post

درباره ترجمه ترکی به فارسی و بالعکس بیشتر بدانیم

قدم اول برای یک ترجمه ترکی خوب یک مترجم خوب است مترجمی که سابقه دیرینه داشته باشد ، اول از همه برای یک ترجمه ی خوب دست به کسب اطلاعات میزند تا بتواند متن مورد نظر را باهوشیاری کامل ترجمه کند.

علاقه مندان فارسی زبان به راحتی میتوانند زبان ترکی را فرا بگیرند ، چرا که بسیار به زبان فارسی نزدیک می باشد و همچنین ناگفته نماند که زبان ترکی به زبان فنلاندی و مجارستانی نزدیک است.

اکثر ترک زبانها با زبان ترکی استانبولی راحت هستند.

زیان ترکی استانبولی با ترکی آذربایجانی تفاوت هایی دارد . 

لازم به ذکر است شهر های مرزی ترکیه با ایران کامل با زبان آذری آشنا هستند و این بسیار اهمیت دارد.

 جالب است بدانید در کشور ترکیه هستند کسانی که به زبان عربی-امریکایی و کردی صحبت میکنند.

بعد از انقلاب 57 زبان ترکی بشدت تحت تاثیر زبان زبان فارسی و عربی قرار گرفت و قابل ذکر است که زبان ترکی ای که در حال حاظر وجود دارد  آمیخته شده از چند زبان ترکی ترکیه-ترکیه اذربایجان و…..می باشد.

در مورد زبان عربی بیشتر بخوانید >>>

در نظر داشته باشید که کشور ترکیه همسایه ایران محسوب میشود و به همین  دلیل از نظر زبانی بسیار به یکدیگر نزدیک اند.

ترجمه وب سایت به ترکی

با توجه به حجم تجارت بین کشور ایران و ترکیه این فرصت را پدید آورده است که روابط دیگر شرکت ها هم برای تبادل کالا و خدمات با ترکیه بیشتر شود. یکی از بهترین و ارزان ترین راه ها برای ارتباط شرکت ها با کشور ترکیه ، ایجاد وب سایت به زبان ترکی استانبولی می باشد . 

شما میتوانید وب سایت خود را به زیان ترکی مسلح کنید و از طریق کلمات کلیدی در موضوع مورد نظر خود تبلیغات سرچ گوگل را خریداری کنید . به این صورت که هر شخصی کلمه مورد نظر شما را به ترکی در گوگل سرچ کرد سایت شما را به عنوان اولین سایت نمایش دهد. و به این ترتیب به هدف خود برسید.

 

در پارس 68 مترجمان با تجربه ای در زمینه ترجمه فارسی به ترکی استانبولی و بالعکس در اختیار شما هستند.

کشور ترکیه از نظر مد-پوشاک و از همه مهمتر از نظر اقتصادی در سطح بالایی قرار دارد و به همین علت مهاجران زیادی تمایل به فراگیری زبان ترکی و سفربه این کشور را دارند.

ناگفته نماند که آموزش زبان ترکی در ایران موجود می باشد و بشدت از آن استقبال میشود.

مترجمان پارس 68 بدلیل داشتن مدارک دانشگاهی بالا تسلطی کامل به ترجمه متون ترکی استانبولی به فارسی و بالعکس دارند  برای سفارش کار میتوانید به سایت پارس 68 مراجعه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.