بشناسیم:

آشنا بودن با انواع مقالات این امکان را به شما میدهد تا  اول برای تحقیقات خود مقاله مناسب و درخور انتخاب کنید و سپس بتوانید مقاله ای را که نوشته اید، در مجلات با اطمینان خاطر بیشتری انتشار دهید بنابراین قبل از هر چیز سعی در این داشته باشید تا به مطالعه انواع مختلف مقالات  بپردازید.

در ادامه با بخشی از مهم ترین انواع مقالات اشنا خواهید شد:

1.برای اولین مقاله میتوان به مقاله مروری اشاره کرد در واقع در این مقالات عموما اشکالات موجود در مقاله های گذشته را مورد بررسی قرار میدهد.

Meta-analyses و literature reviews و reviews systematic

این مقالات زیر مجموعه ی مقاله مروری هستند که معمولا دارای متون طولانی با تعداد کلمات محدود می باشد.

2.نوع دوم مقالات بالینی می باشد موضوع این مقاله به این صورت است که اشخاصی برای یک سری مطالعات پژوهشی تحت تاثیر دارو هایی قرار میگیرند.

3.نوع سوم میتوان به مقالات تفسیری اشاره نمود.

یک مقاله تفسیری جدا از اینکه نظریات نویسنده را بخوبی بیان  میکند این قابلیت را دارد که به تجزیه و تحلیل چند موضوع مختلف بپردازد معمولا در مقالات تفسیری به انتقاد از نویسنده و نیز بیان نکات مثبت و منفی او میپردازد.

4.و برای نوع اخر به مقالات اورجینال مپردازیم:

 در این مقاله به بررسی موضوعات مقالات گذشته و رفع اشکالات ان برای استفاده در مقالاتی که بعدا قرار است نوشته شود پرداخته میشود این مقالات عموما به علت داشتن متون بلند وققت زیادی را برای نوشته شدن و انتشار یافتن به خود اختصاص میدهد.

امکان ترجمه تیکه هایی از متن در پارس 68

دانشجویان می توانید فقط در خواست ترجمه قسمت های مدنظر خود را به شرکت بسپارند. به این ترتیب در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کنند .دانشجویان می توانند در هنگام درخواست قیمت گذاری فقط قسمت هایی را که مدنظر خود می باشد هایلایت کرده ویا صفحات وپاراگراف را به صورت مکتوب اعلام نمایند تا موسسه خدمات ترجمه پارس 68 فقط قسمت های مدنظر شما را ترجمه کند.

ترجمه مقالات

ترجمه انواع مقالات عمومی و تخصصی

ترجمه انواع مقالات عمومی و تخصصی توسط موسسه خدمات ترجمه پارس 68 انجام می شود .این موسسه با به کارگیری مترجمین کارآزموده ، مجرب و متخصص و همچنین جدیدترین روش های ترجمه در زمینه ترجمه مقالات عمومی و تخصصی فعالیت می کند.

این موسسه علاوه بر ترجمه کردن مقالات از انگلیسی به فارسی و همچنین فارسی به انگلیسی ،ترجمه عربی به فارسی و فارسی به عربی را هم با کیفیت بالا انجام می دهد . بسیاری از مقالات مهم به زبان عربی نوشته شده اند.

پارس 68 تا کنون بالای 500.000 مقاله تخصصی را  ترجمه کرده است. کلیه ترجمه ها دارای ضمانت بعد از تحویل می باشد . ( حتی اگر یک خط در ترجمه قابل فهم نباشد ) به این صورت که اگر مشتری بعد از تحویل کار از کیفیت ترجمه رضایت نداشته باشد ترجمه به کارشناس بازبینی ارسال می شود و ترجمه را بررسی میشود و اگر کیفیت لازم را نداشته باشد یا مشتری نیاز به روان سازی بیشتری داشته باشد ، ترجمه ویرایش میشود.

نحوه ویرایش ترجمه مقالات در پارس 68

 اگر ایرادات جزئی باشد به همان مترجم ارجاع تا ایرادات برطرف شود. در مدت زمانی که ترجمه ضمانت شده است به تعداد نامحدود امکان ویرایش وجود دارد.

واگر ایرادات زیاد باشد و قابل اصلاح توسط مترجم مربوطه نباشد ،  کل مقاله به مترجم دیگری سپرده میشود و مترجم خطاکار دچار جریمه و اخراج از سیستم میگردد.

لازم به ذکر است این موارد بسیار به ندرت پیش می آید و پارس 68 حتی برای همچین مسائلی هم راهکار تعبیه کرده تا مشتری کمترین زیان را ببیند.

ترجمه مقاله isi

قیمت ترجمه مقاله isi از فارسی به انگلیسی بسیار مناسب برای دانشجویان و محققین میباشد. 

در این نوع ترجمه حساسیت بسیار بالا میباشد و متن علاوه بر ترجمه تخصصی باید دارای نگارش ژورنالی باشد.

ترجمه مقاله isi برق،ترجمه مقاله isiعمران ،ترجمه مقاله isi پزشکی ،ترجمه مقاله isi کشاورزی ،ترجمه مقاله isi کامپیوتر ، ترجمه مقالات isi روانشناسی ، ترجمه مقاله isi حسابداری ، ترجمه مقاله isi حقوق ، ترجمه مقاله isi معماری ، ترجمه مقاله isi مدیریت