ترجمه تخصصی فیلم

افرادی که علاقه زیادی به تماشای فیلم های خارجی دارند  و آشنایی کامل به زبان خارجی مورد نظر ندارند به دنبال فیلم های هستند

که دارای زیرنویس فارسی و یا دوبله شده باشند. ابتدا خود بیننده تصمیم به ترجمه فیلم می شود و به سراغ گوگل ترانسلیت می رود ولی در نهایت متوجه بی کیفیتی و عدم هماهنگی ترجمه می شود. بنابراین برای ترجمه تخصصی فیلم باید از مترجمین با تجربه و تخصصی استفاده نمود.

در واقع بیشترین کاربرد برای استفاده  و ترجمه زیر نویس فیلم ها، استفاده برای محتوای قابل پخش  از طریق رسانه ی تلوزیون و محتوایی ویدئویی است. در دنیای امروزی م یبینیم که مردمانی با فرهنگ ها و زبان های مختلف  به محتوای تولیده شده به زبانی خاص علاقمند هستند  به عنوان مثال فیلم های هالیوودی در سر تا سر جهان با زبان های مختلف عرضه می شود و محدود به انگلیسی زبان ها نمی باشد.

ترجمه تخصصی فیلم

ترجمه تخصصی فیلم

موسسات ترجمه هستند که خدمات متنوع و مفیدی را  از جمله ترجمه فیلم های مستند.،فیلم های سینمایی، سریال ها و کارتون، سخنرانی های علمی، خودآموزهای صوتی و تصویری و دوبله فیلم های مستند و آموزشی  را انجام می دهند که برای هریک تعرفه های خاص خود را تعریف می نمایند.

البته استفاده از ترجمه زیرنویس  و عرضه زیر نویس ها ی ترجمه شده به مردم سراسر دنیا  در مقایسه با دوبله ی این محتواها راه حلی بسیار مقرون به صرفه  و مؤثر تر می باشد.

ترجمه زیر نویس ها کاربردهای مختلفی دارند از جمله:

ترجمه زیرنویس برای محتوای چندرسانه ای حقوقی

ترجمه زیرنویس برای محتوای چندرسانه ای بهداشت و سلامت

ترجمه زیرنویس برای محتوای چندرسانه ای  مربوط به کسب و کار

ترجمه زیرنویس برای فیلم و سریال

ترجمه زیرنویس برای محتوای چندرسانه ای آموزشی

ترجمه ی زیرنویس ها باید به صورت دقیق و تخصصی و روان ترجمه شوند زیرا کسی که به ترجمه زیر نویس مراجعه می نماید، موضوع مورد نظر دارای برای ان شخص مهم و ضروری می باشد لذا اگر ترجمه زیر نویس بی کیفیت و سطح پایین انجام شود، شخص گمراه خواهد شد.

در  بعضی موارد دیده می شود که ترجمه زیرنویس فیلم در بخشی از قسمت های فیلم کاملاً بی ربط ترجمه شده و در نتیجه بیننده هدف فیلم را به طور کامل دریافت نخواهد کرد. معمولا هزینه ترجمه زیر نویس فیلم ها بر حسب دقیقه محاسبه می شود.

{نخونی سخت پشیمون میشی}  مترجم موفق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.