بروز رسانی مرداد1399

ویژگی های ترجمه مطلوب و با کیفیت

1-ارزان بودن( قیمت مناسب)

ترجمه مطلوب

قیمت یکی از فاکتور های مهم در ترجمه است. قیمت ارزان و مناسب نباید دلیلی بر انجام یک ترجمه بی کیفیت شود. اگر ترجمه ای را هم بیش از حد ارزان به شما قیمت دادند باید شک کنید. بهترین راه برای انتخاب یک ترجمه ارزان و با کیفیت این است که بخشی از ترجمه را به شرکت سفارش دهید و بعد از برسی کل فایل خود را ثبت نمایید.

اصول ترجمه متن

2-تحویل به موقع

تحویل به موقع ترجمه

در دنیای امروزه زمان بسیار اهمیت دارد . تمامی فعالیت ها به صورت زنجیر وار به هم مرتبط شده اند . اگر یکی از این فعالیت ها دچار تاخیر شود باعث میشود کلیه فعالیت های وابسته دچار دیرکرد نیز شوند. شرکت های ترجمه حرفه ای حتی ساعت تحویل را هم به شما اعلام میکنند. در روزهایی که تاخیر در کشور یک امر طبیعی شده است ، پیدا کردن یک شرکت که حتی ساعت تحویل هم اعلام کند جزو شرکت های کمیاب میباشد.

در شرکت پارس 68 ترجمه مقاله در زمان اعلام شده تحویل داده میشود.

3-روان و سلیس بودن ترجمه

زمانی که ما متنی را از زبانی به زبان دیگر برمیگردانیم باید نهایت دقت انجام شود تا به مفهوم متن ضربه ای وارد نشود. در واقع مفهوم اصلی متن را بتوانیم منتقل کنیم و این فقط از عهده مترجمین زبده و خبره بر می آید. این ویژگی مهمی برای یک ترجمه مطلوب و کارآمد است. مهارت در بیان و ساده سازی جملات تخصصی است که فقط با تمرین و تکرار بدست می آید.

4-تخصصی بودن ترجمه

تخصصی

برای ترجمه بسیاری از متون ، نیاز به دانستن اصطلاحات و کلمات مربوط به موضوع ترجمه میباشد و مترجمی میتواند از عهده همچین ترجمه هایی برآید که آشنایی کامل با موضوع و اصطلاحات متن داشته باشد و درحالت پیشرفته تر خود مترجم در دانشگاه در مورد موضوع متن تحصیلات آکادمیک داشته باشد. ترجمه تخصصی بیشتر برای ترجمه مقالات دانشگاهی ، مقالات علمی پایان نامه ها و متون تخصصی مورد استفاده قرار میگیرد.

5-تضمین ترجمه

ضمانت ترجمه

تمامی محصولات و خدماتی که از جانب شرکت ها دارای گارانتی هستند موید این میباشد که خدمات مربوطه با بهترین کیفیت انجام شده و در صورت بروز هرگونه مشکل شرکت کاملا پاسخگو میباشد . رفع مشکلات احتمالی از جمله خدمات برتر شرکت پارس68 میباشد.

شما میتوانید از طریق این لینک گواهی ها و ضمانت نامه های شرکت پارس 68 را مشاهده فرمایید.

گارانتی پس از تحویل ترجمه از مهمترین ارکان در زمینه ترجمه مقاله و متون تخصصی میباشد.

تمامی خدمات شرکت دارای ضمانت میباشد و ما صدای مشتری را بخوبی میشنویم.